Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:31:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: State of Decay  (Pročitano 40792 puta)
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Nisam se dobro izrazio, mislio sam na zombije. Jedino je DayZ sa zombijima ali ona je multiplejer. Ded Ajlend valjda nije oupn vrld. Skidoh baš pre neki dan Folaut 3 al jebe me što mi krešuje kad izađem iz onog Volta il kako se već zove.

Skidoh sad igricu pa će je probam.
« Poslednja izmena: 27. Sep 2013, 23:00:11 od Raća_5 »
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Motorola 
Ja instalirah i 3.zakrpu.Instalacija prošla bez problema,ali da bi igra startovala na Win7x64 ,neophodno je ubaciti i Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package + Dx9.0c WebSetup  (?!).
Upravljački je interfejs sveden,pravljen za Xbox kontroler (to bolje znate vi koji takve stvari koristite),meni su na tastaturi radili jedino omraženi W/A/S/D tasteri i "Space" (koji je odrađivao poslove koje obično namenim tasteru "Enter").Startovalo je u podrazumevanoj (?) rezoluciji 720p.
Nije startovalo sa šibačinom koja se u introu vidi,već sa kuknjavom bucka sa kapom da je neki ludak ,malopre, hteo da ga žvaće.Taman se dogovoriše da se prošunjaju pored zombija koji se vide u daljini do rendžerske kolibe i krenuše,kad´ - igra mi iskoči u Win .Dakle,čekaću da se pojavi još krpeža,pre nego je ponovo isprobam.
Ono što jesam video je sledeće :

 - solidna 3rd person kamera koja omogućava realističnu preglednost otvorenog terena taman da verno imitira lateralni vid prosečnog čoveka ( dakle - imate slepu tačku levo/desno i pretpostavljam da će UI napadati odatle)
 - boje su više nego lepe (istina,malo nabudženije)
 - detaljnost šumskog okoliša je veoma,veoma pristojna za jednu 3rd p. igru

-----------------------------------

 Kada je zakrpe,a na osnovu YT gejmpleja i ovoga što lično videh,biće to (barem vizuelno) fina zabava !
« Poslednja izmena: 28. Sep 2013, 21:54:52 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Odigrah malo. Deluje fino sem tih pokreta koji nisu dobro odrađeni. Sjebali su maus senzitiviti skroz. Kada stojiš i vrtiš se, vrti se sporo, a kada tršič i pokrećeš miša, on se kreće mnogo brzo. Pokušavao sam da povećam/smanjim senzitiviti ali ne ide. To je zasad jedina mana koju sam pronašao. Ako uzmemo u obzir da je ovo niskobudžetna igrica od 2GB, može se reći da je grafika skroz pristojna. Igrica nema takozvanih kat scena. Zombiji su brzi i bukvalno moraš da ih ubiješ ako te vide. Može se naravno i prošunjati pored njih.

Da, setih se još jedne mane, a to su ove kontrole koje je Torivoje pomenuo iznad. Kontrole su rađene prema džojstiku i ne mogu da se snađem sa tim.

Igrica je inače krenula malo neodređeno, gde dva drugara napadaju zombiji uspred pecanja čini mi se. I onda ti krećeš po pomoć i sve to. Malo mi je čudno da se to sve odjednom desilo i da ne znaju šta ih je snašlo. Ipak mislim da su morali bar neke ofrlje kat scene da ubace.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Motorola 
Ehhh,da su samo The Walking Dead Survival Instinct pravili u ovom fazonu,imali bi odličnu igru.

IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Sad sam još malo igrao. Ladno možeš da izgubiš čoveka. Meni ubili onog s početka. Uhatila me horda i pustio namerno da me ubiju, mislio da će da loaduje, al prc, nemam više njega. Skupljaš preživele, hranu, lekove, armija pravi probleme itd. Zombiji su mnoooooogo zajebani. Lik kojeg vodiš može da ti se umori i potrebno mu je spavanje, al potreban ti je i drugi lik kojeg bi do tad vodio, dok ovaj odmara. Isto tako možeš/moraš da apgrejduješ mesto u kome si se smestio. Recimo u ovom glavnom mestu imaš da apgrejduješ snajperistu, iliti čoveka koji je na kuli i nadgleda, onda da napraviš baštu za hranu, kućicu za medicinu itd. Naravno, ima gomila kuća, benzinskih pumpi, veterinarskih, policijskih stanica koje obilaziš i nalaziš (li pak ne) ono što ti treba.

Dobra je igrica, samo još malo dok je shvatim. Nervira me to što su kontrole takve kakve jesu, odnosno dugmići džojstika. Tipa kad oćeš da apgrejduješ nešto, za to ti je potrebno da imaš to, a za ono drugo nešto drugo. A ja ne znam kako da apgrejdujem to što je potrebno za nešto drugo. Ako me razumete.
I da, apgrejd traje verovali ili ne - i do pravih 30 minuta.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Motorola 
Odgledao danas kojih tridesetak minuta gejmpleja nekog našeg tipa (MilanRe,ili tako nekako),nadajući se da ću kod brata Slovena videti ono neko zrno inteligencije koje ne videh kod onih šuntavih Jenkija.Videh par logičnih sitnica (zatvaranje vrata za sobom,upotreba automobilskog trubljenja da bi se raštrkana horda navukla i grupisala u željenu poziciju...),ali je sve to tanko za ovu igru.
Zombiji su ekstremno brojni,veoma brzi,veoma opasni,a igrači nikako da usvoje 3 meni sasvim logična pravila :

  - odabrati hladno oružje koje nanosi dovoljno štete ,a poteže se brzo
  - ne pretovarivati ranac
  - odupreti se porivu da se konfrontira sa svakim bauljajućim stvorom na koga se naleti
  - štedeti kola pažljivom vožnjom (stenčuge,balvani) i izbegavanjem sudara sa hordama,osim kada je to zaista neophodno (nakon 2 horde,svako novo čukanje izaziva plamen i moguću eksploziju)

     
« Poslednja izmena: 28. Sep 2013, 21:58:32 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
igrao sam je nesto malo i moram da priznam da je genijalna
samo je kamera losa,kontole su lose i zbunjujuce,senzitivnost je problem i grafika je mogla biti dosta lepsa
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ma grafika je super s obzirom da je niskobudžetna igrica. Te kontrole i senzitiviti jebu dabome. Isto su morali bar neke ofrlje kat scene da ubace, onako mi prazno mnogo.

I ne znam kako recimo da izlečim svoje ljude. Nekome piše da je bolestan, nekome da je povređen... ne znam kako da ih izlečim.
« Poslednja izmena: 29. Sep 2013, 19:04:25 od Raća_5 »
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
kontrole su sranje
pokusao sam da pobegnem kolima iz prve zone ali sam pao sa mosta i zvuk motora je privukao hordu koja je dosla i
gricnula mene i moje saputnike  Smile
stelt se nagradjuje,pucnjava je no no  Smile
odlicna igra,samo jos malo treba da se ispolira
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Дојадили су (бар мени) са гурањем зомбија и слчних крипова у скоро сваку другу новију игру.
Molim da se napravi razlika između zombija i čudovišta sa devet glava i šesnest nogu, koje bljuje kiselinu i puca laserima iz očiju.


Ovo obećava da postane lepa igra. Ako bude besplatna kad se konačno pusti, ja je igram.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:31:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.