Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:31:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bare Knuckle  (Pročitano 94585 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Streets of Rage Remake V5


Nakon osam godina od pocetka citavog projekta, Bombergame je napokon zakucao finalnu, petu verziju Streets of Rage Remake/a. Dugo se ovo cekalo. Prije cetvrte verzije, koja je pojavila 2006.e, izbacena je masa beta i alfa verzija. Medjutim, nakon toga kao da je sve propalo u zemlju. Spominjalo se cak i da je sve ugaseno. I onda danas, nakon toliko vremena ne mozete da povjerujete da je ovo zaista izaslo!



Ovo je klasicna skrolujuca tabacina. Ako ste igrali Cadillac & Dinosaurs ili Punisher/a znate kako sve to izgleda. Ukoliko zaista volite te igre, SORR ce vam se sigurno dopasti! Igra nije samo za fanove Rage/a vec i za sve ljubitelje dobrog starog fajta sa arkadnih aparata!

Nego da napisem koju o ovom retro shock-u! Kako bi bar izbliza imali priliku da vidite kako sve to funkcionise.


NELINEARNOST - Igra je totalno nelinearna, sto je netipicno za ovakav tip igara. Na raspolaganju su vam cak cetri razlicita pocetka, zavisno od toga u kom dijelu grada zelite da zapocnete fight! Putevi ce se vremenom preplitati, pa je cesto na vama da birate kuda cete ici. Recimo, dok setate ulicom pred vama ce se pojaviti dvije strijelice. Da li da skrenetre u park ili da nastavite istim putem na vama je da izaberete. Da li da svratite u disko ili odete na moto trke? Sve je stvar vase dobre volje. Kada predjete odredjeni nivo opet vi birate lokaciju na koju cete ici. Da li na gradiliste ili skladiste? U luna park ili na kej? Svaki put nosi svoje izazove pa cete sigurno uzivati u neprocjenjivom replay value-u ovog malog ostvarenja. Igra sadrzi i nekoliko razlicitih krajeva, od ocjano loseg, do najsrecnijeg. Pozadine su lijepo nacrtane i docarane, a muzicki miksevi idealni sto je i tradicija ovih igara. Sve to nosi ogroman potencijal da vas vrati u djetinjstvo kada su ovakve igre bile bog i batina po fliperanama i segatekama.   

SADRZAJI ZA OTKLJUCAVANJE - Igra je tempirana tako da je ono cime na pocetku raspolazete samo vrh ledenog brijega. Pred vama je ogromna kolicina sadrzaja koje treba otkljucati. Slicno kao u Super Meat Boy-u. Na pocetku imate samo sest likova na raspolaganju. Axel, Blaze, Skate, Adam, Max i Zan su vasi protagonisti. Ali tu su i likovi koje cete moci da otkljucate npr, Shiva, Mr. X, Electra i jos mnogo njih. Moci cete da otkljucavate raznovrsne modove (odbojka, capture the flag, survival...), da polako otkrivate galeriju slika, bioskop, nove palete boja, sifre, prodavnicu, SOR maker... A za svako otkljucavanje treba vam odredjeni progres, prelazak igre na ovaj ili onaj nacin, ovim ili onim putem, na ovoj ili onoj tezini, Axelom ili Zanom, sam ili sa svojim drugarom, bez koriscenja kredita....


PROTIVNICI
- Zaista raznovrsno. Svega tu ima. Enemies iz sva tri dijela su tu kao i nezanemarljiv broj specijalnih SORR karaktera koji se nisu pojavljivali u originalnom serijalu. Neprijatelju su brzi i nepredvidljivi. AI je odlicno uradjen, po uzoru na original, ali i sa dodatnim poboljsanjima, tako da cete se poprilicno namuciti. Neprijatlji su pravilno rasporedjeni prema lokacijama. U fabrikama cete sresti radnike, na ulicama motocikliste, u zabacenim cetvrtimia pankere, u disko klubu djevojke, na brodu mornare, u specijalnim fabrikama robote itd. Razlika nije samo u sprajtovima, vec u potpuno razlictom pristupu, tehnikama, brzini, snazi pa i AI-u neprijatelja. Igra je dosta teska, pa cete se, ukoliko niste istrenirani na slicnom tipu igara, poprilicno namuciti. Ova igra je stvorena da se zabavljate sa vasim prijateljima, drugarima, bratcom, sestrama, roditeljima ili djecom. 

KONTROLE I POTEZI - Kontolni sistem je potpuno preuzet iz BKIII, sa dodatnim razvojem i poboljsanjima. Igra je prilagodjena za tip gamepad/ova nalik originalnom mega drive kontroleru.



