Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:06:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta voze vladike SPC  (Pročitano 41554 puta)
06. Sep 2009, 11:52:42
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple iPhone 3Gs

Vladika Pahomije kupio džip od 26.000 evra

Vranje - Eparhija vranjska kupila je za potrebe vladike Pahomija terensko vozilo marke "džip kompas 2.0 CRD sport", vredan 26.341 evro da bi zamenila "dotrajali" službeni automobil "micubiši karizmu" koji je prešao 200.000 kilometara, a na kupovinu terenca su se odlučili, kako kažu, zbog konfiguracije terena Eparhije.


Kako piše lokalni nedeljnik "Vranjske", sekretar Eparhije vranjske protojerej Vladan Milutinović naveo je da je putničko vozilo kupljeno za potrebe eparhijskog Upravnog odbora, na koji je i registrovano. Da bi kupila džip, Eparhija vranjska se na 36 meseci zadužila kod "Komercijalne banke". U Vladičanskom dvoru smatraju da kupovina luksuzne drumske krstarice nije neprilična, jer ju je podržao Eparhijski savet, dakle najviši vladičanski organ. U pisanom odgovoru navodi se i to da je kupovina novog vozila bila neminovna jer je službeni "micubiši" dotrajao pošto je prevalio više od 200.000 kilometara.
- Vozilo je nabavljeno za vreme održavanja Sajma automobila u Beogradu uz popust od pet odsto. Vozilo je nabavljeno odlukom Eparhijskog saveta Pravoslavne eparhije vranjske. Savet je najviše telo Eparhije i sastavljeno je od predstavnika monaštva, sveštenstva i vernika. Savet je ovlastio Eparhijski upravni odbor da kupi novo motorno vozilo za potrebe Eparhije vranjske, zbog toga što je sadašnje vozilo "micubiši karizma" prešlo preko 200.000 kilometara. Novo vozilo treba da ima karakteristike putničkog terenskog vozila, imajući u vidu konfiguraciju terena Eparhije vranjske. Pomenuto vozilo registrovano je isključivo na eparhijski Upravni odbor i uneto je u knjigu pokretnih stvari Eparhije vranjske - napisao je u odgovoru novinarima protojerej Vladan Milutinović, sekretar Eparhije vranjske.
Kako navode "Vranjske", u pomenutom džipu neće se voziti samo vladika Pahomije, već će se automobil koristiti i za ostale službene potrebe Eparhije vranjske, Dobrotvornog fonda "Sveti Prohor Pčinjski", Odbora za versku nastavu...



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I`m a good guy

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia N85
Ima dobra kola, veliku kajlu i "Armani" mantil jos samo da pocne da repuje  Smile
IP sačuvana
social share
To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Zasto se ne pise sta voze "pevaci" u Srbiji.Samo se love automobili srpskih episkopa.Hvala Bogu da imaju dobra kola.Oni su nekad po vise od 10 sati u automobilu i moraju imati udobna vozila.Zasto da ne.Ako nasi ministri imaju nenormalano  skupa kola zato je problem da neko od episkopa ima solidan automobil.I ovi izvestaji su lazni.Automobil episkopa Banatskog vredni oko 12000 evra.A tek Vl.Milutin.On vozi citroen ali onaj mali ne znam koji model.Mali auto bele boje sa dvoje vrata.Sramota je sto se ovo pise.Da li Italijani vode racuna koliko kosta Papin auto?????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple iPhone 3Gs
Zasto se ne pise sta voze "pevaci" u Srbiji.Samo se love automobili srpskih episkopa.Hvala Bogu da imaju dobra kola.Oni su nekad po vise od 10 sati u automobilu i moraju imati udobna vozila.Zasto da ne.Ako nasi ministri imaju nenormalano  skupa kola zato je problem da neko od episkopa ima solidan automobil.I ovi izvestaji su lazni.Automobil episkopa Banatskog vredni oko 12000 evra.A tek Vl.Milutin.On vozi citroen ali onaj mali ne znam koji model.Mali auto bele boje sa dvoje vrata.Sramota je sto se ovo pise.Da li Italijani vode racuna koliko kosta Papin auto?????

