Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strava u Sivcu: Ispekli i pojeli psa?!  (Pročitano 10803 puta)
15. Jan 2011, 11:24:18
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Sivac  15. 01. 2011

PRESS



U napuštenoj zgradi u Sivcu neko zaklao, odrao i ispekao kerušu! Meštanin Rajko Keljević: Sve što sam zatekao na licu mesta ukazuje da je neko pojeo psu rebra


Keruša Milica nađena je juče u napuštenoj zgradi Poljoprivrednog preduzeća „Bačka" u selu Novi Sivac zaklana, odrane kože i bez zadnje noge i rebara. Tragovi na mestu ovog stravičnog dela upućuju na to da su nestali delovi životinje ispečeni i čak pojedeni!

Izmasakriranog psa pronašao je Rajko Keljević, meštanin sela, koji je brinuo o nesrećnoj životinji.


Vezali je, pa sekli

- Žuta, kako smo često kerušu Milicu zvali supruga i ja, nestala je 30. decembra. Pretpostavljao sam da se sklonila negde od snega, a kasnije sam pomišljao i na to da je možda uginula od hladnoće. Tragajući za njom, trećeg dana Božića otišao sam u bivšu mašinsku radionicu PP „Bačka" i tamo zatekao jeziv prizor! U radionici sam najpre ugledao njenu šapicu, po kojoj sam je prepoznao. Muka me je uhvatila kad sam video da je zaklana i da joj je odrana koža. Bila je bez jedne zadnje noge i rebara na toj strani tela - priča potreseno Keljević.

On kaže da su u radionici na podu bila položena dvoja vrata i da je bilo očigledno da je na jednim vratima kuče zaklano, a na drugim pečeno i jedeno.

- Na prvim vratima ostali su tragovi krvi, a na drugim garež od paljevine. U radionici sam našao i ćebad, nož i lanac od četiri-pet metara, kojim je pas verovatno bio vezan. Sve sam odmah prijavio policiji, a kasnije su na to mesto došle i veterinarska služba i inspekcija - kaže Keljević.

Portparol Policijske uprave u Somboru Mirjana Cvijanović potvrdila je da je nepoznati izvršilac, ili više njih, ubio, isekao i zapalio psa. Datum zločina nije poznat, ali sve ukazuje da se to desilo u periodu od 30. decembra do 9. januara

- Protiv nepoznatog izvršioca biće podneta krivična prijava zbog ubijanja i mučenja životinje. Policija preduzima intenzivne mere na rasvetljavanju ovog događaja - navela je Cvijanovićeva.

Jezivo ubistvo psa potreslo je i ostale meštane Novog Sivca, učenike obližnje Osnovne škole „20. oktobar", radnike obližnje prodavnice i mesare, kao i posetioce kafića „Đurđevdan"... Svi oni su hranili i pazili kerušu.

- Svakodnevno je bila ispred kafića. Tu je i spavala pod tendom na itisonu. Stomak mi se okrenuo kad sam čuo šta joj se desilo. Volim pse i ne mogu da se pomirim s tim da je ovde pored nas bio neki psihopata koji je to uradio - rekao nam je mladić koji se predstavio kao Miljan.

Krivi beskućnici?

Rajko Keljević kaže da je čuo da su pred doček Nove godine trojica dečaka od 15-16 godina u staroj mašinskoj radionici, gde je ubijena Milica, palili vatru.

- Ne znam da li su oni ubili psa ili neki psihički bolesnik, narkoman ili alkoholičar. U svakom slučaju, mogu reći da to što može da uradi čovek, ne može niko. Valjda će policija otkriti ko je zločinac - kaže Keljević.

U selu se pronela vest da je zločin počinio neko od beskućnika koji su spavali u napuštenoj zgradi PP „Bačka", ali policija nije potvrdila tu informaciju.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Ne znam da li su oni ubili psa ili neki psihički bolesnik, narkoman ili alkoholičar

....ili gladan i ocajan covek
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Sendo 
Strašno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla 1.9
mob
Nokia C5-00
Citat
Ne znam da li su oni ubili psa ili neki psihički bolesnik, narkoman ili alkoholičar

....ili gladan i ocajan covek

Веруј ми кад ти кажем, кад бих дошао до тог стадијума, отишао бих на ливаду, клекнуо да колена, наслонио се лактовима, и лепо радио оно што ради овца или крава... затим бих јео кору са дрвета, земљу бих јео, човека и пса не бих...

Увек има она : никад не реци никад... 

У сваком случају, иако постоји могућност да се варам у вези тога како бих поступио, ово је свакако страшно..  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
U Srbiji jedu pse.......
Tuga.....za ne poverovati.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Веруј ми кад ти кажем, кад бих дошао до тог стадијума, отишао бих на ливаду, клекнуо да колена, наслонио се лактовима, и лепо радио оно што ради овца или крава... затим бих јео кору са дрвета, земљу бих јео, човека и пса не бих...

Увек има она : никад не реци никад... 

У сваком случају, иако постоји могућност да се варам у вези тога како бих поступио, ово је свакако страшно..  Smile

Ko zna koliko si keretine pojeo po fast food-ovima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Ne znam da li su oni ubili psa ili neki psihički bolesnik, narkoman ili alkoholičar

....ili gladan i ocajan covek

Веруј ми кад ти кажем, кад бих дошао до тог стадијума, отишао бих на ливаду, клекнуо да колена, наслонио се лактовима, и лепо радио оно што ради овца или крава... затим бих јео кору са дрвета, земљу бих јео, човека и пса не бих...

Увек има она : никад не реци никад...  

У сваком случају, иако постоји могућност да се варам у вези тога како бих поступио, ово је свакако страшно..  Smile

Glad coveka natera na razne stvari....ali generalno, se slazem sa tobom. Ali nisu svi ljudi  isti, i ne raguju svi na isti nacin u pojedinim situacijama.

Naravno, sasvim je moguce da je ovo stvarno delo nekog bolesnika, narkomana, ludaka ili sta vec....ali mi je nekako tesko da zamislim da je neko bas tolko bolestan da zakolje psa, pa ga pojede zabave radi....to je vec stvarno  Smiley 1  Smiley 1  Smiley 1  Smiley 1  Smiley 1  Smiley 1

Ali ko sto rekoh, ima nas raznih  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Веруј ми кад ти кажем, кад бих дошао до тог стадијума, отишао бих на ливаду, клекнуо да колена, наслонио се лактовима, и лепо радио оно што ради овца или крава... затим бих јео кору са дрвета, земљу бих јео, човека и пса не бих...

Увек има она : никад не реци никад... 

У сваком случају, иако постоји могућност да се варам у вези тога како бих поступио, ово је свакако страшно..  Smile

Ko zna koliko si keretine pojeo po fast food-ovima. Smile

O jbt  Smiley 1

Kako se bese zvao onaj film, po istinitom dogadjaju...Oni sportisti posle avionske nesrece ostali negde u nekim brdima Bogu iza nogu? Dosli su u stadijum da su jeli svoje mrtve prijatelje. Da je tamo bio ker prvog bi ga pojeli.
Coveku nista nije sveto kad je u pitanju samoodrzanje.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2011, 12:54:24 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
човека и пса не бих...
A prase, jagnje, pile, riba, rakovi su prihvatljivi?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Ja jedem sve sto ima oci.

Ko zna o cemu se ovde radi. Treba naci tu budalu pa ga psiho istestirati, da li je vrsio neki ritual ili je bio samo gladan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.