Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:03:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stara CQ ekipa  (Pročitano 46135 puta)
Clan u razvoju


Beznadežno zaljubljen...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 47
Zastava Čačak
Hoćemo stari kviz!!!  Smile I naravno, besmisleni pozdrav za onu koja nije tu... Pathetic - old school level one!
IP sačuvana
social share
Better to have loved and lost than never to have loved at all.

"Teško onom koji mora nekog drugog (pa ma ko taj bio) da unizi, da bi se on sam uzdigao, ili bolje rečeno: da bi imao iluziju da se uzdigao."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7857
Onako čisto u prolazu navratih poslije ko zna koliko ...  Smile
Bilo je nekada lijepo, bar u moje vrijeme prije nekih 4-5 godina, tako da od mene svi imate mahanje. Smile Smile
IP sačuvana
social share
... сваком живот да колико може поднети ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15
Zastava
zz

Bas pre neki dan mi bilo pitanje na pab kvizu za Siljak i iz tog razloga se setih cq-a. Inace zivi se!
Opikah partiju geosa sa robotima i ono, dobio sam ih jedva.

N.G.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Ne znam da li smijem da pokrenem temu, valjda neće biti kontra pravila. Veterani CQ kviza, koji su se zadržali, ili su tu negdje...
Elem, pre 8 godina, registrovala sam se na ovaj forum i tadašnji kviz Conquiztador. Bilo je lijepih druženja, od javnog četa, privatnih prepiski, grupnih četova, pijateljskih igara, turnira, zezanja, ponekad i malih svađica što sa adminima, što između igrača, večernje zezancije sa Lightom, Belgradom, Shone, Kokota, Che - sve u svemu lijepo sjećanje. Slučajno naletih na zapisano parče stickera, usernick i pass za CQ. Uletih na forum, vidim na profilu poznate nickove prijatelja. Pa eto nekako imam želju, da pozdravim sve stare članove.
Neki su obarali rekorde na četu, neki u igrici, neki sa slanjem pitanja, neki sa brojem naloga, neki sa postovima na forumu, što za primjedbe, što za prijedloge, ali sve je prošlo,stišalo se, protutnjalo. Bila je tu i neka Fb grupa, sprdalo se i tu od jutra do sutra. Neki se oženili, neke udale, neki dobili djecu, neki su članovi završili zajedno, neki uzeli diplomu, neki su otišli, zauvijek...
Bilo je tu provala, smješnih momenata, rekorda, 1, 2, 3, 4 ... cifre, pitanja, turnira, oblasti željenih, nosilaca titule oblasti, čuveni PI i krstovi. Bilo je lijepo druženje, i dobro provedeno tadašnje vrijeme na internetu.
Željela bih i sama da pozdravim neke nickove, sa kojima sa najviše vremena provodila u igri, i prepisci, nažalost, svaki kontakt je upravo počinjao i završavao upravo na CQ. Veliki pozdrav, možda će nekad i da vide, Veson (milioni partija u geosu,i dalje me pobjeđivao), Super Zli (Varrio-R...) stalne prepiske (pašče <3 ), balthazare, lik sa najvećim brojem partija,vjerujem da je bio i ostao sa tim rekordom, Agovv takođe geos i ostale oblasti, Majkl čuvena svađalica CQ i naš bibliotekar (književnost kidao), ne možeš da ga ne upamtiš, Mafijaš sa brzim prstima, Legija veteran kviza, u korak sa njim bio je i Djubre, Dubic, zdenkasir dežurni inventar na četu, bio je tu i sadcudavam ili buki, istoričar, i forumski inventar, alex glavni za istoriju i tako dalje...
Bilo je tu dobrih osoba, lijepih druženja, igranja. Ne znam ni ko je ostao ni od admina, ni u igri, ni na forumu.
Lijep pozdrav svima, i hvala za lijepa druženja.

Veterani ako vas ima, slobodno se javite, možda i ovdje napravimo old CQ blablaonicu  Smile




Поздрав и за тебе Аурена. Знам да нисмо били толико блиски и због тога ми је и још драже што си ме се сетила. Smile

CQ је у једном периоду за мене, као и за многе друге, био незанемарљив део мог живота. Имам лепих успомена.

Нећу ни да покушавам да набројим све са којима сам проводио време дописујући се и играјући, превише је то људи, неког ћу заборавити. Велика већина њих ово неће и видети вероватно, али без обзира, велики поздрав и за све њих.


И не заборавите да је флод јако упоран и још увек се противи правилима чета.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
mob
Nokia 
Hoćemo stari kviz!!!  Smile

 Smile 

Tako je , vracaj stari kviz. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


:D

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 627
Zastava Vranje
mob
LG 03
Pozdravljam vas ..kako ste 😁😁😁
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 429
Zastava mičigen
lepo a ti
IP sačuvana
social share
sve će to narod pobronziti. .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:03:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ekipa Stara
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.