Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta vam smeta- sta podrzavate u igri Conquiztador  (Pročitano 12751 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 575
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Sony Xperia miro
Smeta mi: postojanje pomoci u takmicarskim igrama jer na taj nacin ljudi koji imaju novca da placaju 350 dinara za 200k zlata su u ogromnoj prednosti u odnosu na nas koji nemamo. Smeta mi sto su mi zakljucali temu gde smo samo iznosili nasa misljenja, a minirali su nas negi ljudi sa pricama o skriptama. Sve ostalo je pozitivno.
« Poslednja izmena: 30. Mar 2013, 23:48:21 od ovonijezauzetovaljda »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Bravo aurena, svaka ti je na mestu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Avatar ne lici na mene ali je previse simpa :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Podržavam google,skripte,pomoći.Čak predlažem da ubacite nešto pored četa,kao minajturni google,da sve bude blizu.Mislim da bi to bilo super.

Kao da nekoga zanima šta kome smeta,a ko šta podržava.Da se ovdje nešto pita igrača,sad bi bilo 3k ljudi u igri,a ne 300.
Da se ograniči broj pitanja za slanje.Pa da to bi imalo smisla.Ovako ljudi džaba šalju,u nadi da će se prihvatiti,a kad ono - "Nema smisla".Ograničeno prihvatanje pitanja,uskoro će sigurno i biti ograničeno slanje.

Što se tiče velikog turnira.Pa koje pitanje kad će biti.Kako da bude veliki turnir,kad broj igrača u udarnim terminim,evo npr. sad cca 380,a na stranici cca 660. Od toga bi bilo jedva 200 ljudi na turniru.
Činjenica da je broj igrača opao,a priče koje su se vodile ljetnih mjesci -da je to zbog toga što ljeto,pa fino vrijeme,niko nije na kompu,zimi će biti druga priča- evo slika i prilika.
Da se slušalo šta su igrači predlagali ne bi došlo do ove situacije.Kasno je sad za ispravljanje greške sa bazom pitanja.A koliko je samo bilo kritika za pitanja.I onda još ovaj skorašnji potez.Pa to je došlo kao šamar mnogim igračima CQ.

Ako ovaj post smeta nekome ili šteti temi i da je dovodi do "lock-a".Slobodno ga brišite.Jasno, isitina boli.

U pravu si, ne 100%, već 10000%  Smile

O pitanjima u igri mi se i ne diskutuje nesto specijalno jer svi znamo kakva su pojedina, ali pošto se priča da će se sve srediti, da će da se srede pitanja, da će kviz da se promeni ja se još uvek nečemu nadam  Smile

I to si se dobro setila, na leto je bilo vrućina nisu ljudi za kompom kao biće više zimi,a gledaj sad ovo, već 5 dana hoću da igram takmičarske, ali izgleda da neću moći jer nema ni 10 jakih igrača koji su tu, da igraju takmičarske  Smile

A ovako mi i ne smeta ništa specijalno sem ovoga što sam gore spomenuo... Smile
IP sačuvana
social share
Penzija, nema me.
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Podržavam google,skripte,pomoći.Čak predlažem da ubacite nešto pored četa,kao minajturni google,da sve bude blizu.Mislim da bi to bilo super.

Kao da nekoga zanima šta kome smeta,a ko šta podržava.Da se ovdje nešto pita igrača,sad bi bilo 3k ljudi u igri,a ne 300.
Da se ograniči broj pitanja za slanje.Pa da to bi imalo smisla.Ovako ljudi džaba šalju,u nadi da će se prihvatiti,a kad ono - "Nema smisla".Ograničeno prihvatanje pitanja,uskoro će sigurno i biti ograničeno slanje.

Što se tiče velikog turnira.Pa koje pitanje kad će biti.Kako da bude veliki turnir,kad broj igrača u udarnim terminim,evo npr. sad cca 380,a na stranici cca 660. Od toga bi bilo jedva 200 ljudi na turniru.
Činjenica da je broj igrača opao,a priče koje su se vodile ljetnih mjesci -da je to zbog toga što ljeto,pa fino vrijeme,niko nije na kompu,zimi će biti druga priča- evo slika i prilika.
Da se slušalo šta su igrači predlagali ne bi došlo do ove situacije.Kasno je sad za ispravljanje greške sa bazom pitanja.A koliko je samo bilo kritika za pitanja.I onda još ovaj skorašnji potez.Pa to je došlo kao šamar mnogim igračima CQ.

