Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:26:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi..  (Pročitano 7597 puta)
22. Apr 2013, 21:19:01
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Ovako,
U vezi smo vec skoro 3 godine, zivimo 2ipo, sve je bilo bajno i sjajno do pre par meseci, onda je prvo pocelo u krevetu da se primecuje odsustvo, posto sam radio skoro celu zimu prekovremeno vidjali smo se uvece samo, ona je pocela da se hladi i ja sam to primecivao ali nisam nista preduzeo konkretno (budala) Voleli smo se kao iz neke price, ona je htela sve da uradi za mene, ja sve za nju, imali smo idilu.  Zbog mene je 1000 puta odbila poziv na zurku/druzenje sa prijateljima, ja isto zbog nje zato sto smo se osecali lepse jedno sa drugim nego na nekim zurkama svirkama sa drugima razdvojeni, ili zajedno svejedno, najlepse nam je bilo kada smo sami.
Tako je sve bilo do skoro, posto je sklona depresiji, njenim recima, ja sam je izvuko iz iste u kojoj je bila vise godina, njeni prijatelji su mi cak govorili i cudili se kako je toliko srecna, sta sam to uradio da je toliko usrecim, a ja sam jednostvano uvek hteo da joj ucinim sve da bude srecna (par puta isao preko sebe) hteo sam da joj svaki dan bude lepsi.  I onda dosla zima ja radim (izvor 90% prihoda) non stop ona sedi kuci slusa muziku, ja kad dodjem ona bi da izadje ponekad, par puta sam joj zamerio i samim tim pogresio znam i sam to, i boli me sto sam bio takav.  Iskulira par puta i onda odjednom se mi nalazimo u situaciji da mi ona iznosi sta sve ona oseca, govori mi da me vise ne voli iako i ona i ja znamo da to nije istina, govori mi da se ohladila, da hoce da izlazi svako vece, a da ja ne brinem gde je i sta je, znam trazi slobodu, i zajednickim dogovorom ( veoma mi je tesko bilo to da uradim ali nemogu biti sebican) dodjemo do toga probamo malo razdvojeni da zivimo.  Odlazi kod rodjaka koji zivi sa visegodisnjom devojkom, i prvi dan sve ok, mi se vidimo , drugi isto, treci se vec ne vidimo, ona pocne da izlazi svake noci, a samnom moze da se vidi samo preko dana i to sat dva (osecam da to vise radi kao obavezu nego da to stvarno zeli), preko sms-a mi kaze da me jos uvek voli , da joj nedostajem, ali kada se vidimo ja to ne vidim ili ona to vesto sakriva. . .  
Vec 3ca nedelja kako smo se razdvojili i evo sada je 3-4 dan da se nismo videli (jedno vece drugarica, drugo vece umorna od novog posla, 3ce vece izlazak sa drugarima,4to zeli da se odmori od prethodnih dana) Imam osecao kao da je gubim, ja zelim i dalje svaki trenutak da provedem sa njom, radujem se kao malo dete kada se vidimo, cujemo, dopisujemo, dok mi se cini da ona ne oseca isto to, rekla mi je da je u njoj problem, da mora malo da nadje sebe da iskulira da se izivi, pa ce biti sve u redu, zato sam se i slozio sa odlaskom kod rodjaka, ali sad mi se ne cini sve to tako, nzn.  Ne spavam danima, bojim se da zaspim, sanjam nju uvek, ali bas uvek, uzmem lepo par piva napijem se do te granice da se obeznanim cisto da mogu da zaspim, nzn ubija me sto smo i dalje kao zajedno vidjamo se povremeno, dopisujemo stalno (ona prica kako joj nedostajem kako me ljubi) ali jednostavno mislim da se udaljavamo, nzn sta da uradim , sta uciniti da se priblizimo jedno drugom, pozvao bih je da se vrati da zivi u svakom trenutku ali mislim da bi to samo jos vise pogorsalo, veoma je volim. .  vise od svega. . .  nikad nisam osecao ovako nesto, ali nikada, ne zelim da odustanem od svega ovoga, od svega sto imamo, ili pak sto smo imali. .  Zelim da se borim, zelim stvarno, ali ne znam kako. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
sta ti tu nije jasno... Smile dosli ste na raskrsnicu...sa sest puteva...
ona ne zna svoj put...ali jedno zna...bilo gdje da ona  krene...ne planira da i ti  njom  ides tim putem...
meni nije jasno sta trcite i moljakate te rospijetine..vidis bolan..da te ne jenbe jedan posto...
vidis da je to djubre zensko Smile
... nemoze ni da ti kaze...da je gotovo..covjece..
tjera te da ti sam to shvatis... Smile
da ti posle kad joj (mozda) dodje nesto u glavu ...da moze reci da si ti kriv za sve... Smile
da je ona eto htjela samo malo odmora..a ti odma prekinuo...
ja se njoj ne bi ni javljao...zivio bi svoj zivot..normalno..i sam trosio svoju platu..Smile
odmorio se malo do nje..vidis da nije bas posve normalna Smile
koji ce ti kurac ona...Smile ti si dobar cojek...imas poso..radis..dok se ona u medjuvremeno ko zna s kim stanjca..Smile
ti hranis..i oblacis...a drugi jebe..Smile nije to prvi slucaj..svima tako kojima se mozak pomraci od picke...to se desava...Smile moj savjet je da se dobro napijes..rakije neke..ludare..pa da odes kod te rodice..i za kosu da je izvuces napolje...ako bude trebalo...Smile i pitas je...jel koga ti zajebvas... picka li ti materina nenormalna.. Smile i rijesi to ko covjek....da mozes da zivis..dalje..a ne da rospiju cekas,,,doks e ona tu nesto ishoce i neceka... Smile


