Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: šta uraditi kad te devojka prevari posle skoro 9 godina zabavljanja i  (Pročitano 41791 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
Smile za 15 dana 1500 propustenih poziva i 400 sms-ova...

to je 100 poziva dnevno bwe Smile ajd' 26 sms-ova i nekako, al' 100 poziva dnevno
  Smile

da stotinak propustenih poziva dnevno u proseku...

pitam se ko finansira te sms-ove Smile mozda bi trebalo da joj odgovarash na pozive  Smile   jesi li ti siguran da te ne zovu neki poverioci ...  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Okt 2007, 03:57:51 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Propusteni pozivi nista ne kostaju, sem mozda malo mentalnog zdravlja Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
jeste paki , u pravu si , a sms-ovi su jeftini  Smile mozda ga stvarno ona zove ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ko god da je... normalan nije Smile



P.s - Odok da spavam... noc Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
vidim da nisam normalan Smile
al Urose?!!! Smile
trebalo bi malo satvarno da budes vise budes citani, a posle da ne osetis se ugrozeno....
a ja sam danas citao kat. Bibliju. Onda stvarno je istina da vera posedjiva. Sta mislis o tome Pakiman-u kad ces probuditi i imaces volja, odgovori molim te.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mali da li si konacno nahranio svoju sujetu dim porukama
nemas potrebe da svoju nesposobnost ze emotivno vezivanje uvijas u pricu kako si veliki srbin ,
malo si pobrkao pojmove i ja sam srpkinja i stid me je kad mlad covek ovako prica
da li si samo srbin ili i pravoslavac? ako jesi pocitaj neku lekciju si propustio,pa obnovi kakva je i sta propoveda nasa vera
a ti se pretvaras u nesto drugo ,nije ti za ponos
prvo si covek i pricas o ljudima pa tako se i ponasaj
Mimi svaka ti čast, ovo se i suviše ponavlja!
Smile Smile Smile Smile Smile
Kad će se lokovati tema? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Mnoge devojke vole da pokazuju noge, a i šire.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 736
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.4.1
mob
Apple iPhone
Urose bio sam od pocetka na tvojoj strani i ostajem i dalje,ali pretjera ga vise sa ustasama!!Ja vjerujem da je taj momak tu negdje tvoja generacija,zar mislis da je on sa 12 godina isao da kolje i ubija Srbe?!?!?Pa sve i da jeste vise si njega pljuvao nego nju na ovoj temi!Jel ti trebaju savjeti ili istomisljenici s kojima ces pjevati "ubi,zakolji..." Ljudi su postali ogorceni na tebe zbog ovoga,zar ne vidis??Rijetko ko vise hoce i da ti pomogne.Aj malo se dovedi u red.U svakom slucaju,i dalje ti zelim srecu u narednim vezama.Zivio!
IP sačuvana
social share
Zašto dino rađa ako je goran karan? Smile

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
kakav slucajnost i ja volim kad devojke vole da se siru nogu Smile
jos i to dodao da najvise volim kad moja ljubav sire noge...(nije zavrsen misaoi tok, sto znaci mae culpu, treba me poraviti Smile )
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 20:10:04 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple 
Urose bio sam od pocetka na tvojoj strani i ostajem i dalje,ali pretjera ga vise sa ustasama!!Ja vjerujem da je taj momak tu negdje tvoja generacija,zar mislis da je on sa 12 godina isao da kolje i ubija Srbe?!?!?Pa sve i da jeste vise si njega pljuvao nego nju na ovoj temi!Jel ti trebaju savjeti ili istomisljenici s kojima ces pjevati "ubi,zakolji..." Ljudi su postali ogorceni na tebe zbog ovoga,zar ne vidis??Rijetko ko vise hoce i da ti pomogne.Aj malo se dovedi u red.U svakom slucaju,i dalje ti zelim srecu u narednim vezama.Zivio!

nisi u pravu tip je '73. godiste.. a otisao je 92 u lijepu njihovu... mala ispravka.. nije ustasa.. nego zenga..ili kako su se vec nazivali u oluji.

u pravu si.. sto se tice pljuvanja njega.. osim sto je to sto je ste i sto mi je pretio, nemam nista drugo protiv njega, to sto je karao curku, ako je, da nije on nasao bi se neko drugi, i tu nema sumnje..

samo malo je zajebano kad se probudis iz idilicnog sna, da si sa nekim do koga ti je stalo(da je i toj osobi stalo do tebe), mora na ovako grub nacin da zavrsi... tj. porazavajuuca je cinjenica da neko u koga najmanje sumljas, da ti na naj naj nizi moguci nacin vrati za sve godine zabavljanja... jebiga nisam ja na nju kivan zato sto je to uradila, jbga sta sad, svideo joj se i ok... glupo je da bude samnom a da joj nije stalo do mene, ali zasto mi pre toga ili kad je to pocelo nije rekla kao covek coveku.. jebote pa nije kraj sveta.. desilo se jebiga, a ne tako pederski iza ledja.. to me jedino boli, to nikad nikome ja ne bih uradio, tj. ni jednoj ne bih uradio. 
kako kazu babe.. ne moze dupe na dve klupe, obicno se klupa koja je jaca izmakne...

a posle svega ona meni salje poruke kako me ona voli, kako joj nedostajem, kaze mi da promenim broj da me ne bi zvala itd itd.. pa ko je ovde lud?  Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.