Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stornirajte GSP kazne - do 3 samo 1.000 din.  (Pročitano 4567 puta)
11. Maj 2010, 16:16:44
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Stornirajte GSP kazne - do 3 samo 1.000 din.
M. Joksimović - 11.05.2010. - 00:58

Akcija je najpovoljnije rešenje. Građani će na raspolaganju imati dva meseca da storniraju sve kazne koje su im napisane u prethodne tri godine...
Gradsko saobraćajno preduzeće „Beograd“ juče je počelo akciju storniranja doplatnih karata i opomena koja će trajati do 10. jula. Do tada, građani koji imaju napisanu jednu ili više opomena za period od 30. aprila 2007. do 30. aprila 2010. moći će da ih plate po povoljnim cenama.


PRILIKA - Oni koji imaju od jedne do tri opomene moći će da ih storniraju za 1.000 dinara, od četiri do devet za 2.000, a 10 i više za 3.000 dinara. U GSP-u kažu da sve kazne koje su napisane pre 30. aprila 2007. zastarevaju. Za tri godine oko 150.000 građana napravilo je blizu 200.000 opomena.
Ovom akcijom GSP želi građanima da izađe u susret i omogući im da otplate kazne kako bi mogli da kupuju mesečne markice.
- Akcija je najpovoljnije rešenje. Građani će na raspolaganju imati dva meseca da storniraju sve kazne koje su im napisane u prethodne tri godine. Neko ima jednu, a neko po pet i više opomena, pa su cifre koje bi inače trebalo da plate velike. Čak i penzioneri, trudnice i ostala povlašćena lica koja imaju pravo na besplatnu markicu, ne mogu da ostvare to pravo ako nisu regulisali prethodne kazne - kaže za „24 sata“ Slavica Stevanović, menadžer za odnose s javnošću GSP-a.
Već od juna u autobusima će biti češće kontrole, a u 50 vozila postojaće i kondukteri.
- Veliki broj građana ne plaća karte i nema markicu, a kako bismo sprečili sve to uskoro će u autobusima biti češće kontrole. Sada radi 164 kontrolora, a njihov broj povećaće se na 300 ili čak 500.
Od jula svi koji opomenu plate u roku od 15 dana, od dana kada je napisana, dobiće 50 odsto popusta, što znači da će umesto 3.000 platiti 1.500 dinara.

Ne kupujte markice od preprodavaca
APEL Markice se mogu kupiti na 27 prodajnih mesta GSP „Beograd“ (radno vreme od 7 do 19 sati). Zbog učestalih pojava falsifikata, GSP apeluje da se markice kupuju isključivo na prodajnim mestima, a ne kod preprodavaca. To preduzeće ne snosi nikakvu odgovornost za kupljene falsifikate. Prednosti vožnje sa markicom su:
neograničen broj vožnji na 154 linije
neograničen broj presedanja na svim linijama
važi i vikendom i praznikom
kupuje se jednom mesečno
ne poništava se, što omogućava veći komfor

GSP u brojkama
3.000 dinara košta opomena za neposedovanje pojedinačne karte ili mesečne markice
2.236 dinara košta najskuplja mesečna markica u prvoj zoni za zaposlene (2.684 dinara za prvu i drugu zonu)
80 dinara košta
pojedinačna karta u autobusu
42 dinara košta
karta kupljena na kiosku
21,50 dinara košta jedna vožnja plaćena kroz markicu za zaposlene
10,99 dinara košta jedna vožnja plaćena kroz markicu za povlašćene kategorije