i zaboravio sam ti reci..ku*** moj je ona depresivna..vidis da si ti upo u depresiju i sranje... a ne ona..covjece...Smile
« Poslednja izmena: 22. Apr 2013, 21:45:30 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Ћао бодови...!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
nemoguce da ti nije jasno o cemu se radi

mogla je da se vidja sa drustvom i da ostane da zivi sa tobom, osim ako nisi nepodnosljiv, onda mi je drago sto se spasila..

tako da, to je puklo, usredsredi se na sebe
« Poslednja izmena: 22. Apr 2013, 22:08:58 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Zene nisu vredne emocija.

Ili ce biti onako kako ti kazesh ili nece biti nikako. To neka ti bude filozofija.

Ameikanci bi to rekli ovako:

Either you are fucking her or youre not gonna be dealing with her.

Vreme ti je da se probudish i da izbacish tu idealnu slike nje iz tvoje glave. Zene su tu da ti pruzaju seksualno zadovoljstvo i da radjaju decu. Ako ne ispunjavaju te uslove ja ne vidim nikakav razlog da sa takvim zenama ostajesh u vezi a kamoli da za njima patish. Uostalom, ona je otishla i za njom mozesh lepo da zalupish vrata a ako hoce da se vrati mozesh slobodno da je naterash da moli kako bi ubuduce znala da ceni to shto je sa tobom.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
MunkaZe
Da li sam nepodnosljiv mozda sam i bio nzn, ali to bi izbilo posle par meseci veze a ne posle 3 godine, jesam se protivio nekada kada izlazi, a ja isplanirao da imamo romanticno vece, nzn to je bila moja greska.  Razumem to.  Da je ona tako mislila otisla bi odavno, nego ona sada meni prica kako mora da nadje sebe u "koordinatnom sistemu konfuzije"i ok sam sa tim, samo me ubija sms volim te ljubim te, a kad se vidimo hladnoca, ili se dogovaramo da se vidimo a ona kaze ne znam videcu, mozda, brate ja bar kapiram ako nekoga zelis da vidis to znas, zelis videces se, ne zelis neces, ali opet to je sve tako konfuznoooooooooo, mislim da je najbolje da joj kazem da pronadje sebe pa da se tada javi, i da je pustim, a mnogo mi je tesko da je pustim tek tako, ali ako navaljujem sve vise znam da ce biti sve gore. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Zene nisu vredne emocija.

Ili ce biti onako kako ti kazesh ili nece biti nikako. To neka ti bude filozofija.

Ameikanci bi to rekli ovako:

Either you are fucking her or youre not gonna be dealing with her.

