Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stanje Roma u Srbiji ~ Život na margini  (Pročitano 9162 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Sto nisu istrazivali koliko njih ispunjva obaveze prema drzavi,placa struju, vodu etc... tu bi rezultati bili jos vise porazavajuci Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Bilo je ranije poklanjanja i ustupanja stanova Romima, i sta su uradili? Prodali su sta su mogli prodati dal ceo stan dal otudjene objekte iz stana i tako su se posle nacinjene stete vratili u ta svoja ciganska naselja. Opet se prica o resavanju sudbine stanovnika nehigijenskih romskih naselja tako sto ce im se ustupiti na koriscenje novoizgradjeni stanovi - i to dok mnogi vredni i radni Srbi nemaju svoj krov nad glavom da ne govorimo o izbeglicama i raseljenim licima. Jos cemo od od EU dobiti na "poklon" 50.000 Roma "povratnika" koje negde treba smestiti i koje drzava Srbija mora nekako izdrzavati, blago nama Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Ranije mi ih je bilo žao,ali provalio sam da su obične bubašvabe,neradnici,prevaranti,hoštapleri i većina su obični skotovi,i ne daj bože da smo mi Srbi manjina u nekoj njihovoj državi,sve bi nas istrebili.Glume nesretnike jer vole tu ulogu,a na drugoj strani prodaju svoju decu,sakate ih,teraju na prostituciju i njima ne bi pomoglo ni da im se daju i stanovi i posao,ciganjska je to vrsta.
Kad vidim one konje na semaforima kako prose i peru stakla,još se i drsko ponašaju,glave bi im porazbijao,a ni jedan neće da se zaposli,gradska čistoća i zelenilo stalno traže nove ljude,ali banditima se više isplati da žickaju po semaforima.
Ima mnogo razloga zašto su mi odvratni i misliće te da sam rasista,ali stvarno su nenormalan i veoma lenj narod.

Vidim da je napisano da je poražavajući rezultati obrazovanja roma,a niko i ne pita da li oni uopšte žele da se obrazuju i to je glavni razlog njihove neobrazovanosti,niko od i neće da ide u školu jer im roditelji to zabranjuju da bi radili za ćaleta pijanduru i kevu kurvu i u kakve će ljude takva deca da izrastu.

I dobro je sez rekao,neće ništa da plaćaju jer smatraju da država treba da čini njima a oni ne treba da poštuju ništa,jer su oni "jadni" ugroženi,a mi ostali Srbi živimo u izobilju i blagostanju.
« Poslednja izmena: 17. Sep 2007, 22:30:56 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Kratko i jasno najgori narod koji postoji na planeti,cast izuzecima medju njima,upoznao sam cak i neke sahiste ali takvih je mozda 1% Secam se kad su u mom bivsem naselju neki cigani dobili stan,skidali su vrata da bi lozili nasred sobe :shock:ej pravili su ognjiste na sred sobe stana u desetospratnici i lozili,o pisanju sa terase cuvanju koza i ostalog da ne govorim-hint kako zajebati komsiju,podati stan nekom ciganinu i sjebo si ga Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG Nexus 5
Ima ih raznih.

Imao sam prilike da vidim i postene cigane. Rade na gradjevini i tako zaradjuju za zivot. Imao sam druga roma koji je zavrsio srednju skolu i upisao saobracajni fakultet. Nikada nije imao problema nakon zenidbe i zaposljavanja u bilo kojoj ustanovi.

Nazalost, mali je procenat takvih.

Koje su osobine vecine roma:

1. Ne zeli da radi, pre ce sedeti i prositi po ceo dan;
2. 90% njih tecno govori srpski jezik, dakle nema govora o tome da im je to prepreka u obrazovanju;
3. Nema dana da prodje, a da te ne startuju za sitnis u gradu;
4. Veliki procenat su prevaranti i lopovi.

Ciganima ispod mosta (kod Hajata) je ponudjen smestaj u Borci ali gle djavola, to im je daleko. Postavlja se pitanje, da li covek koji zivi u kartonskoj kucici i spava na zemlji na tudjem posedu (niko od njih nema apsolutno nikakva prava na zemlji na kojoj su kartonske kucice, niti je ikada pitao da kupi tu plac), ima nekog izbora u odluci gde ce da zivi? Dok brojne srpske porodice zive kao podstanari, u adaptiranim poslovnim prostorima itd., cigani zahtevaju od drzave da im sve probleme resi?! Zanima me da li postoji slican primer u bilo kojoj evropskoj, pa i drzavama u svetu?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Kazu da je polozaj Roma los. Kod nas. A sta reci za njihov polozaj u Ceskoj gdje ih sterilisu...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
treba,treba!!!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ranije mi ih je bilo žao,ali provalio sam da su obične bubašvabe,neradnici,prevaranti,hoštapleri i većina su obični skotovi,i ne daj bože da smo mi Srbi manjina u nekoj njihovoj državi,sve bi nas istrebili.Glume nesretnike jer vole tu ulogu,a na drugoj strani prodaju svoju decu,sakate ih,teraju na prostituciju i njima ne bi pomoglo ni da im se daju i stanovi i posao,ciganjska je to vrsta.
Kad vidim one konje na semaforima kako prose i peru stakla,još se i drsko ponašaju,glave bi im porazbijao,a ni jedan neće da se zaposli,gradska čistoća i zelenilo stalno traže nove ljude,ali banditima se više isplati da žickaju po semaforima.
Ima mnogo razloga zašto su mi odvratni i misliće te da sam rasista,ali stvarno su nenormalan i veoma lenj narod.

Vidim da je napisano da je poražavajući rezultati obrazovanja roma,a niko i ne pita da li oni uopšte žele da se obrazuju i to je glavni razlog njihove neobrazovanosti,niko od i neće da ide u školu jer im roditelji to zabranjuju da bi radili za ćaleta pijanduru i kevu kurvu i u kakve će ljude takva deca da izrastu.

I dobro je sez rekao,neće ništa da plaćaju jer smatraju da država treba da čini njima a oni ne treba da poštuju ništa,jer su oni "jadni" ugroženi,a mi ostali Srbi živimo u izobilju i blagostanju.
Nemoj da ti zivot kreiraju predrasude. Sta reci za djevojcicu, Romkinju koja zivi u baraci, a drzavni je pobjednik takmicenja iz hemije, a uz sve ima ostecenje sluha.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
ma pusti to....jedan u milion....nego treba rjesavati to pitanje pod hitno.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
ma pusti to....jedan u milion....nego treba rjesavati to pitanje pod hitno.... Smile
Kako je krenulo, i koliki smo baksuzi, Romi ce kod nas napraviti svoju prvu drzavu, Romaniju....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.