Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:35:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što napraviti??  (Pročitano 12595 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile da da, nasem F-u je tetka... jel' tetka bese, F? rekla, da kad cura pocne da se izvlaci od seksa, tu vise nema ta da se razmislja 'nego kud koji, mili moji'...  Smile

pa da, tako nesto sam i pretpostavljala... sad ti vise niko nece reci reci pametne, zato sto je nezahvalno reci nekom... e znas sta, uradi to i to...
ti sam najbolje znas sta osecas prema svojoj devjci... i koliko je 'redak' seks u vasoj vezi... i kakav je i kad ga ima...  kakvi ste jedno drugom i jedno prema drugom... i moze li se tu nesto uciniti, da se stvari malko pokrenu
i da li si spreman da ih pokreces, i da s njom preovedes jos mnoogo godina, decu da pravis, porodicu i sve ostalo... jer to sve tome vodi...znas i sam.
nemozes nekoga naterati na seks li bilo sta drugo ako mu nije do toga. a zasto mu nije do toga... ? to saznaj.
i da li sve ostalo stima, ili ste i u ostalom postali cimeri?

sto se male s posla tice, napravce ti golema sranja, bolje ne. doduse, ti nesto nemas ni gde da upoznas neku drugu devojku... je' da?
sad mi pada na pamet da se ljudi cesto iz zapostavljenosti kao 'zaljubljuju' u neke osobe... zato sto ih te osobe primecuju... kao da se zaljubljuju iz zahvalnosti.
ne moras bas toliko zahvalan da budes toj maloj, lepo od nje sto te primetila i povratila ti samopouzdanje (nisi jos za bacanje ...Smile) no nemoj se petljati ako nisi siguran da drzis sve konce u rukama, i da si u stanju da izadjes na kraj sa spletkama itd. itd. po firmi... a rekla bih da nisi...  Smile
nemoj da usled dileme koju devojku izabrati ili izgubiti, izgubis posao... ti covece!!

bas si u usosenoj situaciji... doduse, nisi u braku, nemas decu s tom curom, sto ce reci malo je sivo al' ne i crno. razmisli o tome zasto je sve tako, vidi da li bi nesto da tu menjas... pa smisli... i javi  Smile

p. s. nista ti nismo pomogli, al' smo te saslusali, i uvek cemo.
moras sam da odlucis...  Smile

i da snosis posedice svoje odluke... to je ono  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Tetka, tetka ... pa zar nije u pravu ?

