Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Starije dame zloupotrebljavaju dečake  (Pročitano 14833 puta)
12. Apr 2010, 16:30:45
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Stalno pričaju o zloupotrebama položaja muškaraca prema ženama.  Ovde bih hteo da ukažem na suprotnu pojavu, kad starije dame zloupotrebljavaju dečake.  Npr.  učteljice, vaspitačice, nastavnice.  Meni se dešavalo da pomenute upadnu u svlačionicu ili u kupatilo kad se kupamo dok smo bili na ekskurzijama.  Da ne govorim dok smo išli na sistematske preglede.
Voleo bih da se jave muškarci i žene koji su imali slične događaje kao i da daju komentare na ovakve pojave.        


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora crni scorpion (Vreme: 12. Apr 2010, 17:25:22)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
SonyEricsson p910i
Stalno pričaju o zloupotrebama položaja muškaraca prema ženama.  Ovde bih hteo da ukažem na suprotnu pojavu, kad starije dame zloupotrebljavaju dečake.  Npr.  učteljice, vaspitačice, nastavnice.  Meni se dešavalo da pomenute upadnu u svlačionicu ili u kupatilo kad se kupamo dok smo bili na ekskurzijama.  Da ne govorim dok smo išli na sistematske preglede.
Voleo bih da se jave muškarci i žene koji su imali slične događaje kao i da daju komentare na ovakve pojave.       

Eh, sinko... Imao sam nastavnicu srpskoga za koju bih ruku dao, samo da mi uleti dok se tuširam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 351
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6500
A tek sto smo se ludi pravili samo da bi nas poslali kod skolskog psihologa   Smile
IP sačuvana
social share
Svako vidi ono sto zeli da vidi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
S obzirom da je tema postavljena u Sex forumu i Zenskom kutku, sva je prilika da cika trazi malo erotskog stiva... Wink

Just... ignore...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
E, moja profesorka psihologije ...... pravo sa faksa .... imala sise za medalju ... na svaku da joj okačim po pregršt medalja ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Eh, sinko... Imao sam nastavnicu srpskoga za koju bih ruku dao, samo da mi uleti dok se tuširam  Smile
E, moja profesorka psihologije ...... pravo sa faksa .... imala sise za medalju ... na svaku da joj okačim po pregršt medalja ....
hahahahaaaa  Smile Smile Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
...ide razredna! ...


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

beppa joseph.jpg
(20.66 KB, 300x400)
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Moj burazer se tako prisećao kad došla profesorka engleskog, mlada, sa faksa pravo , obuče nešto kratko, ona prodje izmedju klupa, a olovke samo padaju , sve kao slučajno .... i onda se oni savijaju da dohvate ... i onda će neko da pokuša da me ubedi da ona to nije kapirala , i da nije uživala u tome .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Sony 
Ja sam imao samo jednu dobru profesorku , došla u septempru da nam predaje i već u oktobru zaglavila na porodiljsko bolovanje , šteta....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Stalno pričaju o zloupotrebama položaja muškaraca prema ženama.  Ovde bih hteo da ukažem na suprotnu pojavu, kad starije dame zloupotrebljavaju dečake.  Npr.  učteljice, vaspitačice, nastavnice.  Meni se dešavalo da pomenute upadnu u svlačionicu ili u kupatilo kad se kupamo dok smo bili na ekskurzijama.  Da ne govorim dok smo išli na sistematske preglede.
Voleo bih da se jave muškarci i žene koji su imali slične događaje kao i da daju komentare na ovakve pojave.       



e jadan ti
verovatno imas teske psiholoske posledice zbog toga  Smile

pa ja bi ujeo sebe za dupe za vise od pola mojih nastavnica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.