Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:52:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah od smrti  (Pročitano 18684 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ajd da ne širimo dalje ovu raspravu,priču..jasna mi je poenta Smile Smile
još kad pomenu majke,rodjitelje inače...koji dožive tako jezive udarce od onih kojima su sve podredili. i sve te jezive odnose u porodici,kao bazi.. Smile e tek tad je čovjek sam sa sobom. i naravno da prvo jak oslonac mora imati u sebi jer ne zna šta mu donosi sjutra. samo mi je baš iz tog ugla drago i nekako sam zahvalna jer bar u toj porodici imam neki mir i podršku,jedan normalan odnos.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
meni licno je nebitno sta cu ostaviti iza sebe... odnosno... ne sta cu ostaviti iza sebe nego za kakvog ce me ljudi coveka smatrati kad "odem"

znam da cu biti nesto najbolje uvek za moje najblize... a i da li cu uopste biti? pa to ne bi trebalo previse na me zanima jer mene vise u tom trenutku jednostavno nema tu sa njima

a totalno individualna stvar je sreca... sta je sreca uopste? retko ko oseti pravu srecu danas
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
коначно пар смислених страна на овом форуму Smile ... девојке заслужиле сте по цветић  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
ma sirenje, manje vise, sve je ista poenta, i u strahu od smrti kao i u ostalim strahovima, npr od samoce koji smo pomenuli, isti principi... ili strah od toga da prozivis zivot lisen zadovoljstva.. ili srece, jelte...

kad si dete u savrsenoj porodice, sve se cini savrsenim, kako odrastas kapiras da ces ostati bez njih, pa se zasnivanje svoje sopstvene cini kao logican korak.. i onda ostanes bez svoje bajne, a osnujes svoju groznu... recimo..

strah od smrti je takva jedna jalova rabota  Smile

mene vise strah sta ako me osine promaja, ocu li moci da kenjam na forumu u polozaju grbavca unazadjenog do vracanja na drvo sa kog sam sisla... nekoć... sto bi rekli nasi voljeni susjedi  Smile Smile

zmajcek  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
I ovde da roknem maj opinion  Smile

Ovde dve teme su usko povezane.. "Strah od nepoznatog" i "Strah od smrti"

Svi se plase smrti,i da se ne lazemo,to je i najveci strah..Sa tim strahom povezani su svi ostali strahovi.
No nebitno,da bi znali koliko je smrt strasna moramo da znamo svrhu zivota..Obe su nezavisno promenljive nepoznate i x,y..
Po meni nije ni bitno koliko ces da zivis,pa cak nije ni bitno kako ces da zivis..Jer sve je to proslo vreme,ostanu ti samo secanja..Secanja  Smiley 1 koji ce ti kurac ? Da mozes da tugujes za vremenom koje je proteklo ?  Smile
Strah od smrti je opravdan,bez svake sumnje..I retko ko (pricam o psihicki normalnim ljudima) ma koliko sere da mu se ne zivi..zivi mu se.Cak i onaj ko kaze..da ne veruje u nista.Laze.
Ljudi su verujuca bica.
Ne postoji lek za strah od smrti.Jednostavno,bicemo pepeo.Ali dok smo tu bar da se dobro zabavimo  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
ocu li moci da kenjam na forumu
to se moze uvek... bicemo tu i kad mremo Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Jedino čega se istinski plašim jeste da u životu neću spoznati neke stvari kojima težim i da ću na kraju, praveći neki rezime, zažaliti jer sam protraćila život na stvari koje su se pokazale kao potpuno nebitne. Smrt k'o smrt, samo kraj jednog ciklusa. Surovo, ali istinito.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 01:05:14 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
zato ja nikad necu praviti rezime  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Uvek praviš rezime, samo što će jedan od njih da ti bude poslednji, a to verovatno nećeš ni znati. Verovatno si, kao i svi mi, samo pišući na ovoj temi napravila par. To je normalno; oni su samo kratak bilans našeg dosadašnjeg iskustva i života, barem ja to tako vidim.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
zavisi od cega ti se sastoji dosadasnje iskustvo i koji dogadjaji preovladjuju ...

ja o proslosti ne razmisljam, makar ne namerno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:52:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.