Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:58:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sto truba za Medvedeva  (Pročitano 29224 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Kakve veze ima... oni nas savrseno razumeju... Smiley
U ostalom, prilikom predstavljanja dovoljno je da kaze dve-tri recenice... kasnije im se prikljucuje prevodilac...
pa,sad...dobro,i moguce je.ja nisam ucio Ruski nikad,pa sam naucio usput da citam tokom puta(mislim,znam da nema tu nesto mnogo da se uci,mozda par novih slova,ali,dok se covek navikne...) a i da se istreniram da razumem dobar deo.
pa,dobro,ako Tadic zna Ruski,onda su verovatno pricali na Ruskom.(znam za prevodioca,ali,mislim,ako obojca znaju neki jezik,lakse im je da pricaju sami,nego da stalno cekaju da prevodilac ponovi.a i lepse je,komfornije)
jel zna Tadic Ruski?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
E ljudi,a najjaci su sad ovi sa pescanika i slicni gadovi,kao:"mi kad uzmemo pare od mmf-a znamo da su to ciste pare,ali ove iz Kine i Rusije su "polumracne pare",nisu dobre.." Smile
Poslusajte ludake,garantujem erupciju smeha Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
E ljudi,a najjaci su sad ovi sa pescanika i slicni gadovi,kao:"mi kad uzmemo pare od mmf-a znamo da su to ciste pare,ali ove iz Kine i Rusije su "polumracne pare",nisu dobre.." Smile
Poslusajte ludake,garantujem erupciju smeha Smile
pa,lepo si reko-gadovi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Šta je otkrila poseta predsednika Rusije: Tajna „atomskog kofera"

Press pokušao da utvrdi da li je ruski predsednik Dmitrij Medvedev tokom posete Srbiji sa sobom imao čuveni kofer iz koga može da lansira nuklearne bombe... Nismo uspeli da ga pronađemo, a izgleda da on i ne postoji


Prošlonedeljna poseta ruskog predsednika Dmitrija Medvedeva Srbiji pokazala je da je legenda o specijalnim koferima iz kojih on i predsednik SAD mogu da lansiraju nuklearne bombe, najverovatnije plod mašte! Prema ovoj legendi, u slučaju nuklearnog napada predsednici Rusije i Amerike odmah otvaraju ovaj kofer, od koga se ne odvajaju 24 sata, ubacuju specijalne šifre i na neprijatelja ispaljuju nuklearne glave!

Posle posete Medvedeva, izgleda da ovaj „atomski kofer" postoji samo u akcionim holivudskim filmovima, jer ga niko od naših zvaničnika koji su imali priliku da se sastanu s ruskim predsednikom nije video. Oni su ispričali Pressu da kod Medvedeva i njegovih saradnika nisu primetili bilo kakvu torbu koja bi bar malo ličila na „atomski kofer".

Od Dačića do Centra „Sava"

Potragu za „atomskim koferom" počeli smo kod zamenika premijera Srbije i ministra policije Ivice Dačića, koji je ruskog predsednika sačekao na aerodromu. Ali, kad smo pitali Dačića da li je ruski gost sa sobom u Srbiju doneo i čuveni kofer za aktiviranje nuklearnih bombi, on se samo nasmejao.

- Specijalni kofer, kažete? Nisam primetio da je ruski predsednik, ili njegovi saradnici tako nešto, imao uz sebe tokom posete Beogradu. Naravno da znam za legendu o tom koferu, ali mislim da to i jeste samo legenda. Ali, pitajte one koji su se sastali s njim, možda su videli taj kofer - kaže Dačić.

Potraga nas je potom odvela do šefa srpske diplomatije Vuka Jeremića. Jer, on mora je video ovaj kofer jer je imao priliku da se sa Medvedevim provoza u njegovom specijalnom „mercedesu" od aerodroma do Palate Srbije. A legenda kaže da predsednik ne sme da se odvaja od kofera...

- Ministar Jeremić, dok se vozio sa ruskim predsednikom Dmitrijem Medvedevim, ni kod njega, ni kod njegovih saradnika nije primetio to o čemu vi govorite. Znate, ministar Jeremić bio je fokusiran na razgovor sa ruskim predsednikom i nije obraćao pažnju na to ko šta nosi i da li postoji kofer koji pominjete - priča nam jedan od saradnika Jeremića, suzdržavajući se da se ne nasmeje.

