Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što se više ljubavišete po fejsu, pre ćete raskinuti  (Pročitano 7687 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
najbolji trip je onaj deo - u braku sa/ u vezi sa..

pa navedes imenom I prezimenom pa jos I linkom do doticnog gospodina ili gospodje  Smile

unapredjena verzija burme, ono kad za sank pored tebe sedne lik sa burmom, pa sad.. znas da ima nekog, to ti je dovoljno

a unapredjena verzija omogucava uvid u sve pojedinosti  Smile

najsladje je citati kad upravo te osobe skviche o povredi intime, zloupotrebi informacija, nevaljalim internet zajednicama koje zloupotrebljavaju njihove licne zivote  Smile

ja licno ne razumem taj rezon
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ja ne vidim smisao teznje ljudi..koji guraju nos u tudje stvari...
i potrebu da konstantno nekome nesto dokazuju...
msm mene to ne zanima..samo ne razumijem...
to ti je isto kao da ufatis nekog na ulici i razbijes ga...jel te jer recimo ja to mogu vecini obicnih ljudi ako ne svimm na svjetui obicnim ljudima da uradim...kad god hoce mogu da provjere...
svrnem ga i smotam ko kiflu i uzmem mu novcaniok i pogledam...dokumenta..
aha ti si taj...tu zivis...i onda idem za njim..i pratim ga..neovlasteno...prisluskujem..(i za to sam strucan..mogu legalno da se bavim tim poslom) i spijuniram ga...i geldam s kim se on je***...
i odem u kafanu i sav sretan pricam svime e onaj se zove tako i tako..
i on jebe onu tamo sto je udata za onog... Smile
pa znas koliko bii dugo hodao..zdrav...kod nas..jedno desetak dana bi tako mogao..
i neko bi mi cakiju od 30cm zavuko pod rebra..svako treece ubistvo je zbog takvih stvari...
u vezi raskrinkanih sema i veza..opstenja sa tudjim zenam i tako to... Smile
ne shvatam da neko moze takve stvari da radi.samo zato sto je opismenjen za to..
ja sam opismenjen da mogu dupe da razvalim nekome pre nego on to ucini meni i mojimklegama..
znam da koristim i rukujem sa svim vatrenim i hladnim oruzjem koje postoji na svetui...
ali ne  diem ulicom i ne zloupotrebljavam to sve sto znam..jer to nije svrha..mog postojanja..
ljudi ne shvataju da ce jednog dana..zakon da pocne da se primjenjuje... Smile
ne shvataju da zbog takvih azjenabncija se ide na robiju..bilo gdje na svijetu...
tesko mozes dsa dokazes svoje namjere...sta si ti htio...s tiom da uradis...mogu da ti nakace pokusaj bilo cega...
apokusaj..je zakon defiinisao kao krivivno djelo koje pocinjeno ali od strane sluzbenih lica -osumnjiceno  lice je spreceno...znaci isto kao i izvrseno djelo..zakonske norme iste ga kace...
kao da je povcinio i da je nakon pet godina uhvacen... Smile
mene to ne zanima..men mogu za tuki da povuku ..imam malo vise mozga nego sto neko misli...
i znam sta se radi..i znam tko radi...i cekam konza da prosljaka.da mu muriju natovarim na grbacu... Smile
cojece najminimalnija je kazna za takva djela...visegodidnja zabrana koristenja racunara ili bilo kakav dodir sa racunarskom opremom
uslovljena sa zatvorskom kaznom.. Smile osudjivan covjek..za takav djela..
nikada dobit posao nece koji ima bilo kakvu vezu sa racunarom.. Smile
svaki jebeni problem..kojis ebilo gdje desi..murija prvo dolazi njemu na vrata..
najobicniji pozornik moze da zar+trazi formalnu "uputnicu" od suda..za zakonsko lisavanje slobode
u istraznoim zatvoru od 48 h... Smile ljudi nisu svjesno da u neka takva mjesta kada udjes..da izadjes na nosilima....hitna te odveze... u sok sobu...Smile
ljudi nisu svjesni...zajebancija i stete koju mogu i sebi da nprave ai i drugiom ljudima..i zbog cega to..
jel sto ja nesto znam..i to..pa sam mangup... Smile
ono tudji zivoti su..ma boli me ku*** za tudju imovinu i zivote..alo pa to je neko platio.radio neo za to.. Smile

da se vratim na temu  Smile Smile

sve ti je isto kao i pre 20 godina..samo sto je sada lakse..brze..i sta znam....
neki ljudi ne smatraju ljubavisanje netom...po fejsovima..chatovima.i forumima nikakvom prevarom... Smile
sve dok nema kontakta...tjelesnog...... :weirdface:ljudima treba zabav opustanje...
naidju na nekog ko ima je drag ismpatican..i s njim provodi neko svoje slobodno vrijeme..
druze se--vole se i sta znam..dragi su jedno drugom..ali kad ugase racunare zive svoje zivote...
nekiljudi mogu tako neki ne mogu..e ti srtto ne mogu nadju se tako povredjeni...
sa svakim kad pocinjes nesto..dogovoris se o uslovimm..i pravilima..i to je to...
nemas problem..uzivas..opustis se i sta te briga za budale koje kakve...
koje ne mogu da razdvoje dva razlicita sveta... Smile

