Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Streljan pedofil koji je silovao sedamnaestoro dece  (Pročitano 5703 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
mob
SonyEricsson 
Da su mu sudili u Holandiji verovatno bi ga oslobodili kao nevinog, a u nekim drugim zemljama EU bi izašao posle par godina Smile

Za Iran i njihovo pravosuđe Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
Ma Iran je keva!  Smile Veoma su napredovali i veoma su razvijeni. Bogam ovaj je silovao decu starosti od 7 do 11, a prema Iranskom zakonu brak je moguć tek od sedamnaeste što znači da je ovaj zlotvor i manijak i pedofil. Jeste da je metak za čoveka i da bi mi se više dopalo da su ga javno mučili, čerečili, drali mu kožu, štrojili ga i klali,  :evil:mada i ovako je postignut cilj. pedofili i manijaci znaju šta im je sudbina. E da je kod nas ovakav zakon... mada Dušanov zakonik je  najpravedniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
U Holandiji bi dobio priznanje za pedofila godine,pa bi potom snimio dokumentarac i dobio 4 Oscara.... Iran je keva!
Bila bi fora da ga stave na neku planinu i da mu svaki dan orao kljuca jetru po malo,a ona u noc da se regenerise..
ili je to vec neko radio? nesto mi poznato...
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
tako jeee! necemo evropske zakone, hocemo serijatske zakone! narod se pita!  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ma Iran je keva!  Smile Veoma su napredovali i veoma su razvijeni. Bogam ovaj je silovao decu starosti od 7 do 11, a prema Iranskom zakonu brak je moguć tek od sedamnaeste što znači da je ovaj zlotvor i manijak i pedofil. Jeste da je metak za čoveka i da bi mi se više dopalo da su ga javno mučili, čerečili, drali mu kožu, štrojili ga i klali,  :evil:mada i ovako je postignut cilj. pedofili i manijaci znaju šta im je sudbina. E da je kod nas ovakav zakon... mada Dušanov zakonik je  najpravedniji.
Smile Razumem da si popizdeo ali ovakve želje ne priliče liku koji prozivba Eu kukastim krstom (što nije daleko od istine)..
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
То нису жеље то је нормална људска реакција на понашање стоке.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
U Holandiji bi dobio priznanje za pedofila godine,pa bi potom snimio dokumentarac i dobio 4 Oscara.... Iran je keva!
Bila bi fora da ga stave na neku planinu i da mu svaki dan orao kljuca jetru po malo,a ona u noc da se regenerise..
ili je to vec neko radio? nesto mi poznato...
jesi bio u holandiji ? sta znas o zakonima u holandiji ( ali stvarno da znas ne rekla kazala ) ? zasto pricas o stvarima o kojima ne znas nista ?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
? Nisam mislio bukvalno za Oscara i pedofila godine jbte... Nego bi taj isti pedofil u Holandiji otisao u zatvor na x godina i tamo ziveo bolje nego u vecni nasih hotela sto nije adekvatna onoj u Iranu.Kriminalac na zapadu zna da moze da se izvuce uz pomoc advokata i rupa u zakonu pa ga i nije strah da se bavi tim cime se bavi....
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
neznam da li se secate od pre nekoliko godina, kada su gradjani negde u holandiji uhvatili 2 pedofila, vezali za drvo i zapalili.
toliko .
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
Pre nekoliko godina-relativan pojam,pre nekoliko godina su i prostitucija i gej brakovi bili zabranjeni...
sam si rekao-gradjani,a ne pravosudje
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.