Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 07:39:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stanje u drzavi=Gdi su nasi novci?  (Pročitano 6290 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Ti kao rodjeni Beogradjanin imas 100 puta vece sanse u zivotu nego onaj koji je rodjeni (pa ovde stavi bilo koji grad u Srbiji) Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia krntija
Најбоље би било да спалимо Београд до темеља. Капирам да би се тад усрећили и да би тад овој држави и народу свануло.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2012, 16:56:16 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung SGH-E590
Ti kao rodjeni Beogradjanin imas 100 puta vece sanse u zivotu nego onaj koji je rodjeni (pa ovde stavi bilo koji grad u Srbiji) Smile
A mozemo to i iz ove perspektive da gledamo. Smile
Ti kao potencialni dosljak imas 100 puta vece sanse u zivotu jer ovde imas strica/strinu/tetku/tecu/dedu/babu/kuma/zemljaka itd... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Најбоље би било да спалимо Београд до темеља. Капирам да би се тад усрећили и да би тад овој држави и народу свануло.
Nije resenje u spaljivanju, poenta je da do istog ne dodje Smile O tome sam ja i zeleo da pricam ovde, kako spreciti ovo rastuce nezadovoljstvo koje postaje mrznja?

A ovde ne mislim na Solomonska resenja poput treba uvesti decentralizaciju, svi mi znamo da to treba uraditi ali pitanje je kako? Kako spreciti mocnike na vlasti da svu vlast prigrabe sebi i svojima? Kako neke osnovne potrebe lokalnog stanovnistva vratiti njima u nadleznost itd. Jel ima neko ideju?

Ti kao rodjeni Beogradjanin imas 100 puta vece sanse u zivotu nego onaj koji je rodjeni (pa ovde stavi bilo koji grad u Srbiji) Smile
A mozemo to i iz ove perspektive da gledamo. Smile
Ti kao potencialni dosljak imas 100 puta vece sanse u zivotu jer ovde imas strica/strinu/tetku/tecu/dedu/babu/kuma/zemljaka itd... Smile

Cak i da imam sve te nabrojane opet nemam ni priblizno iste sanse Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung SGH-E590
Kako mislis nemas sanse?! Valjda ti je do sad jasno da u Srbiji sve ide na vezu.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Pa logicno je da ti koji si odrastao tu imas vece sanse da imas neku vezu nego ja koji sam tu bio 10 puta u zivotu Smile  Zar ne?
Logicno je da ti imas pomoc roditelja, da ne moras da placas stan dok se ne osamostalis, da se bolje snalazis u gradu?
A u najboljem slucaju ja MORAM da odem iz SVOG grada u kome sam odrastao i koji volim da bih stekao neka znanja i da bih u najboljem slucaju imao iste sanse kao ti... Znaci ako se potrudim 20 puta vise nego ti opet ces ti imati bolju startnu poziciju Smile

I opet to nije poenta, poenta je da Beograd ima Beograd Vode a da Uzice ima Srbija vode cije je sediste u Beogradu Smile Kontas? Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2012, 17:13:12 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia krntija
Citat
kako spreciti ovo rastuce nezadovoljstvo koje postaje mrznja?

Тако што би те "незадовољне" послали на психијатријско лечење од комплекса мале пише.

Говорио сам већ, нема пуно ствари које ми се више гаде од ове приче. Еј немамо посла. Ко је за то крив? Београд. Еј немамо пара. Ко је за то крив? Па нормално Београд. Еј путеви у нашој општини су лоши. Ко је за то крив? Па Београд ко други. Еј народ бежи из наше општине. Ко је крив? Београд well douuuuuuh....

Ево сад сам дочеко да видим да се Београђани криве и што је проглашена ванредна ситуација у земљи. Пази ту накарадну логику е... У Београду нападао снег (мисим, до јуче уопште није падао (?!)) па се сека персе успаничиле и прогласиле ванредну ситуацију. То мора да је, па наравно! Таман посла да је можда разлог то што је већ 30 или колико већ завејаних општина било прогласило ванредно стање. Не не... Београђани се усрали. Мисим оно... шта је с мозгом?

Боже сачувај да су људи из Смедерева за нешто одговорни... боже сачувај да су људи из Краљева нешто требали другачије да ураде... боже сачувај да су Крушевљани требали више да се ангажују...  Београд је тај који треба да довуче инвеститоре у те градове. Београд је тај који треба да отвори радна места. Београд је тај који треба да подстакне своје становништво да оде из њега.... Све Београд треба да уради. Они само треба да гледају у њега и чекају да он то уради.   Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
а шта знам...ионако сам у другој држави
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia 6300
Проблем је што је све натрпано у Београд, толики факултети, институције, установе... Реално, решење би било раселити доста тога широм Србије. Питање је да ли би који још град могао самостално да има своје предузеће за воде.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Buki dobro isro si se za medalju, aj sad nesto konkretno Smile Moze svako na svetu da pise gomilu teksta koja nema poentu i koja samo nagovestava ocigledno Smile To nikakvo resenje problema nije.
а шта знам...ионако сам у другој држави
U kojoj to? Smile
Проблем је што је све натрпано у Београд, толики факултети, институције, установе... Реално, решење би било раселити доста тога широм Србије. Питање је да ли би који још град могао самостално да има своје предузеће за воде.
Pitanje je kako to postici kada je sva moc u rukama mocnika koji su se sjatili u BG, znas i sam kako je rakao martin luter king, sloboda nikada nije dobrovoljno data od tlacitelja nego uvek mora biti zahtevana od onog koji je tlacen.
Kako se izboriti sa necim sto ima tako duboke korene? Glasati za Dinkica koji se trudi da dokaze da je zagrizo za decentralizaciju? Organizovati bojkot republickih izbora ?

Meni je ova druga opcija mnogo bliza, mislim da bi bar u mom gradu imala jakog odjeka Wink


Citat
@ Питање је да ли би који још град могао самостално да има своје предузеће за воде.

hahahha reci da se salis? hahahahahahha
Zato mi posaljemo pare u Srbija Vode koje se nalaze u Beogradu pa onda oni nama vrate koliko oni misle da treba da uredjujemo nase vodotoke Smile A prostor za manipulacije prilikom svega toga je sveden na minimum Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2012, 18:22:50 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 13. Maj 2024, 07:39:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.