Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Stranac tamo, stranac ovde: Gastarbeiteri "  (Pročitano 33872 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa ako si radio za 100 evra i iso 5 km na posao peske i ziveo sa roditeljima u garsnonjeri onda je verovatno neki cumez u nemackoj i plata od hiljadu evra za tebe na gradjevini neki uspeh mozes jednom mesecno da izadjes potrosis 50 evra platis neku kurvu 50 evra da ti popusi sa kondomom hrehe posto zensko nikad nisi video i tebi je onda odlicno u nemackoj posle 5 meseci!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Нажалост неке ствари ће и у 2008. остати исте.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 5610
Нажалост неке ствари ће и у 2008. остати исте.  Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Kultura i život | Glazba
Thompson: Hrvati, vratite se u domovinu Piše: T. Perić
Foto: Neja Markičević/CROPIX
Arhiva
ZAGREB - Popularni hrvatski pjevač Marko Perković Thompson održao je u subotu u Melbourneu prvi koncert svoje australske turneje te, prenose tamošnji mediji, unatoč temperaturnom šoku na 38 Celzijevih stupnjeva, oduševio više od tri tisuće obožavatelja svih generacija australskih Hrvata.

Tijekom višesatnog nastupa, pa i prije njega, u dvorani i pred njom nije zamijećen nijedan prosvjednik, kao što je bio slučaj u Americi. Zadovoljan takvim ishodom i raspjevanom publikom, Thompson je australske Hrvate pozvao na povratak.

- Izuzetna mi je čast ponovno nastupiti pred vama i uživati ovakvu toplu dobrodošlicu, ali moja je želja da se svi vi vratite u Hrvatsku. Vratite se, zajedno ćemo izgraditi snažnu Hrvatsku - poručio je Thompson, koji turneju nastavlja u Sydneyju, Adelaideu i Perthu.




tigeru brate thomspon vas zove kuci
oces se vratiti? Smile Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S4
delomicno se slazem sa naslovom teme,a sto se tice rasprava negde na pocetku topika, licno mislim da ce sposoban covek uspeti gde god da ode (ili ne ode)
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
kao porucena tema za mene!!!

ovi mestani su 10000000% u pravu kad kazu da naprave kuce, a nikad ne zive u njoj.

eto zasto ja kazem da su srbi glupi. to je ono: da komsiji crkne krava, ili da crkne komsija od ljubomore.

sta ti ljudi rade u inostranstvu: 90% ih zivi po garsonjerama punim vlage, gde je wc u hodniku zgrade, spavaju  na dusecima, kupaju se jednom nedeljno.
rade najgore poslove: muskarci baustela, zene cistacice. satnica je za gradjevinu do 12e, a cistacicama, 5 - 7e po satu.
ti roditelji uce svoju decu kako ce odmah posle srednje skole, tj. posle tog zanata koji imaju, da nadj posao, po mogucnosti kojim se i oni bave, i da ne misle vise nista. da skupe pare i kupe auto. da rade 6 dana u nedelji da bi izaslu u subotu uvece po gastarbeiter-skim kaficima, u kojima se pusta muzika, koje nema u srbiji. to je neka narodna muzika iz inostranstva. to lici, ninasta.

i te ljude ama bas nista drugo ne zanima u zivotu.  kako ce do 30, 40-te zaraditi 50 hiljada eura ( a umrece u 50, od bolesti pluca i slicnih stvari).

ja sam razmisljala zasto je to tako. jedino objasnjenje jeste, da oni nisu ni u svojoj zemlji nista radili.
to su ti kojima nije bitno hoce li nekog prevariti, slagati, ukrasti, to su oni koji nemaju mnogo ciljeva u zivotu, vec samo kako ce napakostiti komsiji.
ne skromni. da jesu, oni bi napravili neku mali kucicu dovoljnu da zive u njoj, ne bi pravili onakve neukusne gluposti.
ima jedna pricica koja ruzi becom. naime, gradska bicikla koja sluze gradjanima da se posluze, pocela su da se vidjaju po pozarecvu.

a ova, sto je "montalitet" u francuskoj drukciji, sto nije pokazala sliku stana, kuce u francuskoj gde zivi, nego je napravila kucu, verovatno identicnu onoj koju cisti u francuskoj.



IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
opet se sve generalizuje kad pricate o inostranstvu molim vas precizirajte drzavu je u svajcarskoj je satnica na bausteli 18 evra na crno a majstor koji zna posao i koji radi u ozbiljnoj firmi i prijavljen je zaradjuje i do 25 30 evra na sat!!!

a da neko ko pravi kucu u srbiji i nikad ne zivi u njoj ima i takvih ali takodje ima onih kojima je ta kuca popunjena po 6-7 mesecei godisnje i nema ama bas nikakav razlog da je ne napravi a u inostranstvu ne zivi u takvoj kuci ali ima i te kako pristojan smestaj!!!!

zakljucak je vrlo jasan ako si gastabajter i smrdis i doso si sa nekog blaniskog sela onda si glup zato sto pravis veliku kucu a ako si zvezda fudbaler biznismen onda si pametan sto imas 10 kuca od po 2 hiljade kvadrata ovo je samo zakljucak nekog debila!!!!

mozemo da pricamo o tome zasto su pojedini zaostali i zasto smrde i zasto je nekima preca kuca od hrane ali nemoze da se kaze da su glupi zbog toga jel to radi mali milion ljudi koji nema veze sa gastabajterima!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Najgora stvar su djeca ciji starci rade kao cistacice i stolari,a ovde doju i prosipaju neke folove Smile Ovdasnje cure se popale kao on je burzuj,ima kajlu i n95,a kad se vrati tamo ne smije pisnuti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
@srkich
ja govorim o austriji.
i istina je kad kazem da rade najgore poslove. i istina je kad kazem da znaju 10 reci od nemackog jezika.
i istina je koliko zaradjuju. i sve ostalo je istina.

a ti biznismeni i sportisti, oni kupe 10 kuca, kupe 10 auta, ali kupe i fabriku, renoviraju neku zgradu, uloze i u drzavu, a sta radi gastarbeiter?
kupi kucu i auto. i nista vise. sta rade njihova deca? kradu po skolama, tuku decu, prodaju drogu i ostalo.

nemoj da budes i ti nerealan.

ko provede 6, 7 meseci u toj kuci? kad ce ti jedan svajcarac ili austrijanac dati 6, 7 meseci odmora??????????? nikad.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
ima jedna pricica koja ruzi becom. naime, gradska bicikla koja sluze gradjanima da se posluze, pocela su da se vidjaju po pozarecvu.


 Smile Smile Smile


Citat
zakljucak je vrlo jasan ako si gastabajter i smrdis i doso si sa nekog blaniskog sela onda si glup zato sto pravis veliku kucu a ako si zvezda fudbaler biznismen onda si pametan sto imas 10 kuca od po 2 hiljade kvadrata ovo je samo zakljucak nekog debila!!!!


На досадашњих 17 страница ове теме ти си једини који је изнео овакав закључак?!  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.