Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:25:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stanje u drzavi=Gdi su nasi novci?  (Pročitano 6256 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Koja su vasa resenja, koje je vase vidjenje situacije?

Moje misljenje je da je situacija kakva takva je zbog tih istih Beogradjana. Utripovali su da je Beograd centar sveta i da je tamo mnogo bajno a kada se desi nesto kao ovaj sneg onda kukaju kao da je ne znam sta u pitanju. Kada to vidi neko sa strane naravno da ce da pomisli: Gle idiota, pricaju kako je bajno i kako svi trebaju biti ljubomorni na njih a cim im nesto zafali odmah kuknjava. Ljudi sa strane ce naravno ispizdeti kada im neko takav soli pamet o bajnosti Beograda a nema pojma niti ga interesuje kako je van tog Beograda.

Fora je sto je taj procenat "Beogradzana" dosta veliki. Ljudi koji su se utripovali da su mnogo veliki jer zive tamo . Prava istina je da nije tako bajno i da su ti ljudi samo egoisti koji su utripovali da su ne znam kako bolji od svih ostalih samo zato sto zive tamo. To sto im je kuca na Ibarskoj magistrali nema veze.  Smile

Sa druge strane, ljudi odlaze tamo jer moraju. Ako ne nadju posao u struci makar ce mozda naci neki pristojan posao ovako a to je vise od onoga sto moze da dobiju ako ostanu u svom gradu. I to je normalno, moraju ljudi da se snalaze nekako.

Resenje je jednostavno: decentralizacija. Tada ce Beograd da kuka na sebe a mi cemo moci da se lepo organizujemo u svojim pasalucima.  Smile Ima i tu dosta zajebancija, ali je jedno od prihvatljivijih resenja sto se tice te cele Beograd vs ostatak Srbije situacije koja traje vec godinama.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Citat
Sa druge strane, ljudi odlaze tamo jer moraju. Ako ne nadju posao u struci makar ce mozda naci neki pristojan posao ovako a to je vise od onoga sto moze da dobiju ako ostanu u svom gradu. I to je normalno, moraju ljudi da se snalaze nekako.
Ali nije bas tako brate, preksinoc pricam sa nekom ribom na fejsu i ona mi kaze citiram: ,,Moras na master doci u BG, moras u zivotu da osetis to ludilo" 
A devojka je iz Uzica i uci tamo faks Smile

I ogroman je broj takvih... Zbog toga se i stvara toliki jaz makar po meni. Danas sam cuo jednu stvar od jednog mnogo pametnog lika, koji kaze da mu aspolutno nije jasno zasto bi bilo ko van Beograda glasao na republickom nivou da bi trebali da se bojkotuju takvi izbori. Sve se vise takvih glasa cuje.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Dobro, mlada devojka, dosla u velik grad pa joj je to ludilo, splavovi, zurke, sve nesto bljesti, treperi, ovo-ono... Ta bi riba isto tako odlepila da vidi Pariz ili London. Problem je bezparica, a ni ovima u BG-u ne pada sa neba, ima i tamo siromasnih penzionera, familija, krseva od auta i slicno
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
http://vukajlija.com/zabava/posteri/131392 i 1796  lajkova Smile

Maradicu Ja ne mislim da je to u pitanju al da ne sirim temu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ma ne mislim da je tu nesto kriticno. Ako se sve slomi pa bude ko u Grckoj, znaci bankrot zemlje, bice pogodjen i onaj iz BG-a kao i onaj iz unutrasnjosti i svi ce oni da izidju na ulicu. Mada i od toga slabe vajde, kad je bankrot, para ionako nema
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Citat
Ali nije bas tako brate, preksinoc pricam sa nekom ribom na fejsu i ona mi kaze citiram: ,,Moras na master doci u BG, moras u zivotu da osetis to ludilo" 
A devojka je iz Uzica i uci tamo faks
Pa imas i tih. Imao drugaricu, pricala beOgradski od druge godine srednje kada joj sestra upisala faks tamo. Evo sad ostala tamo, mislim da radi neki posao ovako posto ni tamo nema posla u struci. Ali to su oni "dosljaci" koji odu tamo i nikad se ne vrate u svoj grad. oni takodje spadaju o ovo "Mi smo Beograd, mi smo svet". Svako ko zna kakva je situacija zna da je to daleko od reala al sta ces. A dobra devojka inace.  Smile

Ovi sto opisah su ljudi koji zele da ostanu u svom gradu ali iz moranja odlaze "trbuhom za kruhom". Cisto moranje a ne neka zelja za prestonicom...

Citat
Sve se vise takvih glasa cuje.
I to je dosta tacno. Dosta je ogorcenih. Bas da ce biti rata ne verujem a ne verujem da ce Dinkic cak i sa tom pricom proci cenzus u maju. Al eto, jeste jedan od problema na kome treba da se radi...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Nisam ja ni mislio da ce biti rata  Smile Mada nista nije nemoguce Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung SGH-E590
Ja kao rodjeni Beogradjanin, koji nije kriminalac i koji nije nasledio nikakve pare, kada vidim ove price kako je ovde milina i kako Beogradjanima tece med i mleko na racun nekog iz unutrasnjosti, mogu samo da kazem: "Popusite mi k***inu bolesni kompleksasi". Dojadile su mi vise ovakve price. Ako Djilas ima vilu na Dedinju ne znaci da ostalih 2M Beogradjana ima vilu... Smile

Sta vise otvarate ovakve teme, ako neko mrzi ceo grad i sve stanovnike iz tog grada onda je logicno da ode da se leci u najblizu psihijatrijsku ustanovu!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Ovde se polazi od pogrešne teze - da ljudi van Beograda mrze Beograd, a to nije tačno, upravo je suprotno - ljudi iz Beograda mrze ljude van Beograda i to je tačno. Da li ste čuli nekada nekog iz Beograda kako je oduševljen Smederevom ili Smederevljanima? Niste! A u Smederevu ima sigurno onih koji su oduševljeni Beogradom. Naravno ovo je samo primer i važi isto i za druge gradove
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung SGH-E590
Objasni mi vezu izmedju mrznje i odusevljenosti. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:25:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.