Pored tastera za kretanje i start imamo:

A - magija
B - udarac
C - skok

I jos X taster (da tako kazem) koji je dodat kako bi se mogla pozvati policija. Naime, do je tradicija SOR1. Kada ste bespomocno okruzeni neprijateljima sa svih strana, koji vam lupaju njusku, jedini izlaz je pozvati police koji ce iz helikoptera ili nekog vozila ispaliti koji metak/raketu/bombu i tako vas spasiti napasti. Ovo moze da se iskoristi samo jednom po nivou i to samo na otvorenom prostoru. Sem te, taj taster druge uloge nema. 

Svi ostali potezi se izvode koriscenjem A, B i C tastera. Kombinacije su razne:

naprijed, naprijed, B - udarac/magija iz trka
narpijed, naprijed, A - magija iz trka
C,B - udraca iz skoka u mjestu
C,naprijed,B - udarac iz leteceg skoka
C, dole, B ili C,dole,naprijed,B - "laki" udarac iz skoka koji omogucava zahvat na tlu
A, naprijed - ofanzivna magija (za razliku od samog A koje je defanzivna)

Postoje jos razno razne kombinacije, zahvati, lomovi... recimo kada vas neprijatelj baci mozete da se docekate na noge tasterima gore i C. Treba istaci da je koriscenje magije uslovljeno skalom. Najbolje je sacekati da se ona napuni prije nego izvedete magiju. U suprotnom gubite zivotnu energiju.

Neobicno za ovakav tip igre jeste ucenje poteza! Tokom igre sticete iskustvo koje se opredmetuje zvijezdicom. To je nagrada za bodove koje ste skupili tokom fight-a. Nagrade za odredjen broj prikupljenih bodova/iskustva nisu samo dodatni zivoti vec i zvijezdica. Zvijezdica predstavlja novu grupu poteza koje mozete izvesti. Prvom zvijezdicom nadogradjujete udarac iz trka koji postaje ozbilja prijetnja. Daljnjim napredovanjme mozete da skupite jos dvije zvijezdice - dakle maksimalno mozete imati tri. Cime ste obzebijedili priznanje za vase iskustvo. Naravno, radi balansa gubitkom zivota gubite jednu zvijezdicu za koju se kasnije opet trkate.   
 
... Sta jos reci za kraj. Grafika je na nivou originala, sa tu i tamo ubacenim specijalnim kompjuterskim efektima. Muzika je odlicna i sjajno se uklapa. Prica - retro classic iz osamdesetih/ranih devedesetih. Gameplay 10/10. Replay Value 10/10.

Uzivajte i iznesite utiske! Pozz.



PROMO:





Link za preuzimanje: (218MB)

http://www.filestube.com/RjuSbE3rwAq6T3zvVQV5i/pc-Streets-of-Rage-Remake-Final-version-v5-0-2011.html
 
« Poslednja izmena: 13. Apr 2011, 15:49:19 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Da si pri nekoj gejmerskoj kompaniji ja sam siguran da bi bili srećni da te imaju. Imaš onu strast i ljubav prema igrama koje oni traže kao jedan od uslova Smile Smile

Skidam ovo Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 652
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
 Smile
Zainteresovao si me definitivno.

Skinuh neki .dmg fajl koji nikako nisam mogao da konvertujem u .iso, pa sam sad pokrenuo skidanje sa tvog linka.
Valjda nije taj .dmg.
« Poslednja izmena: 14. Apr 2011, 15:45:16 od digvoo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Smile
Zainteresovao si me definitivno.

Skinuh neki .dmg fajl koji nikako nisam mogao da konvertujem u .iso, pa sam sad pokrenuo skidanje sa tvog linka.
Valjda nije taj .dmg.


I ja sam skinuo dmg. Dok nisam nasao pravi link. To je, ja mislim, verzija za Mac... Ova moja je za Windows.  Smile
« Poslednja izmena: 14. Apr 2011, 15:50:15 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Meni je izašlo ovo: 404 Not Found za link koji si dao za download Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 652
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ma dobar je link, pokusaj opet.
Meni skida, polako ali sigurno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Meni je izašlo ovo: 404 Not Found za link koji si dao za download Smile


kliknes na "download", pa onda izaberes "regular download". Zatim skrolujes do dna ekrana, sacekas koju sekundu da se pojavi i izabers "download on slow speed". Zatim sacekas jos 1 minut iklikni na "link to file download" pa ce ti se pojaviti prozorce za skidanje. Sad sam isprobao i radi. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
Meni je izašlo ovo: 404 Not Found za link koji si dao za download Smile


kliknes na "download", pa onda izaberes "regular download". Zatim skrolujes do dna ekrana, sacekas koju sekundu da se pojavi i izabers "download on slow speed". Zatim sacekas jos 1 minut iklikni na "link to file download" pa ce ti se pojaviti prozorce za skidanje. Sad sam isprobao i radi. 

bas tako,samo sto ovaj filetube izgleda vise nego haoticno
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Kakva je igra? Valjda je jos neko sem mene probao ?
« Poslednja izmena: 17. Apr 2011, 18:36:04 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:31:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.