Vreme ti je da se probudish i da izbacish tu idealnu slike nje iz tvoje glave. Zene su tu da ti pruzaju seksualno zadovoljstvo i da radjaju decu. Ako ne ispunjavaju te uslove ja ne vidim nikakav razlog da sa takvim zenama ostajesh u vezi a kamoli da za njima patish. Uostalom, ona je otishla i za njom mozesh lepo da zalupish vrata a ako hoce da se vrati mozesh slobodno da je naterash da moli kako bi ubuduce znala da ceni to shto je sa tobom.

Ma dobro prijatelju mogao si to malo drugacije reci onako kako ti znas Smile

Ipak bi rekao da nisu sve zene kurve kao niti svi muskarci nisu muskarcine
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
ona je bivsa druze, opali sebi samar pre nego sto padnes na pateticne grane

slazem se da treba da prestanes da je pitas da se vidite i uopste da je kontaktiras

ona se javlja iz navike i grize savesti, nadam se da ti je BAR to jasno.. ako volis da te zavlaci tako jos par meseci, izvoli

al bolje je za tebe da joj kazes da te se kloni ubuduce  Smile  inace ode i samopostovanje i samopouzdanje  Smile

brakovi pucaju svaki dan, to je samo jos jedna vezica od par godina.. budi normalan a ne emocionalno osakacen za neku sledecu kojoj ces se dopasti

i jedan savet: time sto negodujes sto partner izlazi bez tebe sa drustvom ili prijateljicom, samo kopas sebi raku
to je odraz slabih ljudi bez i malo samopouzdanja, u njenim ocima samo izazivas zaljenje i vremenom gadjenje

budi pametniji u narednoj vezi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
sta ti tu nije jasno... Smile dosli ste na raskrsnicu...sa sest puteva...
ona ne zna svoj put...ali jedno zna...bilo gdje da ona  krene...ne planira da i ti  njom  ides tim putem...
meni nije jasno sta trcite i moljakate te rospijetine..vidis bolan..da te ne jenbe jedan posto...

+1

Prike, tu tvoju i da je bilo briga do tebe sad je tesko i to da je briga jer vidis da i ne zeli da te vidi skoro pa uopste. Obaska sto nema pojma sta hoce od zivota i ponasa se kao klinka. Cim ona prica tebi bajke o tome kako te voli a da zeli da nadje sebe to znaci da samo zeli da ode i da verovatno nema pojma sta ce sa svojim zivotom. Mislim, da se "izivi".  Smile To nijedna normalna osoba od jedno 25+ godina ne bi rekla kao razlog osim u slucaju da je do tada bila zatvorena u manastiru i uopste nije izlazila.  Smile Da se nesto "izivi" je mogla i sa tobom, ovako je je jednostavno odlucila da ode i potrazi srecu u konstantnim izlascima i nekom svom zivotu za koji ona misli da je u redu voditi. I i to je u redu, samo sto ti takva ne treba za bilo kakav ozbiljan zajednicki zivot.

Btw nisi ti nista kriv previse. Ti si ozbiljan decko a ona je neko ko nema pojma sta hoce od zivota. A sto je najgore "drzi te na uzici" kako bi imala soluciju na koju ce da se vrati ako u tim izlacima ne nadje "boljeg", tako da bi najbolje bilo da se odaljis i trazis neku koja ce ceniti to sto si zaradjivao za vas dvoje i zajednicki zivot i imati razumevanja da ne mozes da je izvodis svako vece ako vec radis.

I aman, depresija.  Smile Depresivne osobe su zakucane za krevet po ceo dan i nije im uopste do zivota, ta tvoja je sve samo ne depresivna.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
ona vrlo ima pojma sta hoce od zivota - sve bez njega

samo koristi glupe floskule o zbunjenosti i pronalazenju sebe

nije ona ni malo izgubljena niti se ponasa kao klinka, samo nevesto bira nacin komunikacije i nije direktna, sto pravdamo time da je svesna da ce ovaj da se isece ko siroce ako ga oladi do daske.. pa mora da cinculira dok ovaj ne izvadi tampon i ne skapira da juri za duhovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:26:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.