Izvor: 24sata
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
U prevodu: Molimo vas uplatite neku kintu a ako to ne uradite nikom nista posto ce biti dovoljno onih koji ce uplatiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
отприлике ... цела та акција је ''дај шта даш, да бар неку кинту извучемо''
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
trebalo bi napraviti jednu zasebnu temu za Gradski prevoz.taman da ne idem ovde u off.no,dobro,otom potom...
sramota je da i posle toliko vremena,i uz toliku zaradu,oni i dalje pustaju vozila u onakvom stanju.
pritom ja ne pricam o estetskim stvarima,oko kojih ljudi najcesce gundjaju(sto u nekim autobusima ne mogu da posade dupe na tapacirung,sto ne izgledaju "fensi" kao novi Ikarbusi(koji su,kao jako nekvalitetni i neizdrzljivi,i napravljeni od jefinih i falicnih delova,poptuni promasaj i najgora greska fabrike ikada)ili sto neki autobus,koji,mislim,ima 300 konja,pravi buku kad se penje uzbrdo,i slicne budalastine oko kojih svi kenjaju...),nego bas o stvarima vezanim za ispravnost.
na svakom starom Ikarbusu uvek ima po 3 razlicita para vrata(radili bi to i ostalima,i tramvajima,i trolama da mogu),skidaju lajsne sa strane pa onda rdja i puca limarija na tom mestu,unutra ne namestaju lepo daske na podu posle popravki...tolike su cak lencuge da ih mrzi cak i da posle popravki se sagnu i lepo zasrafe 6 srafova i nameste masku autobusa kako treba,pa onda samo uzmu i prikucaju je,onako naherenu i busnu,za karoseriju.a,da,da ne zaboravim dobro staro cerupanje za zadnja svetla i branike,usled cega sada skoro svaki Ikarbus proslih generacija izgleda drugacije otpozadi(iako su na zadnjem delu svi napravljeni identicni),posto mu pokradu pola svetala,i iscupaju branik,pa samo stave jednu plocu preko toga,skroz do dole,i samo zavare i prefarbaju,pa se onda i to razdrnda brzo.(radili bi i to nas ostalim,da mogu i smeju(Mecke su neprakticne,a MANove ne smeju zbog ugovora sa Japancima)).
ranije sam jos i imao razumevanja,ko veli-dobro,da nakupe jos malo para i da se potpuno oporave(posto su 90ih bili na ivici zatvaranja),pa ce biti sve bolje.a prodje nekolko godina,nakupise se para,a vozila su i dalje u ocajnom stanju.vec je bilo par nesreca zbog toga,medju kojima je i slucaj gde sam cuo da je zena bila pala pod tockove kad je popustila daska sa sedistem iznad tocka.kolko znam,radilo se o starom autobusu,koji je bio totalno razdrndan,ali,mislim,bez obzira na to,to je nedopustivo.
« Poslednja izmena: 12. Maj 2010, 00:06:47 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
један лик из комшилука ради у ГСП-у као мајстор, варилац механичар, јбмлига по потреби ... и дошао код нас да нам завари неке цеви ... и гледам човека како ради, пецка, фушери, нигде цео вар, ниједан угао ни близу правог, све нешто криво и бангаво ... и кажем му дај бре то мало среди види на шта личи, а мени човек одговара ... не ваља ти? ... ееее да знаш у чему се Београђани возе, ово ти је мила мајка  Smile Smile

Тако да брините се и о ономе што не видите  Smile
« Poslednja izmena: 12. Maj 2010, 00:07:05 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
један лик из комшилука ради у ГСП-у као мајстор, варилац механичар, јбмлига по потреби ... и дошао код нас да нам завари неке цеви ... и гледам човека како ради, пецка, фушери, нигде цео вар, ниједан угао ни близу правог, све нешто криво и бангаво ... и кажем му дај бре то мало среди види на шта личи, а мени човек одговара ... не ваља ти? ... ееее да знаш у чему се Београђани возе, ово ти је мила мајка  Smile Smile

Тако да брините се и о ономе што не видите  Smile
pa,o tome ti pricam!
ma,pazi,kod njih radi sve i svasta.
ko da nije dovoljno jezivo sto primaju sve i svasta,nego jos znam da dovode one klince iz njihove srednje skole da im pomazu tamo sa popravkama.(a mislim,mozes zamisliti kako to izgleda...)
znaci,za ispravnost nasih vozila,i za nasu bezbednost,odgovaraju polu-pijani majstori,i gomila tinejdzera iz,jelte,elitne srednje skole...
ja zaista nikada nisam video takvu neodgovornost.
pazi,90ih je bilo malo vozila,i vozili su sta bi stigli,ali se dobro secam da su uvek bili ispravni.tj-ovakve zajebancije sa vratima,sa cerupanjem za  svetla i branike,sa skidanjem lajsni,sa naherenim daskama,maskama,grejacima...toga nije bilo. jasno se secam da su vozili na svakih sat vremena,ali,da je svaka masina bila tehnicki ispravna.
posle 2000 sam primetio da je poceo da im opada kvalitet,kada su poceli masovno da povecavaju broj vozila,i tada sam to tolerisao,jer,rekoh-mislio sam da cekaju jos malo,da nakupe pare,pa da povecaju kvalitet,ali,mislim,ovo samo postaje gore i gore.
ej,bre,pa ja bih bolje zakucao onu limariju od tih trutova!
al,jbg,tako ti je to kad primas sve i svasta u kompaniju.
ne znam dal stvarno treba (jos) neko da pogine pa da im dodje iz dupeta u glavu.
da sve bude jos gore,svi ovde,a pogotovu serviseri,zaboravljaju da Beograd zahteva posebne uslove i vozila-da nasi autobusi trpe najveca opterecenja,da ih vozaci testiraju do granica(sto ipak podrzavam  Smile Smile ali,moram da uzmem u obzir),da rade u svakakvim uslovima,da,vecina vozila,sto su kasnije napravljena to su manje kvalitetna,tj-ovi novi modeli koji su nam stigli,i koji ce nam stizati,ce biti pravi falicni krsevi u odnosu na starije,i da svi oni otkako su izasli iz fabrike,provode vreme pod nebom,posto stajanke u svakom depou nemaju cak ni obican krov,a kamoli neku drugu zastitu,vec sva vozila stoje napolju,izlozena vrmenskim uslovima 24/7,i tako cele godine,vise puta...
znaci,kad se sve sabere,dobija se da je stanje bar 10 puta gore nego sto se cini.
« Poslednja izmena: 12. Maj 2010, 00:29:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.