Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:34:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: statistika pitanja  (Pročitano 2804 puta)
24. Jul 2014, 22:16:40
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Postoji li mogućnost da pristupimo statistici naših pitanja? Da znamo koliko ljudi ih je podržalio koliko odbilo, koliki je udeo tačnog odgovaranja.  .  .   Mislim da bi to olakšalo postavljanje novih i dalo lepe smernice.  
« Poslednja izmena: 24. Jul 2014, 22:23:33 od igor.asanovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung GT-S7580
Колико ја знам не, осим ако немаш везу. Али би било кул, ако је могуће реализовати, опште познато да смо мало ограничени од стране Мађара.

Мени је било кул ранији систем оцењивања питања с пет звездица или тако нешто, који сам видео само на сликама. Ово свиђа ми се/ не свиђа ми се ми је мало неодређеније.

« Poslednja izmena: 24. Jul 2014, 23:18:44 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Da, i po meni je stari sistem bio bolji.  Ok je što je ukinuto da ocenjuješ pitanje na koje sam odgovaraš, ali je bio fleksibilniji, u suštini većina pitanja nisu specijalna, ali ni joša.  Mada pretpostavljam da je ovo lakše obrađivati.  Kako uopšte utiču ti glasovi, smanjenjem učestalosti pitanja koje se ne sviđa većini (pitanje za admina)?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung GT-S7580
Океј, то ће одговорити неко од прегледача, али колико ја знам, требало би да се најслабије рангирана питања бришу након неког времена. Бар сам то негде прочитао, на колико се то ради и да ли се још примењује, не знам.

« Poslednja izmena: 25. Jul 2014, 00:01:00 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Administrator pitanja na CQ

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 35
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
HTC Wildfire S
Igore, ne postoji ta mogućnost.
Ostalo si pogodio za učestalost, tu je odgovor potvrdan, a i bila je skoro revizija cele baze, obrisana su mnogo teška, dupla itd.
Pohvala za tvoja pitanja, mada je kao što vidiš pored velikog broja pitanja teško pronaći nešto što već ne postoji, a usput da ne bude previše posebno, stručno.
IP sačuvana
social share
Darko Topalović
Administrator pitanja - CQ Pitanja 1
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
U redu. Hvala za informacije i podršku Smiley.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Mada mi se nekad čini da se prevelika stručnost ne odnosi jednako na sve grupe pitanja. Po meni je svaka informacija iz udžbenika za osnovnu školu i gimnaziju nestručna, bez obzira da li je reč o istoriji ili fizici, to je deo prosečnog opšteg obrazovanja. Na primer, dužina neke reke oko 50 km stoji kao pitanje (u vuše varijanti), dok pretvaranja jedinica ili koncept životne sile, koji je jedan od osnovnih metafizičkih koncepata koji se pominje u više predmeta u srednjoj školi biva odbačen kao poseban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Ovo je vrlo dobro pitanje.   Često sam u dilemi da li da postavim uopšte još neko pitanje iz nauke ili tehnologije, kada su dosadašnja odbijena ili ne znam koliko su odobravana, a pritom svedočim sve većem broju pitanja koja zaista nisu pitanje opšte kulture (sitničarenje u sportu i javnoj sceni, pre svega - pseudonim ovog, broj golova onog - a pritom pratim oba koliko prosečni mediji informišu).   Cqz igram preko 4 godine, i umesto da sa obrazovanjem napredujem i u kvizu, stagniram :D Ponajviše me interesuje kako se određuje koje je pitanje "posebno", a koje dovoljno "opšte", tj.   koji je nivo koji se uzima za prosečan nivo igrača.   Ne verujem da je većina igrača još u osnovnoj školi.   :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Administrator pitanja na CQ

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 35
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
HTC Wildfire S
Despotovice, ne vredi tako nagađati, nije mi jasna dilema da li da pošalješ iz nauke/tehnologije ako su odbijena ili ne znaš koliko su odobravana, pošto si poslednje pitanje poslala jako davno, pre 3 godine. 9 pitanja. I to jedva jedno pitanje iz nauke, koje je prošlo. Ne znam da li šalješ sa nekog drugog naloga ili si se pogrešno izrazila, neću uopšte da se produbljujem u to, jednostavno izvoli pošalji slobodno šta god hoćeš, pa ako procenimo da je za igru - ono će proći. Smiley
Iskreno, neko sa tako malo pitanja ne vredi da zaključuje bilo šta, pa i zbog toga pozivam da šaljete više (važi i za Igora) pa ćete sami već proceniti šta je podobno ili suvišno.
Svakome je "sitničarenje", nikome ne odgovara ono što najslabije zna, to je moje mišljenje (iz iskustva, npr. ne volim i ne moram da znam sitnice iz neke ženske serije). Smiley Čovek i ne može sve da zna, pročita, gleda, čuje, da voli sve žanrove, sportove, pa ako nešto ne znate, to je normalno, a možete uvek i da naučite ako želite, ako vas interesuje.
Tip ovog kviza je takav, ne kao većina na TV-u, tako da ima i tih pitanja sa brojem, gde je više potrebno biti bliži, a ponekad i brži od protivnika.
Da ne dužim, vidim da pričamo o nečemu što nema veze sa naslovom teme, a i ovakva pitanja koja ste pitali već su više puta postavljena i odgovoreno je u više tema, tako da zaključujem da je dalja priča o tome nepotrebna.
Obratite se Anei ako želite reviziju nekog pitanja ili vas još nešto specifično zanima.

Smile
IP sačuvana
social share
Darko Topalović
Administrator pitanja - CQ Pitanja 1
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:34:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.