Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Star" wars ~ Jelena Karleusa vs. Dara Bubamara  (Pročitano 7830 puta)
07. Okt 2005, 12:34:27
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Star Wars! Oni koji poznaju Daru Bubamaru znali su da popularna Novosađanka neće ostati dužna svojoj koleginici Jeleni Karleuši koja ju je prošle nedelje optužila da se na javnim nastupima nosi njenu iznošenu garderobu


Jelena Karleusa vs. Dara Bubamara

Ipak, malo ko je mogao da nasluti da će slučaj "iznošene krpice" prerasti u pravi estradni rat kakav se od sukoba Lepe Brene i Vesne Zmijanac ne pamti na našoj estradi...

JELENA KARLEUŠA JE TRANSVESTIT I VRHUNSKA STRIPTIZETA KIKLOPSKE GRAĐE!

Ona svoju garderobu može da pozajmljuje kurvama iz "Picinog" parka, a ne Dari Bubamari!
Septembarsku estradnu monotoniju prošle nedelje narušila je kontroverzna pevačica Jelena Karleuša optuživši koleginicu i do pre nekoliko dana dobru drugaricu Daru Bubamaru da se na javnim mestima pojavljuje u njenim iznošenim "krpicama".
"Nisam joj ja ni Goga Sekulić, ni Goca Tržan pa da ustuknem pred njenim lajanjem! Karleuša se ovoga puta 'zabrojala' jer je naletela na tvrd orah na kojem će, ubeđena sam, polomiti zube. Slobodno napiši da je ona najobičnija kompleksašica i folirantkinja koja nema oružje za Daru Bubamaru! Ona može da ispaljuje samo ćorke!", izjavila je za "Svet" Rada Adžić posle čega nam je bilo jasno da se naizgled bezazleno koškanje i prepucavanje dve pevačice pretvara u pravi verbalni obračun kakav se ne pamti na domaćoj estradi.

MOLILA ME JE DA SE DRUŽIM SA NJOM

Uprkos činjenici da su devedesetih godina u nekoliko navrata svoje albume objavljivale za iste izdavačke kuće, "Zam" i "Grand", bliži kontakt između Jelene Karleuše i Dare Bubamare ostvaren je tek prošle godine u ovo vreme kada je tadašnja nevesta na spisak zvanica za venčanje sa Bojanom Karićem ubacila ime svoje koleginice Rade Adžić i njenog dečka Lazara Dugalića.
"Budući da moja draga koleginica Jelena važi za najomrženiju javnu ličnost u Srbiji, pretpostavljam da se zabrinula hoće li se pozivu na njeno venčanje pored familije odazvati bar desetak poznatih ličnosti, pa me je dva-tri puta zvala moleći me da obavezno dođem. Iskreno, u vilu 'Jelena' došla sam najviše zbog svog dečka Lakija koji je dobar drug sa Bojanom Karićem, otkazavši čak ugovoreni nastup zbog svadbe. Iako su mi svi govorili da se klonim Karleuše jer ona veliko zlo koje nikome ništa dobro nije donelo, prišla sam joj bez predrasuda verujući da ljudi preuveličavaju i držeći se pravila da su svi dobri i neiskvareni dok se ne dokaže suprotno. Nažalost, sada sam se definitivno uverila u sve gadosti koje sam o Karleuši godinama slušala. Iskrena da budem, strašno mi smeta što smo nas dve predstavljane kao najbolje drugarice iako smo se videle i izašle u grad svega nekoliko puta u životu. Svesna sam da je Jelena potencirala tu priču budući da osim mama Divne nema ni jednog jedinog prijatelja.
Na sreću, još uvek duboko verujem u to da se dobro dobrim vraća, pa se iskreno nadam da će se Karleuši jednog dana vratiti za sva zla koja je drugima nanela. Da li je ta devojka svesna da je sama sebi najveći neprijatelj i da će svojom pakošću najviše naškoditi sebi samoj! Znajući kakvo je njeno psihičko stanje, ubeđena sam da će jednog dana podići ruku na sebe ili da će, u najboljem slučaju, završiti na psihijatriji", ispričala nam je Dara Bubamara o prvim kontaktima i poznanstvu sa Jelenom Karleušom.

