2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:26:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stoni tenis  (Pročitano 17762 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
BlackBerry znj f1
Jel moguce da niste pricali o stonom tenisu dve god, a ja sam toliko dugo igrao ovu igru sa SF i Nesom?
Juce sam bio na vaznom turniru gde ako imas manje od 30 god i osvojis ga, dobijas stipendiju god dana od oko 700e mesecno.. Ja ga nisam osvojio, a i imam malo vise od 30...
Pokrenuo sam ponovo ovu temu jer je sad zavrsni masters u Londonu, a po tom sistemu bodovanja sam ja ispao.. isto kao i Ana Ivanovic, a imala je 2:1..
Nas cetvoro je bilo u grupi: Dragan B, Bojan, Dragan V (ja) i NN

Dragan B - Bojan 2:3
Dragan B - Dragan V 3:0
Bojan - Dragan V 1:3
NN puko od svih sa po 3:0
I sad nas trojica imamo po dve pobede i poraz. Bojan dobio Dragana B, ja Bojana, a Dragan B osvojio turnir.. nije posteno..
Prva dvojica iz grupe prolaze u 1/4 finale..
Prvo su sudije rekle da Bojan ide dalje, onda posle 15 min da ja umesto bojana idem dalje i onda posle jos 10 min konacno da Bojan ide, a ja otpadam..
Da li se pod 1 gleda medjusobni susret? Onda bih ja prosao.. Ili se gleda set kolicnik izmedju nas trojice? Ili set kolicnik izmedju nas cetvorice?
Ako je izmedju nas trojice onda:
Dragan B prvi sa 5 dobijenih setova i 3 izgubljena
2. Bojan sa 4:5 
3. ja sa 3:4
to pod uslovom da je 4:5 jace od 3:4
a ako se gleda cela grupa onda Bojan ima 7:5, a ja 6:4 .. onda je 6:4 jace od 7:5
Mada ja mislim da je najpostenije da su gledali poen kolicnik jer imamo 4:5 i 3:4..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:26:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.