Ako ovaj post smeta nekome ili šteti temi i da je dovodi do "lock-a".Slobodno ga brišite.Jasno, isitina boli.

Saglasan sam sa aurenom, u potpunosti.
Sto se tice pitanja, ogranicicu se samo na oblast istorije, zeleci da se raspitam, u cemu je poenta da igraci koji su odnedavno savladali ovu oblast, krenuli da salju blago recena bolesna pitanja iz iste oblasti, a da su isti oni imali prituzbe na navodno teska pitanja Barbela i sl.
Necu imenovati igrace(iz postovanja prema njima), ali stvarno je strasno da salju pitanja sa izmisljenim nazivima drzava, izmisljenim savezima,nekim malo poznatim bitkama a istovremeno i nebitnim,  a da ne komentarisem da neki idu redom i navode pitanja sa godinama  rodjenja i smrti heroja SSSR, kojih je bilo preko deset hiljada!?
Mislim da nije svrsishodno da se sedne, otvori Vikipedija i da se redom stancuju svake gluposti, za koje ni sami posiljaoci nisu do tad nikad ni culi. Da ne govorim o nepouzdanosti Vikipedije kao sajta.
Ovakav stav iznosim jer smatram bez lazne skromnosti da sam kompetentan da sudim o pitanjima iz istorije, ako ne vec o pitanjima iz ostalih oblasti.
Jasno je da nisu uvek krivi pregledaci pitanja, jer kad imaju redovan priliv glupih pitanja, nesto glupo mora i nazalost proci, jer nemaju uvek izbora.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2013, 11:38:41 od Helmut_Kohl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


17 slams!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 40
Zastava Palm Beach Gardens
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.1.249.1036
mob
Apple iphone5
Naredni put Hemlute slobodno reci da misliš na mene ne treba mi tvoje poštovanje a jos manje tvoj sud o mojim pitanjima (pošto si naveo manje poznate bitke i heroje SSSR). Da igras geografiju zalio bi se na teske planine i rijeke. I stalno kukaš kako je sve pogrešno na kvizu, i pritom si rekao da postoje izmišljeni nazivi država, imas finu opciju edit pa mijenjaj vikipediu. Toliko od mene, i da ne kukaj molim te u igri kad gubis i izlazis namjerno...ako ne mozes da zapamtis predji na drugu oblast.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Odlicno,

s obrzirom da se sebe nasao ovde iako na tebe nisam aludirao, jer sve ove stvari salju drugi u vecem obimu od tebe.
Za geografiju sam reko, nisam kompetentan da sudim o njoj, a svoju kompetentnost za istoriju ne izvodim iskljucivo iz odigranih partija iz te oblasti.
A sto se tice kukanja, ne zalim se iz obesti, istoriju nisam ucio samo na ovom kvizu ili sa vikipedije pa da stoga nemam zamerki i da ne smem primetiti pogresno pitanje.

Jos jednom ne znam kako uspevas sebe odmah pronaci, niti odmeris tekst kako treba, a odmah napadas.
Post je bio upucen drugome.
E sad tvoje aluzije upucene meni su stvar tvoje kulture.
Pozdrav!
« Poslednja izmena: 31. Mar 2013, 13:30:27 od Helmut_Kohl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