SPASILA SAM JE MALTETIRANJA U CRNOJ GORI

Ipak, koleginice su najintenzivnije počele da se druže četiri meseca posle spektakularnog venčanja u vili "Jelena", kada je "mala od skandala" sa dva kofera najurena iz doma najbogatije srpske porodice. O tom periodu Dara kaže: "Tačno je da smo se u to vreme najintenzivnije družile. Jelena me je svakodnevno zvala, slala mi je SMS-ove, a od njenog navaljivanja da izađemo vikendom nisam mogla da živim. Često sam razmišljala nastupa li ta devojka ikad i igde kada je dokona svake subote. Sećam se da me je Laki stalno kritikovao što se viđam sa Karleušom govoreći mi da se manem tog ološa koji ne uživa nikakvu reputaciju u društvu.
Latos sam u Crnoj Gori morala da se krijem od Jelene i da izmišljam priče da sam u društvu rođaka iz Petrovca jer nisam mogla da se odbranim od njenih poziva da se vidimo. Napokon, kada je jednog popodneva došla na plažu na kojoj sam se izležavala, isfolirana i nadmena kakva je, pogledala je u pravcu moje drugarice Mime upitavši me: 'Šta je ovo?' Ej, bre, pa ona je o mojoj najboljoj drugarici sa kojom se družim od najranijeg detinjstva govorila kao da je stvar. Smirivala sam samu sebe da ne prasnem jer sam želela svašta da joj kažem", priča Dara i nastavlja: "Svoje prijatelje iz crnogorske policije molila sam da je ne maltretiraju i ne legitimišu svako veče! Jelenu Karleušu ljudi očima ne mogu da vide! Dobacuju joj na ulici, nazivaju je najpogrdnijim rečima, viču za njom: 'Trandžo!', u diskotekama je gađaju, lome joj flaše o glavu... E, upravo zbog toga ona ima obezbeđenje jer se plaši da će je neko dohvatiti na ulici i polomiti od batina. Tačnije, svemoćna JK nema lično obezbeđenje kao što priča, već dvojicu momaka koje iznajmljuje po potrebi i to obično kada nekud izlazi.
Sećam se da su nas jedne večeri u Budvi snimili paparaci i da se prepotentna Jeca femkala dobacujući im da je ne slikaju i ne uznemiravaju, na šta joj je jedan od njih odbrusio: 'Niko tebe ne slika, slikamo Daru!' Trebalo je da vidite njen izraz lica u tom trenutku! Da je mogla, mislim da bi eksplodirala".