Zaljubljena zena ne da ne bi odbila, nego bi te pojela za dorucak. Ja to tako shvatam ... mozda gresim ... ali sam tvrdoglav. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 40
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Panasonic 
machkaz Smile...e kako da počnem..? ma isprva se bile one standardne ženske sheme boli me glava...pa imam duže blablaba..da ne nabrajam...e kad sam ja na to oštro prigovorio da se bi se fala bogu i cura mogla nekad sjetiti seksa sa svojim dečkom bilo je ono pa ajde oćemo navečer...umorna sam sutra obećajem...mislim kao da ja ne znam što tražim (dečki će se složit s tim)...onda sam lijepo rekao sebi ajde baš ćemo vidjeti kad će se sjetit ona sama...inače u svemu ostalom smo super...čak se se zadnje vrijeme počinje povlačiti pitanje zajedničkog stana...pa ženidba pa djeca (kako si ti machkaz i napisala)...ja njoj lijepo kako ti misliš dobit djecu, s ovakvim seksom ne! ona meni pa onda ćemo o tome razmišljat...e da sad...ja da radim na djeci a seks radi seksa ne? ma molim te lijepo... Smile
eto zaboravio spomenut koleginicu s posla...nismo isti ured... Smile pa da i nešto pukne neću izgubit posao Smile Smile...ionako ako ne želim ne trebam je vidjet od ujutro do odlaska pa ni onda...(velika firma - jedina prednost)...eto kad smislim nešto obavezno se javim da znate kako sam sebi zagorčao ili poboljšao život (seks) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile  vazi... javljaj obavezno  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S8300
A uh moram da samo na brzinu  da prokomentarisem,posto jako zurim,da ka devojka pocne sa takvim pricama da bi izbegla sex,to nikako nije dobro,ali nikako.Pa zar i prevare nisu najcesce kada nemas u vezi ono sto ti treba,onda trazis na drugoj str.Mozda je bas to razlog zasto si ti uopste i primetio,a onda se i nalozio na tu malu...!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
uh...dok sam iscitala sve napisano...moram priznati da te sve vise razumem...prvi znak nezadovoljstva u vezi se odrzava na seksu verovali ili ne...i to se samo produbljuje.isprva su to neka opravdanja..boli me stomak..glava..imam problema na poslu i lazni orgazmi tek da bi mu se zamazale oci...a onda vec hladnokrvno odbijanje tipa daj bre ne budi dosadan ne moramo to svako vece...a dok nema dece..takve se stvari mogu i danju raditi..uopste ne bi trebalo da ima pravila..no, u svakom slucaju u takvoj vezi o braku ne treba ni razmisljati..volite se sve je to ok..ali sve dok to nije ozvaniceno, sve dok nma dece mnogo je lakse preispitati i sebe i vezu u kojoj se nalazite..da li je to ono sto zaista zelite oboje..nije to samo seks..trenuto..pa sta i kasnije ce ga biti samo tokom planiranja porodice?ma daaaa...seks je uvek bio jedna od glavnih spona medju supruznicima pa i u duzoj vezi...kada te spone nema..i mnoge druge pucaju..ti si dokaz toga..ta koleginica..nije morala da bude bas ta..ona te je privukla jer flertuje..neka se i otkacis od nje..sutra ce te startovati neka druga.startovaces ti neku drugu...jednostavno taj flert samo je pokazatelj lose veze..nista drugo..nije resenje da je prevaris i gotovo..niti da raskines sa njom...resenje problema moze biti samo u razgovoru...mnoge devojke zele sigurnost i iz tog razloga forsiraju brak za koji ni same nisu sigurne da bi uspeo...Mozda i ona shvata da nesto nije u redu pa misli da ce vas brak zbliziti..e pa nece..i to trebate sesti i rascistiti..nije sada samo stvar seksa...vec mnogo dubljeg..nemojte gaziti dublje u vezu koja gubi svoju vrednost...to je moj drugarski savet.sedi i otvoreno popricaj sa njom..pa ili dza ili bu..a prevara nije nikakvo resenje..narocito ne sa tom koleginicom...
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 40
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Panasonic 
pinkie imaš pravo...nije moralo da bude baš ta...ovo je samo jedna situacija koja se desila...prije kad bi neka djevojka uopće pokušavala flertovat lijepo bi se nasmijao nahranio ego i doma pjevajući...bio sam u sretnoj vezi...u 7 godina nisam nijednom prevario curu...a mogao sam...čak ne mogu nabrojat ni jednog prijatelja koji se može stim "pohvaliti"...što se tiče razgovora o seksu...ma forsirao sam dok mi nije prekipilo sad se ni meni više ne da...bez veze znam...zato sam negdje napisao da se ponašamo kao cimeri...to sam joj jednom i predbacio, ao na meni počne nabrajt kako bi ja trebao pomoć po kući bla bla...ma kakve to veze ima......mislim koja je to fora???...ono kao da to trebam zaslužit...ja mislim da se moja cura opustila..misli imam stalnog dečka i to dobrog...neće me prevarit...pa sad ajmo radit djecu i ženit se...a seks? što to bješe?....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile pa znas kako, lepo to sve, nego zaista ubija romantiku kada zena dodje kuci i nezna sta ce pre, a njen dragi to ne vidi, vec... pa se jos i zali sto nema seksa...
nekako su i zene raspolozenije za mazenje ako su momci mazni i pazljivi i susretljivi... pomozi joj po kuci, ne kaze ona to u smislu da treba da zasluzis, vec ti njoj prebacujes svoje nezadosvoljstvo, a ona ti uzvraca sa svojim... ne brkaj babe i zabe...  Smile  Smile  Smile

nego ti njoj pomozi, i kazi 'ajde to zajedno da uradimo za sat i po, umesto ti sama za 3 (nabavka, kuvanje, spremanje, raspremanje, ciscenje...), pa da se sakrijemo pod jorgan... Smile

 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 40
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Panasonic 
e da nisam to probao rekao bi heureka rješenje...poslije uvijek bude neko izmotavanje...ma što više o tome razmišljam svašta mi pada na pamet...da odj... sve i curu i tu koleginicu sa posla i fino odem sam na stan...pa malo posložit redove i vidit što dalje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo poslednje bi ti ,mozda,i bilo najbolje...

Tako ces dati sebi vremena da se vratis sebi,mozda i da pokusas da se konkretnije povezes sa tom novom malom,a mozda ,na kraju shvatis da zelis do kraja zivota da zivis sa dosadasnjom devojkom...

Imaj u vidu i da ces primetiti da se staro drustvo razisli i da ce ti stara (sadasnja) devojka faliti,pa ce ti nedostajatri,a ti ces misliti kako je volis,a mozda je bila samo prijatna navika (sto ne znaci da je ne volis,samo ti navodim neka od iskustava nekih mladica koji su bili u slicnoj situaciji)...

Treba sebi dati sansu,a ne na silu stavljati sebe u kalupe,sta god okolina ocekivala... Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:35:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.