Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta želiš da budeš - najbolji drug ili potencijalni dečko?  (Pročitano 2920 puta)
29. Dec 2007, 21:42:03
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Šta želiš da budeš - najbolji drug ili potencijalni dečko?

Vecito pitanje koje hiljade muskaraca kada tada postave sebi? Vecina je prosla kroz pakao u koji je veoma lako upasti. Vrlo lako je postati najbolji drug neke devojke, ali je zato vrlo tesko preci sa statusa 'dobar drug' u status 'njenog decka'. Da li je to ipak moguce?
Pa verovatno jeste, ali moram da vam kazem da taktika osvajanja radi verovatno samo u nekih 5% slucajeva. Potrebno je da ste vrlo istrajni i naravno zaljubljeni da bi ste osvojili svoju najbolju drugaricu.

Non stop ste zajedno i non stop se zezate, slusate slicnu muziku, volite iste filmove, znate sve jedan o drugom, i najizad ti ne mozes da izbacis iz glave ideju da ona mozda jednog dana postane tvoja devojka. Ok, zivimo u slobodnom svetu, svako moze da razmislja o cemu god zeli, ali moram vam reci da je najbolje da odmah nadjete drugu devojku i da svoju energiju za osvajanje potrosite na neko drugo mesto. Zbog cega ovo? Vrlo jednostavno. Mozak devojke radi drugacije od naseg. One nas grupisu u dve kategorije: 'potencijalni decko' i 'dobar drug'. Ovo je vrlo vazno da shvatite jer mi naravno ne razmiljsamo ovako, i zato je vrlo tesko shvatiti, i to na vreme shvatiti, da neko moze ovako da razmislja. Zbog toga pre nego li postanete neciji dobar drug razmislite dobro da li vam se ona svidja ili ne, i da li je moguce da ikada postanete par.

U redu, mozda nekad nije moguce to znati odmah. Zbog toga u ostatku teksta cu razmiljsati kao da ste vec upali u zamku i da vam treba pomoc. Kako osvojiti najbolju prijateljicu?

Prvi korak Morate joj izbristati iz glave da ste joj vi dobar drug. Nemojte vise da je zovete, smanjite zajednicke izlaske, prestanite da joj se poveravete i da slusate njene probleme, jednom reciju prestanite da budete njen drug. Ovo je verovatno jedan od najtezih koraka ali je zato i najvazniji. Gledajte na to kao odvikavanje od pusenja. U pocetku je vrlo tesko ali sa vremenom postaje sve lakse i lakse.

Drugi korak Takodje vrlo vazna stvar. U ovom periodu morate da nadjete neku drugu devojku. Ne mora bas nesto posebno da vam se svidja. Ovo je vazno jer morate da joj skrenete paznju da ste vi ipak prvenstveno obican momak, a u isto vreme ovo je dobro i za vas jer u ovom periodu ce vam se glava malo ocistiti sto je vrlo vazno.

Treci korak
Posle odredjenog vremena 'brisanja iz memorije' morate uleteti u njen zivot kao potpuno nova licnost. Ako ste dovoljno srecni ona ce vas sada ubaciti u kategoriju 'potencijalni decko', a posto imate dosta zajednickih interesovanja onda ce vam biti vrlo lako da iz statusa 'potencijalni decko' predjete u status 'decko'.

Ako vas sreca ne posluzi i ona vas ponovo prihvati kao dobrog druga, onda se vrtatite na korak br.1 i pocnite sve iz pocetak. Ovo naravno vazi samo ako jos uvek imate energije i zivaca da se borite sa ovim vrtlogom.

Ponavljam, ako mozete odustanite na vreme jer je osvajanje najbolje drugarice Sizifof posao i sanse za uspeh su vrlo,vrlo male. Svim onim hrabrim i zaljubljenim kazanovama zelim puno srece i hrabrosti.

Maksimalno
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
'Bem ti, za sve ima prirucnik...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


i love wolf

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia n73
izgleda da ja pravim cetvrti koji nemogu objasniti i tu stvaram veliki kvar i haos  Smile
IP sačuvana
social share
nediraj vuka777 dok spava jer to rijetko radi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
instrukcije...posebna strategija napada... lakse mi pada 3 sata plivanja nego 3 sata barenja...

zene... Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Joj sto ne volim ovakve teme....ja sam majstor za zaljubljivanje u ortakinje... Smile
Cim mi se otvore....gotovo....
Do sad je rezultat 4:0 za njih.... naravno, vise nisu ortakinje....

Moj savet.... Bezite glavom bez obzira.... Veliko je to mucenje....
« Poslednja izmena: 05. Jan 2008, 21:02:14 od Iceman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
pa ne valja da se zaljubis u drugaricu postoje drugi nacini da je utesis Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma posvetite zivot nauci k'o Tesla. Evo ja to radim vec neko vrijeme i odavno mi se nije desio da dodjem kuci i preispitujem svaku rijec i svaki potez koji sam taj dan napravio Smile
IP sačuvana
social share


Biće jedno sokoćalo u koje će ljudi gledati i vidjeti šta se dešava na drugom kraju svijeta.
                                        Mitar Tarabić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


programer po default-u

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6680
Citat
'Bem ti, za sve ima prirucnik...
svaka caast za komentar!! Smile

Neho probavam savet, sad je 3:0 za njih. Ako ne poentiram i u drugom poluvremenu, idem na produzetke, ako upali javicu vam odmah sa detaljnim uputstvima  Smile
IP sačuvana
social share
Ne smeta mi sto sanjam na engleskom, ali me izludjuju nemacki titlovi...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zaista ne treba ni na koji nacin kvariti potencijalno dobro prijateljstvo, eventualnom vezom. Jednostavno treba izvagati da li je odredjenu osobu bolje pored sebe imati kao pravog prijatelja i na taj nacin uzivati u njenoj paznji... ili rizikovati i upustiti se u osvajanje koje moze da napravi totalni kolaps.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
nekako o tome sasvim drugacije razmisljam ja...
kod mene, naravno hipoteticno Smile pored dobrog prijateljstva ima mesta i za sexualne zadovoljstvo, samo zbog toga da ne raste tamo gde ne treba paucina. Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.