Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stigle su mi prve dve sezone na DivX!!!  (Pročitano 20385 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Najbolje je za one koji ne uzimaju sve epizode da uzmu najbolje iz svake sezone, tj. one epizode koje su najvaznije i objavljene na VHS-u kod njih tamo. (po 12 iz svake sezone) Ako neko zeli tako, mogu ovde da stavim koje su to epizode, jedino sto je tako skuplje...
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Ja najvise ne volim da gledam Hungry, Theef (ali ih opet gledam), i ove bez Moldera (sem nekoliko...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
A kako ocenjujes ove epizode sa pocetka koje si sad gledala ? Koje ti se najvise svidjaju ?
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
A kako ocenjujes ove epizode sa pocetka koje si sad gledala ? Koje ti se najvise svidjaju ?


Teze pitanje nisi mogao da postavis. Tesko je nesto reci posle odgledanog prvog puta. Sve su dobre, da izdvojim, sad ne mogu, ako kaze jednu kako posle da ne kazem neku drugu i sve tako... Jedino ova sa Well Manicured Man mi se nije toliko svidela ne zato sto nije dobra nego ja izgleda ne volim mnogo te u kojima covek 'ima dve licnosti', ne dve licnosti, ne znam kako da ga objasnim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Interesantno glediste

to nije glediste, to je fakat... nije stvar aspekta vecv konstanta jer ne vidim sta bi drugo gomila linkova koje mi clanovi salju na mail mogla znaciti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Sada sam gledala Colony, pa cu End Game... Neminovno da se ovakve epizode izdvajaju od ostalih a takva je stvar i sa filmom... pa zasto ga ne prave Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: SerbianFighter
Citat
Interesantno glediste

to nije glediste, to je fakat... nije stvar aspekta vecv konstanta jer ne vidim sta bi drugo gomila linkova koje mi clanovi salju na mail mogla znaciti...



Moze i ovako da se kaze: So je lep zacin, neke stvari su nezamislive bez njega, npr paradajz, jaja, meso itd, doprinosi boljitku ukusa, medjutim ukoliko so stavljas u svu hranu i to stalno hrana postaje odvratna i nepodnosljiva, a nije dobra ni za zdravlje

A moze i ovako da se kaze: Pera je gotivan lik, zanimljiv je i mozes sa njim o puno cemu da pricas, medjutim njegova glavna mana je sto voli da se mesa u bas sve stvari, nista ne moze bez njega da prodje, i zbog toga pocinje da smara i postaje dosadan

Citat: Lane Gutovic
E sad ne znam zasto sam ovo ispricao, ali ko zna moze nekome da zatreba  Smile




Kraj offtopica, kupujem epizode cim se vrnem u BG
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Citat
Jedino ova sa Well Manicured Man mi se nije toliko svidela ne zato sto nije dobra nego ja izgleda ne volim mnogo te u kojima covek 'ima dve licnosti', ne dve licnosti, ne znam kako da ga objasnim?


Mislis na The Blessing Way/Paper Clip ? Ako jeste, onda te poptpuno razumem, samo sto se meni "dvolicnost" nije svidjala jer su to vec delimicno oprobali sa dubokim grlom, x-om pa i pusacem... mada se nekako uklapa u celu "trust no one" atmosferu (ne znam kako drugacije da ga nazovem) serije i povecava napetost i zanimljivost. Cak su to sa "manikiranim" pokusali i u filmu, mada mislim da su mogli jos da ga "iscede" kao lika, nije mu jos bilo vreme, ali Carter uvek voli da "zacini" nekom velikom smrcu pa i film nije bio izuzetak. Neki kazu da su Anasazi/Blessing Way, Paper Clip tri najbolje epizode iz cele serije, mada ne znam... tesko je to reci i izdvojiti samo te epizode, ali jesu realno bile najbolje u tom trenutku (pocetka treceg ciklusa). Mozda je bolja ona "one Breath" (kada vrate Skali)...

Citat
Sada sam gledala Colony, pa cu End Game... Neminovno da se ovakve epizode izdvajaju od ostalih a takva je stvar i sa filmom...


Pa jeste, te mythology ep. i jesu najcesce najbolje a i realno po njima je x-files postao poznat, mozda bas zato sto podsecaju na film i po radnji a i po produkciji i svemu. Mislim da su Colony/End Game bile prve ep. koje sam gledao i secam se da sam bio odusevljen. Naravno vece i bolje su stvari dosle posle toga ali je sve u svemu stvarno super. "Humbug" (ona u cirkusu) mi se u pocetku nije svidjala a sad mi je jedna od omiljenih, mada me dosta podseca na Post-modern P. iz pete sezone koja je ipak nekako bolja. Ma, mogu ja ovako do sutra...
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat

Mislis na The Blessing Way/Paper Clip ? Ako jeste, onda te poptpuno razumem, samo sto se meni "dvolicnost" nije svidjala jer su to vec delimicno oprobali sa dubokim grlom, x-om pa i pusacem... mada se nekako uklapa u celu "trust no one" atmosferu (ne znam kako drugacije da ga nazovem) serije i povecava napetost i zanimljivost.


Boze blama... mislila sam da je Fresh Bones sa WMM (tesim se sto nisam gledala, ali opet )... Inace videla sam samo pocetak Anasazi, The Blessing Way i Paper Clip i vec sad mislim da su stvarno dobre... Jedva cekam da do njih stignem. A videla sam dva klipa iz Humbug i mislim da ce mi se svideti, bas svideti, i nju jedva cekam da vidim... ali jos dve epizode do Humbug, idem po redu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A moze i ovako da se kaze: Pera je gotivan lik, zanimljiv je i mozes sa njim o puno cemu da pricas, medjutim njegova glavna mana je sto voli da se mesa u bas sve stvari, nista ne moze bez njega da prodje, i zbog toga pocinje da smara i postaje dosadan

A moze i recimo ovako... bred pit je mnogo lep mladic i solidan glumac, ali ipak za njega nisu neke karakterne uloge, zato bolje ipak da igra lepotana dok ima materijala za to da se ne blamira bezveze svuda.
Ili recimo, Joca je dosao u perino drustvo gde je pera prilicno voljen i cenjen kao clan porodice i nasao je za shodno da peri objasnjava kako to sto on radi nije ok i ako ostali svi misle da je ok.
Recimo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.