Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:46:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji je po Vama najbolji Star Trek serijal?
The Original Series
8.3%  (14)
The Next Generation
31.5%  (53)
Deep Space 9
18.5%  (31)
Voyager
20.2%  (34)
Enterprise
20.2%  (34)
Discovery
1.2%  (2)
Ukupno glasova: 168
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 105
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Star Trek  (Pročitano 129515 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Evo jedne informacije o Star Trek XI sa tv.com:



Enigmatic TV creator sheds light on his plans for the next installment in the space saga.
 

J.J. Abrams.

When Paramount decided J.J. Abrams would produce the next Star Trek film, it knew it had beamed up a fanboy's best friend.

Abrams' show Lost, which finished the season number 14 overall, has developed a devoted fan following. Called "Losties," they are reminiscent of Trek fans' "trekkers."

In this month's issue of British movie magazine Empire, Abrams talks about his plans for Star Trek and the pitfalls of taking on a beloved franchise.

"We've made a pact not to discuss any specifics," he tells Empire. "But Star Trek is something I grew up with and love. I feel there's still a great movie to be made, another proud chapter in the history of Star Trek. We've got a lot of exciting new ideas."

Abrams admits that he has been remiss of late in keeping up with the aging franchise.

"To be totally honest with you...I haven't even seen [the most recent Star Trek film], Nemesis," laughs Abrams. "I feel like the series disconnected for me at a certain period, and though I will have to watch and see everything that was done, I want to see what not to do as much as anything. But as someone who works on a show that has a very loyal and vocal fan base, I do understand the need to be respectful. I think we can do the fans proud."

Abrams says that original reports that said the storyline of Star Trek XI would involve early adventures of Kirk and Spock were wrong, but he adds, "Those characters are so spectacular. I just think that...you know, they could live again."

On May 6, the Abrams-directed Mission Impossible: III was released. The Tom Cruise action film has grossed over $120 million at the US box office so far.


Evo tog lika koji ce nam producirati sledeci film,inace gledao sam par njegovih filmova,i ako se po jutru dan poznaje,bice tu dosta akcije:


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mene interesuje ceo serijal ST bez ds9, to mi je bezveze, ako neko može da mi nareže i po kojoj ceni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
I meni je bio bezveze dok nisam pogledao celu,sve sa Dominion wars koji je trajao dobrih par sezona,sa najvecim bitkama u svemiru koje su ikad prikazivane u Star Treku.  Smile
A i bez obzira na akciju je odlican serijal,samo malo dosadno pocinje u prvoj polovini prve sez.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
miladin36, za to imas predvidjenu temu
i to bwe na prvoj strani foruma film...
procitaj malko Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Ay ay Capetain!
Ja obozovam St i veliki sam fan,ali nazalost ne posudujem nijedan film niti seriju  Smile
Dominion war je extra deo sage Star Trek-a.
A ovaj poslednji deo sa Scot Bakulom je onako najlosiji.
SAd se snima film o prvom kapetanu enterprize-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Pa cekaj,zar nije Archer prvi kapetan?..Istina jedino jos Ent nisam gledao...treba prvo psihicki da se spremim za los ST,niam na to navikao...  Smile

Imam sve ovde,ali nikako da se nakanim...mozda cu ipak prvo da ponovo pogledam Tng...  Smile
Filmove sam nabavio na originalima sve...i papreno platio onim lopovima iz M2...  Smile ali sta da radim kad nisam nasao jeftinije...bar ih imam sve sa extras...koje isto jos ne pogledah...ali to je nazalost sve sto mi ostaje od ST s obzirom da nove serije nece biti u dogledno vreme :-(

I odakle ti ta info,nisam cuo za to...sve u vezi novog dela je prilicno prikriveno,nikakve informacije nema sem traceva...pa je bilo i price da ce se radnja odigravati na akademiji, pa da ce se pojaviti svi kapetani itd. i sl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Pa sve je dogovoreto.
Onaj producent koji inace i glumi je to rekao..
A kao pre Archera je postojao jos jedan kapetan,ima neko cudno ime.
Scenario je napisan,sada je kasting na redu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Ma samo neka snimaju...vazno je da bude nesto novo da mrdne s mrtve tacke,dovoljno vec ST fanovi kriziraju bez serije...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10+
Jasta brate
Aye,aye Dutch out
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Od informacija da ce u ST XI glumiti Ben Aflek ili Met Dejmon nema nista izgleda,kako sam cuo (nije bas da je neka steta jelte...  Smile)
Ipak mi se oni ne uklapaju bas u ST.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 105
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:46:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.