L'Acrobat

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 274
Zastava Sandhornøy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Aurena svaka cast za post. Wink
ne znam kako nadleznima nije jasno da unistavaju kviz,tj da je vec unisten nekim besmislenim pitanjima i da je vecina ljudi izgubila interesovanje da igra i da odgovara na neka pitanja koja apsolutno nemaju smisla. ako se 95 posto igraca zali na barbelova pitanja i jos pojedinaca,onda ne vidim zasto ne bi uvazili nase misljenje,a ne odmah banovali svakog ko pomene to. sto Aurena rece,da ste uvazili nasa misljenja,sada bi bilo 3000 ljudi,a ne 300 u udarnim terminima.
ja igram samo muziku,i mislio sam da je ta oblast najgora sto se tice besmislenih pitanja,ali kad udjem da igram geografiju ponekad,prosto ne mogu da verujem sta sve tamo ima. takodje i sport. ja mislim da ni najveci poznavaoci ovih oblasti koje mi imamo na kvizu ne znaju vecinu pitanja,iz prostog razloga jer su besmislena. nisam kompetentan za ostale oblasti,ali navescu neka pitanja koja mi smetaju iz muzike. zar je stvarno vazno da neko zna datum rodjenja nekog baroknog slikara za kojeg niko nije cuo,da zna koje godine je pesma ta i ta osvojila oskara,broj poena koje je neka drzava osvojila na evroviziji,la grofova pitanja koja su apsolutno isuvise posebna,neke filmove koji su iskopani na vikipediji i njihov datum premijere.
ljudi su postali isuvise kivni na sva ta pitanja i onda su i oni iz,da kazem,osvete krenuli da salju pitanja koja ce samo oni znati,dok ce drugima biti tesko da ih zapamte. u tome je stvar. sapereaude i barbel su ocigledno otisli na vikipediju i poslali pitanja za sve moguce filmove,za njihove oskare,i za 70 posto glumaca koje su mogli da nadju. meni se par puta desavalo da kucam ime glumca koje mi se pojavi u pitanju i da njega nema ni na guglu. eeej.
to mi smeta na kvizu,i nista vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Administrator pitanja na CQ

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 35
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
HTC Wildfire S
Napominjem odmah da je ovo više moje lično mišljenje, a ne stav kviza. Neka Anea više objašnjava o broju igrača ako misli da treba.

Ko god je saglasan sa aurenom, koja je cinična, prepametna (što prva ne ode negde drugde, kad kuka, ili napravi bolje, ograniči šta već hoće), moram da kažem samo da nemaju veze pitanja sa brojem igrača, eto to ja mislim. Nova pitanja će uvek nekima smetati, šta je tu je. Lepše je znati vrh i reku koje je video neko 50 puta. Mada ima i onih koji vole nova. Ako mislite da nova ne treba da budu bilo kakva, i nisu bilo kakva, dobro bi bilo da znate da je kod starih, prastarih, svako četvrto za brisanje ili korekciju, što je mnogo, ali srediće se. Beyond time, uvažava se mišljenje i sređuje se, sačekaj. A slali su i pre mnogi (i uvek će) nešto samo da oni znaju, a ne drugi. Retko je jedini cilj igrača da unaprede igru.

Zlobno je reći da turnir niko ne bi igrao, da bi igralo 200 ljudi, jer bi se skupilo ljudi, došlo tog dana u zakazano vreme, pogotovo ako bi bila najava mesec dana kao nekad. Ostali su zaljubljenici i uvek po neko nov dođe. Neki odu, što je normalno, jer imaju druge obaveze u životu (i igrači dostignu svoj zenit) ili ih neka druga igra na FB odvuče, da ih ne nabrajam sad. Marketing je čudo, a ja ga lično ne primećujem mnogo u poslednjih par godina (verovatno zbog krize svuda u svetu). Očekivao sam i ja konstantan progres, ali je zenit bio pre par godina kada su mnogi probali ovu igru. Sve novine su ubačene odavno (igre s prijateljima, dueli, mini turniri, slova, šare, SFRJ mapa...). Broj igrača je OK. Preko leta je još 4-5 puta manje ljudi, kakva god pitanja da su. Zamislite ako bi CQ bio vezan za FB koliko bi igrača bilo. Opet bi tu bilo dosta probisveta i posla za admine, ali izborili bi se. Ako su najavljene neke novine na leto onda sačekajte ako hoćete, pa posle sudite, ako vam je to posao uopšte. Smile Ova verzija je zastarela i čeka se najavljeno osveženje.

