Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:18:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stellium ~ Stelijum  (Pročitano 47012 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung e900
AIWASS evo natalne pa pogledaj.Ja sam ovo video u WinStar Express 3 programu ali ne znam sta to znaci?Takodje imam i neke velike aspekte wedge i basket a za koje nikad nisam cuo?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Evo deo teksta iskopanog na netu...(tekst je na engleskom,pa mozda prevod nije bas najbolji) Smile

Stelijum podrazumeva grupu od 3 ili vise palaneta u istom znaku,medjusobno povezanih konjukcijama.Sto je orb izmedju planeta manji,stelijum ce imati jaci i snazniji efekat.

Medjutim,stelijum takodje moze sadrzati 2 planete koje su previse udaljene (medjusobno nisu u konjukciji) a od kojih svaka gradi konjukciju sa 3-om i tako postaju medjusobno povezane.
Primer:
Mesec,Merkur i Mars u istom znaku (Mesec u konjukciji sa Merkurom,Merkur u konjukciji sa Marsom,Mesec i Mars nisu u konjukciji).Sa ovakvim stelijumom,osoba se imati isti pristup,istu motivaciju za ono kako oseca i reaguje (Mesec),komunicira (Merkur) i preuzima akciju (Mars).

U drugom slucaju,ukoliko su ove 3 planete sve u konjukciji,one ce teziti da deluju kao jedna celina(osoba mora uvek da izrazi svoja osecanja i zelje i ima velikih poteskoca u suzdrzavanju kad je u pitanju ono sto zele ili misle;svaka misao,svako osecanje zahteva delovanje trece planete,jer je istovremeno zastupljen i Mesec i Merkur i Mars ).
Pristup,stil i nacin izrazavanja ovih osobina,naravno zavisi od znaka u kome se stelijum nalazi.   

Orbis stelijuma je najvise 12 stepeni,izmedju prve i poslednje planete stelijuma.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola V3r
Moze pojasnjenje za Stelium u 6. oj kuci: Merkur u Devici, zatim Venera, Lilit i Sunce u konjukciji u Vagi?
« Poslednja izmena: 21. Maj 2007, 13:07:22 od Vivien_Leigh »
IP sačuvana
social share
Moje astroloske karte:
NatalSinastrijaDavisonov
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja imam u 2.kuci u Ovnu :Veneru, Sunce i Mars, a u 8. kuci u Vagi Jupitera, Saturna i Plutona
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
moj decko ima stelijum u sedmoj-mesec,merkur,lilit u vagi i sunce,jupiter,saturn,uran u devici..
mislim da nesto od ovoga ukazuje na vise brakova(ili duzih veza)..
zatim prepreke na tom polju,ne znam bas me buni sve ovo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Kada gledam uporedni horoskop mog decka i mene,moj strelijum od 4 planete u strelcu,pada u njegovo 7.polje.Isto tako..njegov stelijum od 4 planete iz Lava..padaju u moje 7.polje.Molim za komentar? Smile

Pa to govori o braku koliko ja znam.Sigurno bitna veza za oboje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Samsung e900
Aiwass,Vivien Leigh.bilo ko?Nije mi do kraja najjasnije oko ovog mog stelijuma.Karta je na prethodnoj stranici.Imam tri planete u medjusobnim konjukcijama-Mesec,Mars,Saturn.Koliko kapiram stelijum je jako vazan cinilac u natalnoj karti pa ako bi ste mogli nesto vise o njemu u mom slucaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung e900
Da li je moguce da niko ne ume da mi rastumaci sta bi ovaj stelium mogao da znaci?LadyInRed mozda ili bilo ko ko se razume.Vazno mi je.Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozz ,
Ja imam stelijum u 4-oj kuci. Tacnije, dva stelijuma tu, ako uzmemo da se pod stelijumom podrazumjeva konjukcija tri ili vise tijela u nekoj od zodijackih kuca...
Prvi :Na IC tacno Sunce i Jupiter osam stepeni udaljen od njih Saturn , sve u Djevici
Drugi: opet cetvrta kuca: Mjesec i Lilit na istom stepenu i Pluton tri stepena udaljen od njih u Vagi
Molim tumacenje ako neko moze da mi kaze.
natalnu sam postavila na topik natalne karte clanova
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Imam 5 planeta u jedanestoj kuci, Sunce ukonjukciji sa Jupiterom, Merkurom, Venerom i Uranom. Malo smo se zgusnuli.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:18:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.