Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:38:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi?!  (Pročitano 5756 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li da napisem... mmm...da...

Ukoliko ti je bas toliko stalo, uhvati ga na bebu... Smile


Mislim.. zaista... da li imas 85 godina i jos par meseci zivota?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Anea ,jel se zezas ?

Oduvek se pitam da li je to hvatanje frajera na bebu neposteno prema njima?  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 15:14:07 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne zezam se... kao je toliko ocajna sa samo 28 godina, onda sto ne ode dalje i upropasti zivot sebi, njemu i detetu...

Mislim.. jeste.. ja trubim kako sam matora i kako bi trebalo da se udam i imam decu, ali ja sam u vezi godinama i to je normalno, alii cak i ako sve ovo ode dodjavola... nemam taj ocajnicki stav da ne treba ulaziti u vezu...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ja zaista ne razumem tu ocajnicku potrebu zena da se udaju pa makar i bile nesrecne u braku .
Imam dve drugarice 6 godina mladje od mene i ocajne su sto su im prosli svi vozovi . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N97
Iz mushkog ugla te sitnice su najobichnije gluposti. Smile
Ti bas u poslednje vreme volis da generalizujes Smiley


To je dozvoljena aproksimacija ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
znam da je rijetkost...znam i da nije pravilo,a i ne mora biti dokaz ljubavi,ali ja volim jednostavne odnose i volim nastojati ljubav uciniti lakom...

sve sto mirise na dramu i sve sto me cini nespokojnom u ljubavnim vezama...rijetko sam se usudjivala pravdati ljubavlju.prenaglasena drama i turbulencije u ljubavnom odnosu,pretjerane scene i mogucnost da mi se muti svijest od necijih,pa i mojih postupaka...toliko me smore i umore....da mi je jedino sto prezivi... instinkt za bjezanjem.

grijesim...vjerovatno,ali sam uvijek izmedju ljubavi i mira,spokojstva i sigurnosti stavljala znak jednakosti.

sto me vjerovatno...cini jako dosadnom osobom u tom smislu.

ne bih se usudila da tvrdim da u ovom slucaju nema ljubavi,ali znam da se ja na njenom mjestu ne bih snasla i da bih davno pobjegla glavom bez obzira.

i da,to bi moglo da znaci da lako odustajem od drugih,da mi se osjecanja lako gase ukoliko imam previse materijala za "mozganje",a ni malo prilike za opustanje i prilike da "predem" u necijem pisustvu.i daleko od toga da je to dobro Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
sve sto mirise na dramu i sve sto me cini nespokojnom u ljubavnim vezama...rijetko sam se usudjivala pravdati ljubavlju.prenaglasena drama i turbulencije u ljubavnom odnosu,pretjerane scene i mogucnost da mi se muti svijest od necijih,pa i mojih postupaka...toliko me smore i umore....da mi je jedino sto prezivi... instinkt za bjezanjem.

grijesim...vjerovatno,ali sam uvijek izmedju ljubavi i mira,spokojstva i sigurnosti stavljala znak jednakosti.

sto me vjerovatno...cini jako dosadnom osobom u tom smislu.
Potipsujem. Smiley
Svađe, drame, međusobno kidanje živaca... nemam ja za to razumevanja. To umori čoveka lako.

BTW, juuuupiii, Šeširčić nam se vratila!!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Tema sta uraditi

dragi moji,

na moje pitanje . . Sta uraditi. .  dobila sam dosta odgovora, koji su vise manje slicni,ali sve se svodilo na jedno a to je razgovaraj.  i jesam, al ipak ne moze se razgovarati sa nekim ko vas ne cuje ili ne zeli da vas cuje,ili pak neko ko uvek misli da je najpametniji i da su sve odluke drugih glupe samo on najbolje zna. I sto je najbitnije on je bezgresan nikada ne gresi.  istina je da, ni mi zene ne gledamo u pasulj.  nisam feministički nastrojena, ne delim svet na musko i zensko, jer smatram da covek treba da radi stvari koje ume i u to ime, ako zena zna da promeni gumu a muskarac da kuva, pa pobogu u cemu je problem. Bitno je da li se dvoje kapiraju.  ja sam iskreno odustala jer mi je javio instinkt za bezanjem. Tacnije, nije bio samo problem u ne zvanju telefonom vec i u konstantnom vredjanju, ponizavanju. Ne smatram se toliko sposobnom da od nekog napravim agresivca ukoliko sam ne poseduje tu karakternu osobinu.  stvari su kulminirale.  i nikada necu moci da shvatim kako neko jedan dan moze da bude srecan drugi nesrecan. Mozda ne umem da kuvam kafu, mozda udjem u kuhinju jednom mesecno ali jedno znam.  promenila sam dosta toga zbog njega, uradila sam mnoge stvari zbog njega. Trpela sam njegove ne tako zanemarljive mane. I priznajem pricala sam dosta mallo jesam ugusila pricom, bila sam pravi piton. To je sigurno jer sam sebe udavila, mogu misliti tek njega:-)ironija zar ne:-) i to sve pokusavajuci da resim problem, ali posto nije odlucio da se razidjemo kao sav normalan svet sa aj da se razidjemo ne ide nam vec je trazio povod da me mrzi. I koliko god da sam zaljubljena i koliko god da volim, dala sam mu ga na kraju jer se sve pretvorio u jedan horor film.  nadam se da koji god problem da ima da ce uspeti da ga resi pa makar i mene okrivio za sve. Narode, najgore je kada neko ima kompleks i jos kada krene da ga leci kroz vas i na vama.  ali sigurno sam jedno naucila a to je da je i pad nekada uspeh, da neuspeh u bilo kom smislu treba da nas ocelici i uci jer je svako iskustvo dragoceno! ! ! ! ! ! ! !

edit by B@mbin@: regulisana mestimična velika slova.
« Poslednja izmena: 06. Avg 2009, 15:53:25 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
al ipak ne moze se razgovarati sa nekim ko vas ne cuje ili ne zeli da vas cuje,ili pak neko ko uvek misli da je najpametniji i da su sve odluke drugih glupe samo on najbolje zna. I sto je najbitnije on je bezgresan nikada ne gresi.
To je tacno... sa takvim osobama se ne moze razgovarati...
A sa kime se ne moze razgovarati, ne treba s njim biti u vezi...
Tako da takve osobe uglavnom, iako bile mozda u pravu, bivaju same u pravu.
Bolje je gresiti zajedno, nego slusati odjeke toga da si u pravu, u praznoj sobi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Narode, najgore je kada neko ima kompleks i jos kada krene da ga leci kroz vas i na vama.

Nije ,gore je kad si bolestan. Smile

Ti kompleksasi su obicno slabici i treba im pomoci jer ne mogu sami da se izlece.Bolest se jos vise pogorsava kad vide da su uspeli nekoga da rasplacu i da je neko nesrecan zbog njih ,tada jos vise dobiju elana da ponizavaju i budu siledzijski nastrojeni .
Sta da ti kazem ,tvoje je da radis na sebi i da ne dozvolis da ti siledzija pokvari dan,znaci kad krene da te vredja - ili se skloni ili mu reci da ga razumes da mu je tesko samim sa sobom i da ces mu pomoci da se izleci . Smile
Ljudi koji bivaju vredjani obicno se naljute ili rasplacu , a ne uvidjaju da oni nemaju problem vec taj koji vredja .

Jadni ti koji vredjaju ,zao mi ih jer obicno znaju da ce njima biti lose od ruznioh reci ali opet nikako ne mogu da obuzdaju jezik . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:38:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.