Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Što je sa Nera? Kako sad da na režem CD?  (Pročitano 8942 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Opet je sve bilo isto, osim što me je ovaj put Izi Burner dozvolio da pokušam da napravim empetri CD a ne audio ka prvi put... Prvi put me je odbrojavao 80 minuta prostora a ovoga puta 700 megabajta. Ovoga puta je Fifo bafer učita 100%, total progres osta na nuli i opet je prekinulo "Colaboration area if full" i iskočio je CD autamtski napolje... Ne znam što mi je činjet sad? Možda je najbolje i da odustanem, nešto sa tu zabagovalo gadno... Ako neko ipak ima neku ideju nek kaže, ja ću pokušat no izgleda da je mrka kapa, mora da su programi svi zabagovani skroz sa virusi ili nešto...
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Probaj da narežeš sa PowerISO programom,ako ni to neće onda je verovatno virus
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 00:39:54 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Ma to su pjesme obične, u empetri format, morale bih uleć, dosad su uljegale...

Heh, ja jednom 6 CD-a pojebem, nece pa nece, a Bas МРЗ pesme..

I odlucim da brisem jednu po jednu pa ako upali, upali...

I jos 3 CD-a otidu u nepovrat, ali problem je bila neka pesma, a iz kojih razloga jos nisam otkrio, nikako nece na CD  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Hoću druže, sad idem ljegati no ću sjutra to obavit obavezno. Hvala na pomoć!

Probaj da narežeš sa PowerISO programom,ako ni to neće onda je verovatno virus
I to ću pokušat, hvala na prijedlog!

Ma to su pjesme obične, u empetri format, morale bih uleć, dosad su uljegale...

Heh, ja jednom 6 CD-a pojebem, nece pa nece, a Bas МРЗ pesme..

I odlucim da brisem jednu po jednu pa ako upali, upali...

I jos 3 CD-a otidu u nepovrat, ali problem je bila neka pesma, a iz kojih razloga jos nisam otkrio, nikako nece na CD Smile

Sad kad si me ovo ispriča viđeh da ima logike... Možda je greška u tu jednu određenu pjesmu. No imam jednu pjesmu od Majkla Džeksona na CD, počinjem na nju da sumljam, možda je to fini CD koji je predviđen da se na njega snime samo pijesme od izvođača kojima lice i nos nijesu napravljeni od plastiku ka u Džeksona Smile
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Evo ja da izvjestim ove dobre ljude koji su me pokušali pomoć po pitanje na rezivanja muzičkijeh pjesama na CD o moje današnje aktivnosti... Malopirije dođoh kući, u grdan sam posa bio cijeli dan, i sad reko kad sam stiga kući naistrag da uradim ovo što su me savjetovali.
Prvo sam skinuo Mal-verbajt tražioc grešaka po preporuku Miševića što se pokazalo kao pogodak jer me je pronaša 94 objekats infekted, od koje sam prebroja čak šest konja Trojanskijeh i nekolika fejk alerta u hot-keyu... Hvala Miševiću koji me je dosta pomoga i na privatne poruke sa savjeti.
Ipak i dalje sa Free Izi Burnerom nijesam uspio da napravim pomak u odnos na juče te sam instalira Iso Power. On je prvo zahtjeva da rebotuje kompjuter što sam mu omogućio, botova ga je 10 minuta... I kad sam ga konačno dobio u svaku pjesmu koju sam htio da ubačim na listu pisalo je: Incorect file! Ili ja nijesam obučen dovoljno da rukujem sISOM ili je do što drugo problem, neznam, no ništa ni sa njega.
Mene ostaje samo da sjutra pozovem ovog drugara iz firmu da mi to sve pogleda, ne znam što više možemo učinjet. Možda me je i na-rezač izda no je dosad dobro radio, nije dava znake da će da izdahne.
U svaki slučaj hvala svim članovima na upomoć, dali smo sve od sebe, no je tehnologija komplikovana, nikad neznaš što je sa nju... Što reče Vuk Mandušić: Al' je đavo, ali su mađije, ali nešto jače od oboje? Pozdrav svima!
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Evo našao sam nešto na netu:

If you receive the "Power calibration error" or "Power calibration area is (amost) full" error message, the cause will be either poor media, poor power, or a defective recorder.

Please try the following solutions:

    * Update the firmware of your recorder. Please check the manufacturer's website for the latest version.
    * Try another brand of CD-R or CD-RW media.
    * Try different power connectors, and for recorders, do not share power with other devices. It needs its own power connector. If the error occurs with an external recorder, the power source in the chassis could be the cause. As a test, try to take the recorder out of the external chassis and connect it internal.
    * Try different configurations, such as taking the CD-ROM to the primary IDE bus as slave and have only the recorder connected to the secondary IDE bus as master.
    * Send the recorder in for service.

Uzroci su sledeći:loši diskovi,slabo napajanje,neispravan režač.

Rešenja koja bi trebalo da reše slučaj:

Za ovo prvo (firmware) idi na ovaj sajt pa skini driver za tvoj rezač i instaliraj.

http://drivers.softpedia.com/get/FIRMWARE/

Za ovo drugo,to samo kupi neku drugu marku cd-a pa probaj sa njom da narežeš.
Za ovo treće (kolko znam engleski) je da režač ne treba da deli napajanje sa ostalim komponentama
Četvrto:da ti čitač bude slave a režač bude master (to na čitaču i režaču zameniš) i onda proveri u biosu dal ti je čitač slave a rezač master.
I peto,jbg,ako ne uspe od ovog ništa kao treba da nosiš u servis.

Možda nisam sve lepo preveo,slabo se razumem u povezivanju komponenti sa napajanjem pa ovo pod 3 ne bih znao ti reći kako treba da bude (povezivanje),mada ako ti je ranije radio režač ovo pod 3 i 4 ne bi trebalo da se menja ali ipak probaj,nadam se da ćeš uspeti da rešiš problem,puno sreće i pozdrav.


« Poslednja izmena: 12. Maj 2009, 09:03:45 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Druže Baki mnogo ti hvala na ovoliki trud i izvini đe ti nijsam ranije odgovorio no sam bio na put i nije mi bio dostupan internet tamo... Evo sad ću da odvojim vremena i pokušam sve ovo što si me preporučio, viđeću koliko ću da se snađem jer nijesam neki u engleski i programerstvo no ću da pokušam. Hvala care još jednom i veliki pozdrav, sve najbolje!

Izmjena: Sad sam pogleda ovaj sajt iz link, ponuđene su razne marke da izaberemo no na vratašca od moj DVD-CD uređaj ne piše nikakva marka. Mogu i da slikam da vi prikažem. Lijevo piše: RW, ispod to- DVD+R DL.
Na sredinu ima DVD logo sa disk ispod i tu piše: Multi Recorder. I na desnu stranu ima neki klasičan znakić koji mislim ima i na druge, piše "compact disc, ReWritable, Ultra speed... Tako da ne znam što od ponuđene marke da izaberem  Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2009, 20:14:57 od boskovic80 »
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Idi desni klik na My Computer,pa Properties,onda ideš na Hardware pa na Device Manager i tu pronađi DVD/CD-ROM drives i klikni na krstić pored i videćes marku rezača.Aj srećno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Evo sam pokuša i sa onaj program što me je Mišević svjetovao na poruku, opet se dogođela greška...
Ovo mora da je neispravno, ovaj na rezač, ili to ili je kaka nabača... Drugo što nema bit...


IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.