Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:12:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Strah i predrasude od psihologa  (Pročitano 10116 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Citat
Ljudima je uvek bila potrebna pomoc. Samo je sada vise razvijena svest o samopomoci nego pre 

Kao sto rekoh, strah i predrasude su aktuelni i sada kao i pre

Ne kontas

Naravno da im je oduvek trebala pomoc..Samo ne verujem bi mojoj babi bilo svejedno da je oteraju kod psihologa  Smile

To bi za nju bilo nesto novo..a novotarije su uvek bile prepreke..ne samo za razvitak neke tehnologije vec iza razvitak nekih nauka..
Pa se zato pitam i pretpostavljam..da li otuda tolika prepreka puna predrasuda i staraha i za psihologiju
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
Naravno da im je oduvek trebala pomoc..Samo ne verujem bi mojoj babi bilo svejedno da je oteraju kod psihologa
Ja ti vec jednom objasnjavao da je bilo drugo vreme  Smile

Citat
To bi za nju bilo nesto novo..a novotarije su uvek bile prepreke..ne samo za razvitak neke tehnologije vec iza razvitak nekih nauka..
Pa se zato pitam i pretpostavljam..da li otuda tolika prepreka puna predrasuda i staraha i za psihologiju
Pa ne samo zbog toga vec i kao sto sam rekao zbog shvatanja iste
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 04:32:57 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Ja te IC ne kapiram  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Nista strasno, ni ja sebe nisam kapirao juce  Smile

Oduvek su postojali problemi ljudi pa tako je oduvek i postojala potreba za psihijatrom ili psihologom ali nauka se tek u novije vreme razvila tako da je moguce da ljudi odu kod npr psihologa na razgovor

Svaka novotarija nosi odredjenu dozu straha sa sobom ali nije svaka novotarija losa. Sto  se tice psihologa vec sam rekao da strah i predrasude postoje i dan danas ali to ne znaci da ako neko ima problem da ne treba da se obrati psihologu oko tog problema
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Nismo se razumeli zato sto smo rekli istu stvar razlicitim recima  Smile

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
kod nas ce psiijatar biti popularan kad to postane stvar prestiza, statusni simbol , kad 2 krave sednu da piju kafu i jedna drugoj kazu kako su nasle odlicnog bracnog savetnika jer su to gledale u serijama  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nista strasno, ni ja sebe nisam kapirao juce  Smile

Oduvek su postojali problemi ljudi pa tako je oduvek i postojala potreba za psihijatrom ili psihologom ali nauka se tek u novije vreme razvila tako da je moguce da ljudi odu kod npr psihologa na razgovor

Svaka novotarija nosi odredjenu dozu straha sa sobom ali nije svaka novotarija losa. Sto  se tice psihologa vec sam rekao da strah i predrasude postoje i dan danas ali to ne znaci da ako neko ima problem da ne treba da se obrati psihologu oko tog problema

Ranije se zato išlo kod duhovnika, sveštenika i monaha posebno intuitivno talentovanih za psihologe. Ili su se saveti i podrška tražili kod nekog od rođaka i kumova ko je razumeo i umeo da pomogne savetom. Suština se danas promenila u toliko što psiholozi dobijaju teoretsku obuku, ali danas više talenat za taj posao nije uslov da bi se time bavili.
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 19:29:14 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
Qtek 小米
Citat
@Gambino, odi kod Bambine. Ionako verujes u pravoslavnu psihologiju a ona je em najbliza tome pravoslavnom delovanju istocnjacke psihologije, a em vam se nadimci rimuju
Smile
Нема још лиценцу,а ја је терам да ради на црно к'о сав нормалан свет.
15 % провизије за сваког опиченог пацијента којег доведем, 25% ако морам да утерујем дуг, 35 % ако препише лечење лопатом.
Мсм ово је балкан, нисмо дивљаци ко муслимани, ал' нисмо ни метиљави западњаци.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
ja sam isao svake god kod psihologa zbog bezanja sa casova uvek sam imao preko 1000 izostanaka Smile Smile Smile

i odem ja tamo,a ona pita jel spavam sa devojkom..nemam pojma sto Smile

a i zbog tuca..
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 20:16:34 od shke crew »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:12:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.