KARLEUŠA NA HALJINE OD 200 DINARA NAŠIVA "GUČI" ETIKETE

Napokon, Dara se skoncentrisala na suštinu priče, tačnije na Karleušinu optužbu da se na javnim nastupima nekoliko puta pojavila u njenim iznošenim "krpicama".
"Pa, da li je ta devojka normalna?! Svako normalan može da zaključi da su to najobičnije izmišljotine jer ljudi imaju oči i mogu da vide kolika sam ja, a kolika je ona. Zar mislite da mi odgovaraju stvari osobe kiklopske građe?! Sa druge strane, transvestit poput Jelene svoju garderobu može da pozajmljuje kurvama iz 'Picinog' parka, a ne meni. Slobodno sve napiši! Evo, još jednom ću ponoviti: Jelena Karleuša je najobičniji kiklop, trandža i vrhunska striptizeta! Nemojmo samo da se lažemo i 'primamo' na priče o njenom dobrom ukusu i skupim 'krpicama'. Uzmite bilo koje novine i uverićete se da je ta spodoba, na primer, broš sa svoje 'Gučijeve' venčanice nosila na dodeli nekih nagrada našivši ga na belu haljinu od 200 dinara, a kasnije i na 'zlatnoj' haljini koju je obukla na svojoj promociji. Kada su Karići proterali zlo iz svoje familije, a Bojan zavrnuo 'zlatne slavine', Karleuša je umesto 'Luj Vitona', 'Gučija' i 'Diora' bila primorana da se zadovolji garderobom iz 'Upsa' i našivanjem etiketa sa potpisima svetskih dizajnera na 'krpice' koje je poručivala kod svoje šnajderke", uzbuđeno priča Dara i nastavlja da prosipa bujicu uvreda na račun koleginice: "Ona je ološ o kojem niko ne može ništa lepo da kaže. Taj transvestit me je prodao zbog jedne naslovne strane i to samo zato što je ljubomorna na moju poziciju i popularnost. Razumem da sam Karleuši trn u oku jer sam objavila hit album, nedavno sam snimila visokobudžetni spot, imam svoj stan, nekoliko lokala, kuće, zdravu porodicu, dugogodišnje prijatelje, lepog dečka, redovan seks. Koliko čujem, svemoćna JK živi u polovini iznajmljene kuće na Bežanijskoj kosi, zbog dugova u kojima se već dugo 'davi' prodaje stan na Novom Beogradu, nema svoj automobil, već koristi usluge rent-a-kara, radi u raznim 'rupama' po Evropi 'na karte', ne može da skrpi ni 5.000 evra za novi spot. Hajde, Jeco, priznaj da si poludela kada si videla kakav sam spot snimila! A možda te je i crni 'hamer' iz spota podsetio na prošlost i na tvoju aferu sa telohraniteljem!
Nikada nikog prva nisam napala, što ne znači da ne umem da se branim kada me neko nagazi. Eto, Jelena je prva koja će se u to uveriti. Ne znam šta sam joj skrivila i čime sam joj se zamerila da me blati u javnosti. Ipak, zna se ko je i šta je Dara, a isto tako ko je, gde je i šta je Jelena Karleuša. Hijerarhija mora da postoji i da se poštuje! Pa, ta nakazna žena je '94. godine sa debelim crnim obrvama i izblajhanom grivom, obučena kao da je upravo došla sa štajge, slušala mene u Crnoj Gori jureći me za autogram. Jelena Karleuša nikada neće moći da bude moja koleginica jer sam ja pevačica, a ona je cirkusantkinja čija karijera počiva na skandalima i aferama. Dobro je jedna moja koleginica pre nekoliko godina rekla da ne razume šta Karleuša peva jer dotična riče, njače i muče. Ne mogu da verujem da Bojanova bivša žena živi u iluzijama da joj je jedina i najveća konkurentkinja Ceca Ražnatović. Jelena je opsednuta Cecom, ona joj je rak-rana. Nažalost, nije ni svesna činjenice da je između njih nepremostiva razlika, te da nikada neće biti ono što je Ceca - miljenica nacije!", završila je iznervirana i uvređena Adžićeva.


Dara Bubamara o Darku Kostiću: "Jelena Karleuša je Darka Kostića bez ikakvog razloga uvukla u ovu priču sa kojom, pouzdano znam, pomenuti kreator nema nikakve veze. On je valjda još jedina osoba na ovom svetu koja se druži sa njom. Nećete verovati, ali Darko na venčanje Sandre Nikolić, iako je pozvan, nije otišao samo zbog svoje 'muze' koja je insistirala da kao njegova pratilja pođe sa njim u Kan. Kada ga je Sandra zamolila da je ne dovodi jer ne želi da je bruka među pripadnicima pravog, svetskog džetseta, Jeca se bogzna kako uvredila zabranivši i Darku da ode. Pouzdano znam da Karleuša deset dana nije ustajala iz kreveta kada je ovde bila aktuelna priča o Sandrinoj svadbi ne mogavši da obuzda svoju bolesnu ljubomoru i zavist".


Laki o sukobu JK i DB: "Osobu 'who-wanna-be-a-star' znam samo kao bivšu suprugu svog prijatelja Bojana Karića. Njen rad nikada nisam pratio jer me nije zanimala ni kao osoba, a kamoli kao pevačica. Posle Jelenine izjave u vezi sa Darom i 'krpicama' pozvao me je Bojan rekavši mi da pouzdano zna da Dara nije obukla nijednu Jeleninu stvar, jer joj je sve on kupovao i seća se svakog komada! Ispod mog nivoa je da se mešam u ženska pepucavanja i tračeve, ali ću svoju devojku svakako zaštititi. Dara sebi može da priušti sve što poželi, pa joj krpe dotične individue nisu potrebne!"


Svet
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.