Do predsednika Srbije Borisa Tadića nismo uspeli da dođemo kako bismo ga pitali da li je on video taj čuveni kofer tokom jednočasovnog razgovora sa predsednikom Medvedevim. Ali smo zato pregledali više od hiljadu fotografija koje su Pressovi i ostali fotoreporteri napravili tokom posete ruskog predsednika. I ni na jednoj od njih nismo uspeli da pronađemo bilo kakav kofer koji bi mogao da bude taj, atomski! Samo smo videli obične kožne torbe kod nekolicine saradnika Medvedeva i ruskih vojnih oficira.

„Atomski kofer" tražili smo i na fotografijama iz Skupštine u kojoj je Medvedev govorio, i na onima iz zgrade Patrijaršije, gde je ruski predsednik primio orden Svetog Save, i u Centru „Sava"... ali ništa! Ni traga od specijalnog kofera.

Nije kofer, nego telefon

Na kraju potrage pitali smo i stručnjake da li ovakav kofer uopšte postoji. Bivši šef vojne službe bezbednosti Momir Stojanović kaže za Press da su priču u „atomskom koferu" izmislili ljubitelji filmova o Džemsu Bondu!

- Ne samo da ne verujem u priču o tom koferu, već ta priča postoji samo na filmu. Naravno da predsednik Rusije odlučuje o upotrebi nuklearnog oružja, ali ne preko kofera. Dovoljna je direktna veza, preko satelitskog telefona ili nekog drugog uređaja, sa komandom strateških raketa. Taj specijalni telefon se nalazi ili kod predsednika ili kod nekog iz njegovog obezbeđenja. Ali, to nikad nećete videti - kaže Stojanović.

Bivši šef Državne bezbednosti Goran Petrović kaže da postoje različiti sistemi kojima može da se izda naređenje za upotrebu nuklearnog naoružanja.

- Uopšte ne znam zašto je plasirana ta priča o specijalnom koferu, za koju sam naravno čuo, ali ona u praksi nikada nije potvrđena. Pored specijalnih telefona, postoje i drugi sistemi za vanredne situacije i tačno utvrđena procedura kako se reaguje u slučaju napada. I zašto bi neko vukao kofer, kad to može biti telefon, ili čak narukvica - priča nam Petrović.

I, tako, predsednik Rusije je otišao, a mi i dalje ne znamo da li je „atomski kofer" bio u Beogradu, jer to što ga niko nije video ne znači da ne postoji! I nisu nas pustili da prošetamo po predsedničkom avionu! Zato ćemo morati da dočekamo predsednika SAD Baraka Obamu u Srbiji kako bismo utvrdili pravu istinu o „atomskom koferu".

Dragišić: Kofer, budalaština!

Profesor Fakulteta bezbednosti Zoran Dragišić kaže za Press da su priče o „atomskom koferu" neozbiljne!

- Zar vi zaista mislite da predsednik Rusije ili SAD nose sa sobom tako nešto i, za ne daj Bože, ubacuju nekakve šifre i stiskaju dugmence?! Uostalom, koliko je meni poznato, ni ovde, prilikom posete ruskog predsednika Dmitrija Medvedeva, niko od naših političara nije tako nešto primetio! Naravno, stoji da on ima najsavremenije tehnike obezbeđenja, ali koferče... To je budalaština - komentariše Dragišić.

S. Marjanović- S. Vojinović

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Dragišić: Kofer, budalaština!

Profesor Fakulteta bezbednosti Zoran Dragišić kaže za Press da su priče o „atomskom koferu" neozbiljne!

- Zar vi zaista mislite da predsednik Rusije ili SAD nose sa sobom tako nešto i, za ne daj Bože, ubacuju nekakve šifre i stiskaju dugmence?! Uostalom, koliko je meni poznato, ni ovde, prilikom posete ruskog predsednika Dmitrija Medvedeva, niko od naših političara nije tako nešto primetio! Naravno, stoji da on ima najsavremenije tehnike obezbeđenja, ali koferče... To je budalaština - komentariše Dragišić.

S. Marjanović- S. Vojinović

Izvor: Press
pa,naravno da postoji.i Obonga ima isto to.
al aj pokusaj da mu otmes isti,ili da aktiviras taj kofer,cak i da imas sifru.prvo treba da ukrade jedno 5 kljuceva,i to sve od visokih zvanicnika,a onda i da ubaci tacne sifre.a i tada moze da se "zakljuca" kofer sa daljine.(blokira)
kakav kreten.  Smile
a,mislim,bas ce Medvedev da tegli tu torbu svuda sa sobom dok polaze venac na groblje.  Smile

http://en.wikipedia.org/wiki/Cheget
« Poslednja izmena: 26. Okt 2009, 13:32:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Dragišić: Kofer, budalaština!

