Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Страшне идеје за бизнис !!!  (Pročitano 6599 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Kako ti nije nista jasno?
Koliko mail adresa ti imas?
Jednu? Dve?
Sto ne bi povecao taj broj za oko 999.998?
ne bi
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ali ako onda za svaki tako napravljen email - dalje napravis i korisnicki profil na neko ime na ovom forumu, pa onda to unovcis po ceni od jednog eura po novom clanu - eto ti posta miliJoner! Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
ajmo ovako....ako imaš vještinu ubjedjivanja,pakleni plan je sledeći: ubijedi ljude da prodaju organe i uzimaj procenat!
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr
Evo jedne dobre ideje za biznis:

Posto ocigledno imas Internet, sta ti fali da odes na neki besplatni mail provajder i lepo sebi otvoris milion mail adresa,
onda dodjes ovde na Burek Forum i registrujes novi milion "pseudo" korisnickih imena, znaci clanova cija imena ce tako biti "tvoje vlasnistvo", a potom ostavis svoje kontakt informacije i ziro racun, pa ljudi koji potom budu zeleli da se registruju na ovom forumu bas pod jednim od milion tih tvojih imena - tebi budu morali platiti za pristup.

Time bi zaradio svoj prvi milion eura (recimo da jedno korisnicko ime prodajes za jedan euro) a Burek Forum bi postao jos popularniji jer bi tada imao preko dva miliona clanova!
(Milion normalnih i drugi milion "pseudo" clanova, dok se te clanarine sve ne "rasprodaju")

Ne znam za vas, ali ja mislim da je ovo fantasticna ideja!
Ne trazi nikakav kapital u startu (sem dobre Internet linije!) i kreativnosti korisnika za izmisljanje miliona imena clanova Smile


A koliko je tebi godina? Tri, četiri? Rekli su ti da Deda Mraz ne postoji? Ne znam ni što se trudim, ali ajde. Recimo da otvoris sto mail adresa na dan - 1 000 000 /100 =10 000 dana, što mu dođe oko 27 godina. A da ne pominjem da nikoga ne možeš natjerati da KUPI taj mail i burek nalog od tebe. Ne mogu da vjerujem ni da komentarišem ovakav predlog.
« Poslednja izmena: 12. Sep 2011, 00:02:44 od slavko_pg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
@Slavko, psssst, druze... ej, da ti sapnem:
Ja sam se samo malo zezao!!!!!!
Ahahahaha!
Izgleda da mi raste moc ubedjivanja, posto me neko konacno shvatio OZBILJNO!!! Smiley Smiley Smiley
« Poslednja izmena: 12. Sep 2011, 00:17:40 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr



Od 0:42...
« Poslednja izmena: 12. Sep 2011, 00:20:42 od slavko_pg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Citat
A koliko je tebi godina? Tri, četiri? Rekli su ti da Deda Mraz ne postoji? Ne znam ni što se trudim, ali ajde. Recimo da otvoris sto mail adresa na dan - 1 000 000 /100 =10 000 dana, što mu dođe oko 27 godina. A da ne pominjem da nikoga ne možeš natjerati da KUPI taj mail i burek nalog od tebe. Ne mogu da vjerujem ni da komentarišem ovakav predlog.

 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC One V
Uf, meni je pala jedna kvalitetna ideja Smiley Kada budu legalizovali travu, da uzmem neku njivu i da zasadim Smile Posle krece prodaja apotekama i ostalim objektima Smiley ahaha... Ali bitno je krenuti prvi Smiley I izbeci mafijase Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
to ce biti otprilike kad srbija udje u eu..a to znaci nikad... Smile

kakav biznis..koliko bi ti para da zaradjujes od tog biznisa..koliko imas love za pocetni kapital...
je l ima poslovni prostor...jesi radio ikad ista za sebe privatno...i tako to..
objasni malo...pa mozda cu ja i imati  koju kvalitetnu ideju... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.