Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:03:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta vas je burek forum naucio?  (Pročitano 50293 puta)
09. Okt 2014, 10:40:47
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Browser
Chrome 37.0.2062.124
E sada, imam jednu misao koja mi se vrzma po glavi. Naravno u trenutcima kada bih trebao da ucim meni se hiljade drugih misli vrzmaju po glavi pa ni ovaj put to nije izuzetak.

Palo mi je na pamet sta sam ja to naucio na bureku forumu, kako je burek forum uticao na moj razvoj, na moje komunikacione sposobnosti itd. Prvo sto mi je palo na pamet je to da sam ovde naucio da u razgovoru sa drugima svi malo prefirganiji igraci non stop menjaju teme i skacu sa jedne na drugu u nadi da ce da te zbune i tako pobede u raspravi.
Jos jedna upadljiva stvar koja se kod mene promenila je ta da u globalu znam i mogu da ocekujem svaki odgovor ili pokusaj spustanja u bilo kojoj diskusiji.
I treca najbitnija stvar je ta da posle godina diskusija i rasprava ovde vise ni u stvarnom ni u virtualnom zivotu nemam preterano puno zivaca da se objasnjavam, pa to mnogo smeta ljudima. Smatram to losom stranom ovog mog iskustva.

Sta vi mislite? Sta ste vi naucili? Dobili? Izgubili?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
Sony 
Ova treća stavka koju si napisao je apsolutno tačna  Smile
Doduše velika je razlika što se ja ne krećem u krugovima gde ima toliko trolova kao na Bureku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 37.0.2062.122
mob
HTC desire
pre bih rekla stekla prijatelje  Smile
a nauciti ,malo kasno za mene  Smile
i da pozz orf  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Kod mene ih ima gomila, biti trol je tako uzicki Smile To je taj trip, ljudi se tako ophode jedni prema drugima i tako se razdvajaju oni pametni i oni manje pametni. Ima mnogo vecih trolova poput npr Duha Sekire sa ex bureka Smile Ako se razumemo.


Pozdrav QM. Smile

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Шта сам научио на Бурек форуму? О бој. Smile

На овај форум сам залутао јануара 2008, са још увек непуних 14 година, зато што нисам знао како да пређем ниво у Prince of Persia. И да се похвалим, отворио сам нову тему и одмах су ми је закључали и одмах се појавио један фегет (постао је модератор касније, не знам да ли је још увек, престао сам озбиљно да пратим гејминг форум) да ми попује како ми дебили треба да поштујемо правила форума, како данас свако мисли да може да куца, тако да је то моја прва расправа. Smile И да се похвалим, победио сам, маестрално. Smile Момак ми се данима ругао, подјебавао, спуштао ме... док ја нисам нашао његову слику на оној теми за постављање слика и схватио да тај зајебани шмекер уствари има метар 55 и бебећу фацу, па је моментално престао да ме коментарише и заобилазио ме у широком луку. Smile

Пошто ће сад још мало пуних 7 година како без прекида свакодневно отварам овај форум, ја могу мирне душе да кажем да сам растао овде. Бурек форум ме је на првом месту научио да куцам са скоро свим прстима (а не само са два кажипрста Smile ), потом ме је научио да су већина људи обична говна а на крају ме је научио да са говнима просто никада нећеш моћи да се избориш јер их има превише. Иако немам нешто много порука (релативно говорим, 5000 је много за мене али овде има оних што 500 напуцају за један дан Smile ), када узмем да листам као да имам неку онлајн верзију себе, начин писања и размишљања пре 5,6,7 година, развијање ставова, тренутна интересовања. Просто, било је време када сам сматрао да сам ко зна шта у животу урадио када сам уписао гимназију, опасно је сада читати коментаре тог зајебаног типа. Smile

Што се тиче расправе, никада нисам научио да будем циничан, безобразан, ироничан и све остало што се овде користи као главни метод расправе. Јеби га, моје оружје су аргументи, најчешће километарски. Такође, желим да искористим прилику да поздравим највећег мајстора цинизма, иронисања и безобразлука на форуму, Гадаго-а. Smile Било је дана када сам пожелео да могу да га нађем у физичком облику и да га распалим тигањем по глави, сада разумем да је то само начин понашања на интернет форуму, све је у реду. Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2014, 11:13:40 od stefaneka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
Sony 
I to je zanimljivo pročitati svoje stare postove  Smile
Ja sam na forumu od jula 08' i tačno kad malo pročitam šta sam nekad pisao prosto me bude sramota.. Npr. posle 3 dana na Bureku sam popio ban, i to sam bio jedan među prvima koji je dobio privremeni ban (lepo je imati prijatelje moderatore), a još veća je tuga što sam banovan zbog prozivanja LSV-a i Nenada Čanka na politici  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.122
Научио сам ко је Ким Кардашијан, Бибер, Бијонсе, Станије, Оро, да има људи који воле да лижу стопала и пазухе итд Smile

Да не грешим душу...увек има паметних ствари за прочитати на научном форуму и делу за компјутере и мобилне телефоне.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.5
Browser
Safari 537.78.2
mob
I-mate 30 Pro
Da treba vise da se smejem... Smile Smile Smile

Inace to sto si se ti ranije objasnjavao sa nekim to je tvoja greska...

Dobra tema... Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2014, 13:14:27 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
da budem svoj
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ništa ne traži.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 229
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Mene je naučio da čovek planira a bog se smeje.
IP sačuvana
social share
"Don't be afraid."
"I'm not afraid."
"Then come out."
"Then you'll be afraid."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:03:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: naucio

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.