Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:44:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Striptiz  (Pročitano 35854 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
jednom ja io moja dav drugara odemo kod jednr devojke na gajbu gde je ona zvala svoje drugarice...posle par flajki vina one pale tamjane i ukljucuju neki hip-hop i krecu da se svlace...mi u cudu....kad su zavrsile u donjem vesu kazu da je na nas red....mi se pogledamo i....sto da ne...medjutim sve je bilo ok do trenutka kada se moj ortak pojavio iz sobe but naked sa pederusom na sebi...umro sam od smeha...posle ga je jedna i jahala....to je ok varijanta stripteasea...da imas sta da ocekujes posle toga...devojke su ispale sasvim ok i htele da se malo zabavimo...medjutim varijanta da ja placam nekoj znojavoj sa silikonima...zaboravi
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
Nisam nikad bio u klubu takvom, samo znao sam jednu striptizetu i devojka je bash zbog tog imala problema sa vezama, jer likovi sa kojima je ulazila u vezu i suvishe su ljubomorni bili ili su bili debili da bi trazili da i njima plese kad dodje kuci.. Naravno sve to kod nje se svodilo samo ples na sceni zabranjeno pipanje ili bilo sta.
Meni iskreno mislim da ne bi smetalo, chak sta vishe mislim da bi bio jak osecaj, jer ono imas tako dobro macku pored sebe, drugi pene na nju, a ne smeju ni da je pipnu, a ti sta god hoces kad hoces mozes sa njom, i koliko hoces jer je tvoja.. predivan osecaj  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 315
Meni je to smor. Ko sto neko rece: what's the point? Gledas neku kurvu kako se skida... Smor. A o gore pomenutim mislim da su mentolke(mentoli). Ne znam, debilno mi je to da se svima pokazujes. A moja devojka to definitivno ne bi radila(il mi ne bi bila devojka). Pre bih umro nego sto bih joj to dozvolio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat: MaNiAcK
A o gore pomenutim mislim da su mentolke(mentoli). Ne znam, debilno mi je to da se svima pokazujes. A moja devojka to definitivno ne bi radila(il mi ne bi bila devojka).


Care nisu to bile nase devojke...a da su bile mentolke? Hell yeah... to je bilo bas blesavo vece..hihi
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 315
Da su bile vase sigurno ne bih rekao da su mentolke  :wink:
Mislio sam teoretski na moju devojku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pazi, ako neke devojke to vole, ne treba ih sprecavati Smiley Bolje dobra riba da se skida u kafani, nego tu da stoji fontana Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 22
Nemam nista protiv, mada licno ne ih uradila.
Mislim ne bih izvodila striptiz pred drugim ljudima, ali za svog decka...ne bih imala nista protiv Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:44:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.