Dakle ne treba ova tema da služi da vi (skoro uvek isti) brinete o broju igrača, pametujete o tome (ne možete tu mnogo pomoći) ili prozivate igrače kakva pitanja šalju (a imaju pravo, kao i vi), nego drugo treba da iznesete, ali i to je pitanje ima li smisla, bodovanje i ponuđene pomoći se neće promeniti niti srpski CQ to može.
Ako nastavite sa nečim što ne treba, tema će biti zaključana kao što je rečeno i nastavićete da ratujete na pp ili u igri. Smiley
IP sačuvana
social share
Darko Topalović
Administrator pitanja - CQ Pitanja 1
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Jeste,ajde da se pravimo ludi, broj igrača ne opada,nikako. Pa turnir prije godinu dana,proljećni,je imao 1900 igrača, a sad je cilj skupiti,i došlo bi jedva 500,pa eto imaš zadnji turnir,pa vidi koliko je igrača bilo. Ja ne znam,prepametna sam, ali ja koliko vidim 473 je prijavljeno na listi kvalifikacije.I još je zimski tur. ne proljećni.

Ne znam,evo ja neću nikoga prozivati, krenuću od sebe. Davno još poslala sam pitanje,pa je bilo odbijeno,pa evo skoro je prihvaćeno.Pitanje glasi: Prvu službenu zastavu koje države je prema verovanjima sašila Betsi Ros?

Činjenica je da je pitanje glupo da je to prosto neopisivo.
Ako u danu dođe 99 ovako glupih pitanja,a 1 normalno.Je li u redu prihvatiti 80 glupih? Zar je baza pitanja toliko mala,da su prosto ovakve stvari morale biti prihvaćane?
Bezveze je,zaista.Šteta da završi ovaj CQ kao Američki,da bude 5 ljudi na stranici.
Pa da bi igra funkcionisala trebaju igrači.A broj tih igrača drastično opada.Pa prioritet treba da su svi igrači,da ih zadržite,a ne suprotno.
I to je ono što meni kao igraču CQ smeta. Ne slušaju se  primjedbe igrača, kao ni prijedlozi. I čak se dobije ovako fin odgovor, da odu negdje drugo,da ne igraju. Profesionalno,nema šta.


IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije

volim Milanu ♥

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 15225
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Podržavam google,skripte,pomoći.Čak predlažem da ubacite nešto pored četa,kao minajturni google,da sve bude blizu.Mislim da bi to bilo super.

Kao da nekoga zanima šta kome smeta,a ko šta podržava.Da se ovdje nešto pita igrača,sad bi bilo 3k ljudi u igri,a ne 300.
Da se ograniči broj pitanja za slanje.Pa da to bi imalo smisla.Ovako ljudi džaba šalju,u nadi da će se prihvatiti,a kad ono - "Nema smisla".Ograničeno prihvatanje pitanja,uskoro će sigurno i biti ograničeno slanje.

Što se tiče velikog turnira.Pa koje pitanje kad će biti.Kako da bude veliki turnir,kad broj igrača u udarnim terminim,evo npr. sad cca 380,a na stranici cca 660. Od toga bi bilo jedva 200 ljudi na turniru.
Činjenica da je broj igrača opao,a priče koje su se vodile ljetnih mjesci -da je to zbog toga što ljeto,pa fino vrijeme,niko nije na kompu,zimi će biti druga priča- evo slika i prilika.
Da se slušalo šta su igrači predlagali ne bi došlo do ove situacije.Kasno je sad za ispravljanje greške sa bazom pitanja.A koliko je samo bilo kritika za pitanja.I onda još ovaj skorašnji potez.Pa to je došlo kao šamar mnogim igračima CQ.

Ako ovaj post smeta nekome ili šteti temi i da je dovodi do "lock-a".Slobodno ga brišite.Jasno, isitina boli.

ti pricas onako malo bez ikakvih argumenata  Smile

prvo sto se tice slanja pitanja nije istina da se sva brisu, i ne salju ljudi dzaba jer pojma nemas koliko ima igraca za koje nisi cula a dosta im je novih pitanja prihvaceno... drugo vezano za broj igraca nema veze sa odrzavanjem turnira, ionako ih turnir igra 5x vise od uobicajenog broja tokom dana sto igraju

i ja nzm stvarno kakve veze ima koliko ljudi igra, kome nije dosadila igra taj ce ostati ako ima slobodnog vremena, jer ovde 90% IGRA da bi proverilo neko svoje znanje, a vas 10% sto stalno kukate kako nema igraca itd, vi ni ne igrate, nego nemate s kim da se kuckate na chatu pa onda trolujete kako se kviz raspada...
IP sačuvana
social share
25.000 Smiley idemo dalje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.