Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:31:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta Vam znaci smeh u zivotu ??  (Pročitano 6910 puta)
21. Jan 2009, 11:23:32
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xperia
Smeh, ... grohotan, napadan, zarazan, ... Smeh, kazu samo osobina coveka. Necu zalaziti u to da li je to istina. Nekada nam deluje da se i delfini smeju, ponekada nam se to cini da rade i majmuni, ... Nebitno, da li je to svojevrsno samo coveku, i danasnja nauka, Geleontologija, kaze, smeh itekako utice na bolje funkcionisanje naseg organizma. Kroz smeh udisemo velike kolicine vazduha, pokrecu hormoni, pokrecu misici, koje u ostalim situacijama i ne pomerimo.

Kaze se da onaj ko se smeje, zlo ne misli. Da onaj ko se smeje, ne razmislj u negativnom kontekstu. Da su tada srce i dusa najotvoreniji. Da nema zadnjih namera, misli, ..

Pa i smeh do suza, ... a u tim suzama DHEA, hormon koji pozitivno utice na sjaj koze, kod zena pojacava seksualnu zelju. A poznato je sta znace suze radosnice.

Smeh, za duzi zivot, koliko ste samo puta to culi. Smeh, smeh, ... koliko puta, prisetim se svoje proslosti, pa mi doze zao sto se nisam vise smejao. Sto nisam vise uzivao u toj radosti zivota. Sto tim putem nisam iskazao otvorenost, ljubaznost, ... Sto sam propustio ....

Toliko toga se o smehu moze reci, ... a Vi, sta bi ste Vi o njemu mogli reci.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson K610i
Uvek kada vidim neku osobu koja se smeje, odmah znam da je ta osoba u odličnom raspoloženju.

Ali kako je taj smeh izazvan mnogo više govori o toj osobi. Ako se smeje nečijoj nesreći, ona je u mojim očima degen, ako se smeje "prostim" šalama, ona mi je nezrela, ako se smeje na "sve i svašta", vidim je kao neozbiljnu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
A poznato je sta znace suze radosnice.

Sta ? Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Da si veoma radostan  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson K610i
Suza ima dva lica  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Volim zdrav, normalan smisao za humor koji, naravno, izaziva zdrav smeh. Moji prijatelji, a i kolege kazu da imam "zarazan smeh"... odnosno sto bi moj najbolji prijatelj rekao "sirim virus smeha za koji jos uvek pronasli vakcinu". Volim ljude koji su nasmejani, koji su veseli... koji svojom pojavom sire pozitivnu energiju, odnosno zrace nekakvom toplinom, odnosno izmamljuju osmeh i najtuznijima... e to je umece.


Uff suze radosnice, desilo mi se dva puta... nisam mogla da verujem. To je toliko jak osecaj srece da prosto mislim da ne postoji kontrola emocija u tom momentu.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
koliko puta, prisetim se svoje proslosti, pa mi doze zao sto se nisam vise smejao. Sto nisam vise uzivao u toj radosti zivota. Sto tim putem nisam iskazao otvorenost, ljubaznost, ... Sto sam propustio ....

nikad nije kasno da se ljubi strasno  Smile

dakle ligt,kreni sa smejanjem...nemoj samo bukvalno da shvatis kad krenes sam niz ulicu  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
zanimljivo je šta kažu evolucijski psiholozi o smehu a i antropolozi.  Smeh je znak iskrenosti, koju jako je teško glumiti. Na taj način mnogo je zanimljivo kada smejemo danas u modernog društvu, jer n.p. kod yanomano-ima u južni ameriku i to je jako smešno bilo kad neko  zbog povredu je izgubio dve noga i padao je...odnosno tako pokažu da oni su zdravi, fitnes indikator je. Kod geg-ovima isto je bilo i kod nama prisutan taj smeh u filmovima. Kundera priča o romanu tako da smeh je napravio tog književnu formu, kao projekat modernizmu. Odnosno jedan lep i dubok osmeh najviše sa prosvetiteljstvom zajedno ima smisao.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 16:49:10 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xperia
Citat
To je toliko jak osecaj srece da prosto mislim da ne postoji kontrola emocija u tom momentu.
Kao da krece iz same biti, srzi, .... obuzima sve, bukvalno celog coveka, na svim nivoima i podnivoima. To je tako mocno, da mislim, ne postoje reci za opis.

Citat
nikad nije kasno da se ljubi strasno
Nije  Smile  Smile

Citat
Smeh je znak iskrenosti, koju jako je teško glumiti.
Pa to se i savrseno uklapa u ono, ko se smeje zlo ne misli. Jer u tim trenucia je nemoguce misliti nesto lose. Medjutim, tu vec postoji i onaj zluradi, osvetnicki, ... osmeh i smeh. A to je vec potrebno razlikovati kod drugih osoba.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 
Odavno sam shavtila da osmeh nekom može da ulepša dan... Smile
Iskren, priridan, da kad te pogleda neko i njemu se usne razvuku u osmeh Smile


Verujete mi, zar ne Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:31:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.