Profesor Fakulteta bezbednosti Zoran Dragišić kaže za Press da su priče o „atomskom koferu" neozbiljne!

- Zar vi zaista mislite da predsednik Rusije ili SAD nose sa sobom tako nešto i, za ne daj Bože, ubacuju nekakve šifre i stiskaju dugmence?! Uostalom, koliko je meni poznato, ni ovde, prilikom posete ruskog predsednika Dmitrija Medvedeva, niko od naših političara nije tako nešto primetio! Naravno, stoji da on ima najsavremenije tehnike obezbeđenja, ali koferče... To je budalaština - komentariše Dragišić.

S. Marjanović- S. Vojinović

Izvor: Press
kakva budala.
pa,naravno da postoji,mamlaze glupi.i Obonga ima isto to.
al aj pokusaj da mu otmes isti,ili da aktiviras taj kofer,cak i da imas sifru.prvo treba da ukrade jedno 5 kljuceva,i to sve od visokih zvanicnika,a onda i da ubaci tacne sifre.a i tada moze da se "zakljuca" kofer sa daljine.(blokira)
kakav kreten.  Smile
a,mislim,bas ce Medvedev da tegli tu torbu svuda sa sobom dok polaze venac na groblje.  Smile

Nema kofera, vec samo telefoni kao i sistem da se predsednik indentifikuje. Posto samo predsednici mogu da pokrenu nuklearno oruzje, bitno je da se zna da je stvarno predsednik dao naredjenje, a postoje pouzdane i zasticene metode da se sigurno zna da je to predsednik na telefonu a ne neki saljivdzija sa bliskok istoka. Kad je neka frka, predsednik se zavuce negde u podrum i moze da da usmenu naredbu o upotrebi oruzja.
Pred smrt je Tito vuko neku torbu i nije se odvajao od nje pa su se godinama stvarale legende o tome kao i Yu atomskoj bombi. Ne znam sada koji je politicar bio prisutan kad je Tito umro i imo je priliku da zaviri u torbu u kojoj su bile neke nevazne stvari. Al cak su neki iz predsednistva tripovali sta moze da bude unutra a niko se nije setio da pita.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
E ljudi,a najjaci su sad ovi sa pescanika i slicni gadovi,kao:"mi kad uzmemo pare od mmf-a znamo da su to ciste pare,ali ove iz Kine i Rusije su "polumracne pare",nisu dobre.." Smile
Poslusajte ludake,garantujem erupciju smeha Smile

 Smile Smile
mene strah vec
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Nema kofera, vec samo telefoni kao i sistem da se predsednik indentifikuje. Posto samo predsednici mogu da pokrenu nuklearno oruzje, bitno je da se zna da je stvarno predsednik dao naredjenje, a postoje pouzdane i zasticene metode da se sigurno zna da je to predsednik na telefonu a ne neki saljivdzija sa bliskok istoka. Kad je neka frka, predsednik se zavuce negde u podrum i moze da da usmenu naredbu o upotrebi oruzja.
nema kofera u smislu kofera sa gomilom dugmica ala James Bond,ali ima kofera sa tim telefonom i sa lap-topom i jos nekim tim uredjajima.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cheget
« Poslednja izmena: 26. Okt 2009, 13:38:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Sa tim postoji, naravno, satelitski telefon nije bas mali da ga stavis u dzep.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
E ljudi,a najjaci su sad ovi sa pescanika i slicni gadovi,kao:"mi kad uzmemo pare od mmf-a znamo da su to ciste pare,ali ove iz Kine i Rusije su "polumracne pare",nisu dobre.." Smile
Poslusajte ludake,garantujem erupciju smeha Smile

Bagra odlicno zna da se u svim tim sredstvima MMFa nalaze desetine milijardi ruskih i kineskih para , ali namerno loze neznalice , u kojima bar ne oskudevamo  Smile ... Imaju ti shabani sa ,, Pescanika ,, i odredjeni  uspeh u takvoj debiloidnoj propadandi   kod odredjenog procenta gradjana  Smile ....  uglavnom onih koji sebe smatraju elitnim znalcima svetske politike i avangardom buduce ,,evropske ,, Srbije  Smile....... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:58:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.