Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stari ljudi kad podetinje, koliko pažnje traže i zašto?  (Pročitano 6699 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni je posebno bila simpaticna bakica iz zgrade koja me je nesto ispitivala u liftu...
Ona je pricala, ja sam klimala glavom i osmehivala se...
Kada smo izasle, prosto je rekla - Sine, znam da te gnjavim, ali ja sam usamljena i ovih par recenica mi zaista znaci...

I uvek je tako... ja joj se javim, ona mi kaze par stvari.. ja se nasmejem... i ono... ona je zadovoljna, meni je drago... a nije tesko... posebno sto gro vremena budem na auto-pilotu i razmisljam o drugim stvarima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ja bih ti dala otkaz da sam ti sef.. zdravstveni radnici mahom ne podnose stare ljude i to je epidemija.. i niste vi samo takvi prema starim ljudima, takvi ste prema svim ljudima, napravili ste takav odnos sa pacijentima gde pacijenti moraju da trpe vasa stanja, a ne da vi trpite stanja bolesnih ljudi, za sta ste zavrsavali skole i ucili od pedagoga i psihologa koji su pokusali da vas nauce ljudskoscu kojoj vas nisu naucili majka i otac jer ih je bolela kita.

nepodoban si za posao koji obavljas, mislim da bi trebalo da se presaltas na automehanicarski zanat.. eventualno autolimar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Odvratno je zdravstvo. Ja bi tu svima dala otkaz, barem onoj stoki koja to zasluzuje, i zamenila novu garnituru.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
gorre od toga ti je jedino kad "djeca" (citaj osobe u nekim mladjim zivotnim dobima..
koje treba da se smiju ..zezaju..vesele..druze..) se ufuraju da su odrasli...ozbiljni...ljudi..
a supljaci su ko flauta...kad vjetar dune...glava im svira koliko tu ima supljina i praznina..... Smile

to ti je da crknes od smijeha...i jos dodje i pocne da nesto govori i da pametuje o nekim stvarima koje
vidio ocima nije...a po svemu sudeci ..niti ce ih vidjeti..
a  prica o tome kao da je on sam te stvari izmislio..stvorio...
i to prica  nekome ko mu moze biti otac...
i ko je najmanje deset puta prosao kroz takvo sranje sa razlicitim zavrsetcima..i dobrim i losim..Smile

stari ljudi su lukavi..iskusni..i strasno im je dosadno...
i cesto to svoje lukavstvo koriste da ubiju dosadu...
i tako nadju nekoga (pocesto mladu i nezrelu hepo kockicu) i malo ga zajebavaju... Smile
« Poslednja izmena: 30. Maj 2012, 18:23:57 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung 111111
Meni pa nekako zao starih ljudi.Postujem im godine,ustajem u busu i td.
Na kraju krajeva svi cemo biti stari.

Jednom sam prosao neki konkurs..drzavni poso jedan kratki.
I brate odem kod jednog cice..star u pizdu materinu.
Kako sam usao..stoji mu na stolu umrlica zene.I pored neko cvece...vidim ja kroz razgovor da je mnooogo usamljen.Pripade mi zao .. ugasim fon,i ispricasmo se slatko..gledali neku utakmicu.Ja zapisao obaveze i iskulirao kod njega celo popodne..ostade mi covek u secanju.Gadna je samoca.

A ti tebra sam si birao cime ces da se bavis..Prihvati to kao profesionalnu obavezu.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne bih rekla da je decko koji je postavio temu - skot..
Da jeste, ne bi postavio temu... bilo bi ga bas briga i terao bi bake i deke, babe i dede, babuskare i odurne matore starce i sve ostale podvarijante gerijatrije u tri lepe sargarepe i persun pride...

Jednostavno... nije jos uvek naucio kako da se nosi sa tim...

Posao medicinskih radnika nije lak. Nije lak posao bilo koga u tim nekim usluznim delatnostima... jer ljudi su uglavnom usamljeni i te varijante koriste da nekome totalno nepoznatom iznesu sve svoje probleme.... A ne bi da idu kod psihologa ili terapeuta... ili u neki klub...

Ja sam za to da se fino izvrsi trijaza...
Jedni na jednu, drugi na drugu stranu.. i milina..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
starci su kao i djeca...moras polako i fino sa njima...
onda ti uzvracaju na isti nacin...naravno da oni za razliku od djece  prepoznaju one lazne fine...folitrante...
koji im se osmjehuju..a u sebi bog zna sta misle...
njih samo treba lijepo saslusati...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Apple iPhone SE 2020
I to se uci... kao mnogo sto sta u zivotu.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.52
U mojoj zgradi ima jedna bakica koja je stalno u nekim suknjicama do kolena. Kada kažem stalno onda mislim non-stop, znači čak i u decembru.Zima i snijeg, kiše i oluje njoj ništa ne znače, nikad je nisam vidio drugačije obučenu od kako je znam (neke 3 godine). Nekako mi je žao, vidi se da se radi o gospođi i kulturnoj ženi. Vjerovatno je sama ostala, bez muža (a možda ga nikad nije ni imala), pa na taj način želi da skrene pažnju na sebe. Ko zna, možda nekog čiču upravo i privuku njene (stare i pune nateklih vena) noge  Smile
« Poslednja izmena: 31. Maj 2012, 00:05:10 od Diesel87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
A mozda je samo zena koja nije navikla da nosi pantalone. Ja sam upoznala jedno desetak bakica koje i na -20 idu u suknjama zato jer ne znaju za drugacije, nisu navikle , jer su im pantalone ruzne, jer zene nekada nisu nosile pantalone.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.