Koliko znam, pevaci (bar velika vecina njih) ne izdaje sebe za duhovne vodje naroda, za ljude koji bi trebali da budu posveceni duhovnom, izolovani od svetovnog zivota, koji zive u odricanju i hrane se molitvama.
Njih sedmorica imaju automobile koji vrede 218 hiljada evra (!). Mislis da taj novac gradjana Srbije i (lako)vernika nije mogao biti pametnije ulozen? Recimo za pomoc deci, invalidima, siromasnima? Ili je komfor pedofila bitniji?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 6220
Zasto se ne pise sta voze "pevaci" u Srbiji.Samo se love automobili srpskih episkopa.Hvala Bogu da imaju dobra kola.Oni su nekad po vise od 10 sati u automobilu i moraju imati udobna vozila.Zasto da ne.Ako nasi ministri imaju nenormalano  skupa kola zato je problem da neko od episkopa ima solidan automobil.I ovi izvestaji su lazni.Automobil episkopa Banatskog vredni oko 12000 evra.A tek Vl.Milutin.On vozi citroen ali onaj mali ne znam koji model.Mali auto bele boje sa dvoje vrata.Sramota je sto se ovo pise.Da li Italijani vode racuna koliko kosta Papin auto?????
Zato sto me ,kad kupim kartu za  koncert, ne zanima sta ce neko sa tim parama da uradi. Sa druge strane, ne verujem da bi iko dao bilo sta crkvi kada bi znao kako ce taj novac biti potrosen.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
 Smile  Smile  Smile Bravo! Vidis kako imamo uspesne i sposobne popove!  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I`m a good guy

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia N85
Zasto se ne pise sta voze "pevaci" u Srbiji.Samo se love automobili srpskih episkopa.Hvala Bogu da imaju dobra kola.Oni su nekad po vise od 10 sati u automobilu i moraju imati udobna vozila.Zasto da ne.Ako nasi ministri imaju nenormalano  skupa kola zato je problem da neko od episkopa ima solidan automobil.I ovi izvestaji su lazni.Automobil episkopa Banatskog vredni oko 12000 evra.A tek Vl.Milutin.On vozi citroen ali onaj mali ne znam koji model.Mali auto bele boje sa dvoje vrata.Sramota je sto se ovo pise.Da li Italijani vode racuna koliko kosta Papin auto?????

Koliko znam, pevaci (bar velika vecina njih) ne izdaje sebe za duhovne vodje naroda, za ljude koji bi trebali da budu posveceni duhovnom, izolovani od svetovnog zivota, koji zive u odricanju i hrane se molitvama.
Njih sedmorica imaju automobile koji vrede 218 hiljada evra (!). Mislis da taj novac gradjana Srbije i (lako)vernika nije mogao biti pametnije ulozen? Recimo za pomoc deci, invalidima, siromasnima? Ili je komfor pedofila bitniji?
Upravo tako.
"Pevaci" uglavnom i pevaju o bogatom i lepom zivotu (npr. u "Grand"-u),dok u crkvi se trazi odricanje i tezak zivot   Smile ili sam ja to nesto pogresno shvatio  Smile
A ako mu je trebao SUV za los teren bolje da je uzeo Ladu Nivu   Smile
IP sačuvana
social share
To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Ima dobra kola, veliku kajlu i "Armani" mantil jos samo da pocne da repuje  Smile

Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Сада ће бар моћи ићи преко брда и долова у посјете српским енклавама на Косову.  Smile


« Poslednja izmena: 06. Sep 2009, 14:59:32 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
i moci ce da stignu do svakog ateiste i agnostika da ih prosvetle  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:06:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.