m,alo se ja salim..saljiv sam opasno u zadnje vrijeme...  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Citat
Da li treba staviti status veze? Da li treba dodati za prijatelje i partnerove prijatelje? Ili im možda treba dozvoliti da komentarišu vaše postove? Naizgled glupa pitanja, ali verujte mogu da utiču na vaš odnos sa partnerom.
Jesu glupa pitanja, ko da je bitno da li stavis taj status ili ne ili dodas neku njenu drugaricu ili ti iskomentarisu nesto. Smile

Jos manje razumem to kako ce to da unisti vezu. Mislim, nisam za to, te objave, pa stavljanje kojekakvih statusa i slika su mi previse decije, ali ne vidim kako to moze da upropasti jednu vezu ili brak. Ajd, ima one ljubomore sta ti njoj/njemu lajkujes/komentarises ali to su mi stvarno decje zajebancije.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
pa moze budali da upropasti...budali moze i svaka budala kojoj se cefne da upropasti i vezu i brak...
meni je to sve..i slikice i sve to kull...uglavnom  to je sve eto kao neka zabava...
i mislim da i tako treba i da bude....
u sustini fejs nije zivot...nego zabava...pametni tako vide te stvari... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
dodati za prijatelje I partnerove prijatelje
Smile

pa dokle to ide  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Citat
Što se više ljubavišete po fejsu, pre ćete raskinuti


Smile I love grumpy cat!
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Društvene mreže utiču na ljubavni život nepovratno. A sa mlađim generacijama, pa čak i onima do 30 godina se dešava da važniji postaju imidž i slika o njima u javnosti nego stvarna veza koju imaju ili mogu da imaju. To je veliki rizik i vuče sa sobom gadno mešanje prioriteta i previše udovoljavanja javnosti.
Smile
ovo treba radikalno lečiti, amputiranjem interneta iz svakodnevnog života na jedno mesec, dva  Smile
bez šale, kada plate danak neiskustvu, možda će početi drugačije da razmišljanju, a možda i neće, možda je nekome prioritet da bude internet superstar, posledično tome što mu je privatno tako nešto nedostupno Smile
ustvari, to najbolje objašnjava rečenica jednog mog i dalje dobrog prijatelja - "ako selo nije čulo, nije se ni desilo"  Smile Nekome bez sela nema života  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
ihaaaj mesec, dva, pa znam slucajeve koji kriziraju za par sati  Smile

jedna porodica sa kojom sam bila BFFF je pobedila.. ona njemu ne da da ima on fb nalog, nego imaju oboje, sa dva imena  Smile
njihovi albumi sa slikama poredjani su po datumima .. maltene svaki dan novi album.. pa onda deca JAO DECA.. majko mila.. danas smo piskili na nosu.. pa trista slika kako je klinka pisala u nosu, pa sledeci album mi na decijem igralistu, mama I cerka na svakom kvadratnom santimetru igralista, onda sledeci album tatin sin se umazao palacinkama, sledeci album Mi se kupamo.. dvestapedesetosam slika dece u kadici.. onda sledeci album Mama I njene ortakinje napucane u izlasku - I dalje imam zivot, onda fotke caleta sa svih aktivnosti - I dalje imam zivot  Smile

I najveci vrh keva koja lajkuje samo stranice tipa Deca su jedino blago/ko ima porodicu on je najsrecniji na planeti/lajkujte ako ste majka/ lajkujte ako ste deo srecne porodice/ lajkujte ako se niste uopste ugojili u trudnoci.. I slicno  Smile
svakih sat vremena novi status o tome sta svako od njih rad I kako su srecni sto to rade- Perem govnjive gace! Tako sam blagoslovena!  Smile
znaci haos  Smile

I prica mi drugarica, kad se jednom u par meseci okupe sa njima, nemaju sta da pricaju, jer sve informacije o njima znaju I muka im je od svih tih informacija Smile

pritom, cale vrlo ima svoj fb nalog sa koga cima ribice kad nije kod kuce .. I to otprilike znaju svi njihovi prijatelji  I neprijatno im je kad ona prica o tome kako je on potpuno nezainteresovan za facebook

I to je to - samo da se zna Smile

« Poslednja izmena: 15. Feb 2013, 17:04:54 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Alcatel One Touch
@MunkaZe

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
zaboravila sam kad se uclanila u grupu Ja dojim svoju decu.  Smile  Smile

jao boze sad mi se vracaju svi biseri.. pa vi niste svesni  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.