Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stigle su mi prve dve sezone na DivX!!!  (Pročitano 20271 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Valjda se u Fresh Bones pojavljuje X. Mada je i on dvolican    Anasazi/Blessing way/Paper Clip su stvarno jedne od najboljih ep. Obrati paznju na Blessing Way.... mene nekako mnogo podseca na The Sixth Extinction sa pocetka sedme, zato sto Molder isto ima neke snove i zamislja njegovog oca, duboko grlo... Paper Clip je pun akcije i napetosti, za razliku od blessing way koji je onako vise mirniji bar koliko se ja secam. Sta se sve izdesava u ove tri epizode to je tesko zamisliti: Ovde se po prvi put pojavljuje i Sindikat i cela operacija sa kloniranjem i hibridima koju razvlace posle do Two Fathers/One Son, a i kad sam vec pricao o tome kako Carter voli da nemilosrdno odstranjuje likove... pa ovde je to mislim po prvi put pokazao, videces uostalom. Humbug je mozda najcudnija epizoda ikad uradjena, videces na sta mislim a i posebna je jer je prva "lighter" ili smesnija epizoda. DD i GA su cak pricali kako nisu mogli da veruju da glume u istoj seriji koliko se scenario razlikovao od uobicajnih epizoda. Die Hand Die Verletzt (valjda se tako nekako pise) je tu negde isto u drugoj sezoni... strasna epizoda, ali mislim u bukvalnom smislu... Jedna od najstrasnijih, bar po meni. A i Irresistable je jedna od boljih iz druge sezone.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Valjda se u Fresh Bones pojavljuje X. Mada je i on dvolican    Anasazi/Blessing way/Paper Clip su stvarno jedne od najboljih ep. Obrati paznju na Blessing Way.... mene nekako mnogo podseca na The Sixth Extinction sa pocetka sedme, zato sto Molder isto ima neke snove i zamislja njegovog oca, duboko grlo... Paper Clip je pun akcije i napetosti, za razliku od blessing way koji je onako vise mirniji bar koliko se ja secam. Sta se sve izdesava u ove tri epizode to je tesko zamisliti: Ovde se po prvi put pojavljuje i Sindikat i cela operacija sa kloniranjem i hibridima koju razvlace posle do Two Fathers/One Son, a i kad sam vec pricao o tome kako Carter voli da nemilosrdno odstranjuje likove... pa ovde je to mislim po prvi put pokazao, videces uostalom. Humbug je mozda najcudnija epizoda ikad uradjena, videces na sta mislim a i posebna je jer je prva "lighter" ili smesnija epizoda. DD i GA su cak pricali kako nisu mogli da veruju da glume u istoj seriji koliko se scenario razlikovao od uobicajnih epizoda. Die Hand Die Verletzt (valjda se tako nekako pise) je tu negde isto u drugoj sezoni... strasna epizoda, ali mislim u bukvalnom smislu... Jedna od najstrasnijih, bar po meni. A i Irresistable je jedna od boljih iz druge sezone.


Nemam nista protiv dvolicnih na taj nacine nego kad svi misle da je dobar i normalan a ustvari neki psihopata ili sl. Ne znam, nei DHDV uopste nije bila strasna epizoda, najstrasnije su mi te sa psihopatama, jos kad klici postanu pshihopate kao u The Calusari (odledala sam pocetak ali mi se cini da je takva). Odgledala sam Humbug,  bas jeste jedna od lighter epizoda, prva... sve mi se lighter svidjaju (i Rain King). Opet jedna ispravka, ne Fresh Bones nego Irresisteble sam mislila da je sa WMM. Nije mi se ta epizoda mnogo svidela bas zbog one dvolicnosti koju sam objasnjavala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Sad sam odgledala The Calusari... nije strasna, gledala sam je i ranije, mozda zbog toga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Pa ako gledamo sa te strane, Irresistable i treba da bude strasniji od epizoda tip DHDV jer je ralniji i naravno, bar u nekim delovima, moze da se ostvari u stvarnom zivotu (naravno, postoji mnogo psihopata tipa Donija Fastera) nego na primer ona vestica ili sta li je vec u DHDV. Carter je to i nameravao kada je napisao Irresistable. To je zapravo prva epizoda koja za temu nije imala "cudoviste" vec "obicnog" coveka. Carter je to mnogo vise forsirao u njegovoj drugoj seriji Millennium koja je deliminco bila i inspirisana ovom epizodom. Kada gledam ovako pojedinacno, druga sezona je stvarno bila veliki korak unapred u odnosu na prvu, u svakom pogledu. Mada je serija napredovala sve do pete sezona, u smislu da je postajala bolja. Onda su to samo odrzavali do osme, a za dalje vec... pa znamo.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: SerbianFighter
Ili recimo, Joca je dosao u perino drustvo gde je pera prilicno voljen i cenjen kao clan porodice i nasao je za shodno da peri objasnjava kako to sto on radi nije ok i ako ostali svi misle da je ok.
Recimo...



E, ova ti je dobra, nemoguc si kao i sva druga deca

Ja te takodje cenim, ali to ne znaci da treba da u svakoj temi na svakom forumu das svoje misljenje

Malo si takodje i umisljen kao i sva fizicka lica tvojih godina ali to je normalno, svi mi mislimo ili smo nekada mislili da smo centar sveta oko koga se sve okrece...

I jos samo ovo da znas, situacija u kojoj covek misli da ga drustvo "prilicno voli i ceni" je najopasnija situacija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
I jos samo ovo da znas, situacija u kojoj covek misli da ga drustvo "prilicno voli i ceni" je najopasnija situacija

Problem je u cinjenici da sam ja odavno prestao da mislim stvari... to znaju svi koji me poznaju... ja stvari znam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: SerbianFighter
ja stvari znam.




Vazi buraz, vazi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad budem pogresio u vezi bilo cega razmisljacu o posledicama, ali posto sve manje gresim u procenama bilo koje vrste ni ne razmisljam o takvim stvarima. Vecina ljudi odavde su provereni moji prijatelji sa kojima se prilicno dugo znam kako na netu tako i van njega, pa apsolutno ne moram da sumnjam u njihove namere kad me zovu da iskomentarisem nesto, takodje, nesto nisam primetio da su moji komentari ista manje kvalitetni od ostalih bilo koja oblast da je u pitanju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Ej buraz, suplje price

Bio ja i tamo i vamo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
tvoja stvar... ja samo znam tacno koliko i na koga ovde mogu da se oslonim i kome da verujem, a ti mozes veroati ili nem tvoja stvar opet kazem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.