Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:55:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Štangla zbog bermuda  (Pročitano 5815 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tom decku bi bez sudjenja dao 10 godina zatvora odma ali da se nalazio u normalnoj drzavi.  Daleko od toga da ga branim (nadam se da ce policajcu biti bolje a da ce decak dobiti zasluzenu kaznu) ali s obzirom na iskustvo sa saobracajnim pandurima mozda je toliko izveo decka iz takta da se ovaj jednostavno nije mogao kontrolisati.  Sto se tice bermuda nigde ne pise da se ne moze polagati u bermudama, u papucama ne sme ali u bermudama sme, sme cak i u sorcu, ko tebi moze da zabrani da polazes u sorcu, svasta.  To je cisto izdrkavanje a to sta je sve decko pogresio, i to je pod znakom pitanja.  Drugarica mi je polagala u Beogradu i znam da su pokvareni strasno, da obaraju zbog gluposti samo ako su malo nadrkani.  Tako da kada panduri budu postovali sve zakone, budu se ponasali onako kako treba tada ce i gradjani sigurno biti bolji, u to budite sigurni.  Eto, to je neko moje misljenje. . .   Pozz svima. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Ja sam polozio iz treceg a smatrao sam da sam trebao da polozim i prva dva puta... ali mi nisu na pamet padale sulude ideje... i dalje sam na slobodi u uzivam u voznji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Sve kulturno, ispostovao proceduru, doveo ga u stanicu i smestio u pritvor... posle nekog vremena mu je jedan od pretpostavljenih rekao da ga pusti posto je to sin nekog bitnog lika... ovaj ode, odvali ovog od batina a onda ga pusti a pretpostavljenom kaze - sad moze da ide kod tate. Tada je i ispusio cin inspektora.


ne razumem zashto se onda cudish postupcima ovog i drugih omladinaca . jednostavno :

onaj ko u ovoj zemlji poshtuje zakon tretira se kao ovca :

- budi poshten ,vredan ,marljiv , ne ugrozavaj druge - i bicesh sitna riba koju ce svi maltretirati i stalno ispostavljati nove zahteve . ako si pored toga i belac , pa josh i srbin - ihaj ... gazicete ko otirach  Smile

- budi bahat ,lenj ,ponashaj se kao da je cela drzava tvoja , gazi druge gde god mozesh ... ako si uz to josh "manjina" (etnichka ,sexualna i.t.d. ...) sva vrata su ti otvorena .

 prema tome , jasno je koji ce model ponashanja primenjivati mladi ljudi koji zele da neshto naprave u zivotu. 

Ja sam samo naveo primer da nisu uvek svi zasticeni, bar ne koliko misle da jesu.

Nema govora o tome da ko postuje zakon tretira se kao ovca, kao i sve drugo u zivotu i to je do pojedinca. Ja sam od onih koji postuju zakone i pravila zato sto smatram da tako treba. Nije mi se desavalo da me tretiraju kao ovcu... ne kazem da nije bilo pokusaja, ali svako ima pravo da proba, na tebi je da li ces pripomoci tako sto ces reci "meeeee" ili ces im pokazati da im to ne prolazi.

Mozda ja jednostavno imam srece u zivotu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Pa Runneru, iskreno, mislim da ti je ortak pogresio sto je nalupao tog lika. Bolje da je bio pametniji i ako je vec mislio da ispravlja krivu Drinu onda je to trebalo malo iz prikrajka da radi. Ovo je bilo nepotrebno izivljavanje koje prvo njemu nije nista dobro donelo a pogotovo nije prekinulo korupciju u panduraciji...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Tom decku bi bez sudjenja dao 10 godina zatvora odma ali da se nalazio u normalnoj drzavi.  Daleko od toga da ga branim (nadam se da ce policajcu biti bolje a da ce decak dobiti zasluzenu kaznu) ali s obzirom na iskustvo sa saobracajnim pandurima mozda je toliko izveo decka iz takta da se ovaj jednostavno nije mogao kontrolisati.  Sto se tice bermuda nigde ne pise da se ne moze polagati u bermudama, u papucama ne sme ali u bermudama sme, sme cak i u sorcu, ko tebi moze da zabrani da polazes u sorcu, svasta.  To je cisto izdrkavanje a to sta je sve decko pogresio, i to je pod znakom pitanja.  Drugarica mi je polagala u Beogradu i znam da su pokvareni strasno, da obaraju zbog gluposti samo ako su malo nadrkani.  Tako da kada panduri budu postovali sve zakone, budu se ponasali onako kako treba tada ce i gradjani sigurno biti bolji, u to budite sigurni.  Eto, to je neko moje misljenje. . .   Pozz svima. . .

kada izlazis na neki ispit pa bio to i vozacki stvar je opste kulture da se obuces pristojno i prikladno...niko ne kaze da su bermude nepristojne ali kad su takva desavanja treba obuci nesto sto nije kratko
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Pa Runneru, iskreno, mislim da ti je ortak pogresio sto je nalupao tog lika. Bolje da je bio pametniji i ako je vec mislio da ispravlja krivu Drinu onda je to trebalo malo iz prikrajka da radi. Ovo je bilo nepotrebno izivljavanje koje prvo njemu nije nista dobro donelo a pogotovo nije prekinulo korupciju u panduraciji...

Pa ja sam i njemu rekao da je pogresio... prvo zbog sebe a onda i zbog nacina... samo ukazah da ima situacija kada ti "krupni" izvuku deblji kraj na ovaj ili onaj nacin.

Kamo srece da ne spuste prst na takve, ali da ovi udisu vazduh kroz resetke kada su to zasluzili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Nisam još čuo da su ribe u "dopičnjacima" vraćene sa polaganja...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Nisam još čuo da su ribe u "dopičnjacima" vraćene sa polaganja...  Smile

Doji do mog faksa pa ces videti... mozda 10% profesora (mahom zagoreli matorci) iskuliraju ostali jok... a ima i jedan koji bi po logici trebalo da zabalavi na sve sto je zensko obzirom na godine, pa ih je i pre neki dan opet sve vratio uz komentar "Ako ja po ovoj vrucini mogu da nosim odelo i kravatu, mozete i vi da dodjete pristojno obuceni".  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Nisam još čuo da su ribe u "dopičnjacima" vraćene sa polaganja...  Smile

Doji do mog faksa pa ces videti... mozda 10% profesora (mahom zagoreli matorci) iskuliraju ostali jok... a ima i jedan koji bi po logici trebalo da zabalavi na sve sto je zensko obzirom na godine, pa ih je i pre neki dan opet sve vratio uz komentar "Ako ja po ovoj vrucini mogu da nosim odelo i kravatu, mozete i vi da dodjete pristojno obuceni".  Smile

Ja sam mislio na polaganje vozačkog, nisam se lepo ODrazio...  Smile Za faks znam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Nisam još čuo da su ribe u "dopičnjacima" vraćene sa polaganja...  Smile

pa dobro...ali su ih onda sigurno vratili ako su bile u visokim potpeticama...nije bas lepo videti dopicnjak a na nogama patike Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:55:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.