Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta upisujete(od fakulteta) :D  (Pročitano 8678 puta)
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 
I bez stecenog znanja, dodao bih. Deviza na privatnim fakultetima: "Uvece prelistam, ujutru zablistam".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Poceo me je i fon privlaciti u zadnje vreme,smer informacioni sistemi i tehnologije.Ima li neko iskustvo sa tim smerom? Smiley

Na prvoj godini ima predmet "Uvod u informacione sisteme". Za učenje nije preobiman, predavanja nisu bila obavezna. Ali toliko ima da se radi na tim vježba da moraš biti krajnje aktivan student. Na vježbama polažeš testove, radiš grupni rad, moraš da ga odbraniš... da bi kada sve to položiš na kraju imao ispit kod profesorke. Dakle na FON-u visiti čitav dan, biti na svim vježabama, ići na konsultacije i uspijećeš.      
« Poslednja izmena: 25. Apr 2012, 00:28:06 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Znam da nista neznam, i to me odrzava u zivotu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 197
Zastava bajina basta
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
I bez stecenog znanja, dodao bih. Deviza na privatnim fakultetima: "Uvece prelistam, ujutru zablistam".
Da je bas tako, nesto nisam uveren. Ali sam uveren da na privatnom fakultetu ili visokoj skoli nikada necete doziveti:
- da padnete na ispitu a da Vam profesor ne postavi ni jedno jedino pitanje,
- da padnete na ispitu posle postavljenih deset pitanja,
- da vam profesor, recimo na sumarskom, postavi pitanje sa poljoprivrednog,
- da vam na ispitu iz recimo matematike,profesor kao pod pitanje postavi koliko srpski jezik ima padeza (ovo sam malo karikirao zbog lakseg objasnjenja i razumevanja ),
- da profesor za nepunih sat vremena ispitivanja obori preko 60 studenata,
Dosta ili da jos nabrajam.
IP sačuvana
social share
Volim sve ono sto vole obicni ljudi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 6120
E cega sve nema, ali sta da se radi...bolje i to da trpi nego kad zavrsi privatni ili neki fonic da trpi gladan i zeljan svega Smiley Fizicka hemija i etf jesu teski fakulteti ali ti ne gine 700 evra prva tri meseca, a da ne pricamo sta je posle...Tako da ipak treba razmisliti ne samo o onome sto volis nego i onome sto ces moci kasnije sa tim sto volis raditi.  Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Motorola 
Ma kakav privatni ljudi,puknes mnogo vise para nego na drzavnom i kad zavrsis tvoja diploma se manje ceni od drzavnog,nije mi jasno zasto su onda toliko nasi privatni skupi kad je jos uvek cenjenija diploma drzavnog. Da dodamo to sto na nekim privatnim fakultetima su bezobrazni,ako prenosis ispite naplacuju. Malo im je sto ti uzmu po par hiljada evra,nego te jos vise udaraju po dzepu.

Na pojedinim privatnim je laz da su opremljeni laboratorijama,konkretno upises kriminalistiku ili slicno iste uslove imas kao i na drzavnom,nikakve laboratorije,ili nekih strucno opremljenih ucionica.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2012, 18:25:18 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Znam da nista neznam, i to me odrzava u zivotu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 197
Zastava bajina basta
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Da se razumemo...nisam ja neka ekstremna pristalica privatnih fakulteta. Meni samo,  a to mi je, sto po mom ,sto po iskustvu mojih rodjaka, prijatelja, poznanika, smeta ponasanje pojedinih profesora prema studentima. A skoro svaki fakultet ih ima.Mislim da je na ovom forumu i bilo nekih tema i pominjana je neka profesorica na Geografskom fakultetu i njen pristup na ispitima. Ne secam se tacno za koju godinu, ali znam da sam citao podatak za Veterinarski fakultet, gde je navedeno da  je te godine samo 4 studenta diplomiralo u roku.Ko je za to kriv? Ne bih rekao da su samo studenti.
IP sačuvana
social share
Volim sve ono sto vole obicni ljudi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 
I bez stecenog znanja, dodao bih. Deviza na privatnim fakultetima: "Uvece prelistam, ujutru zablistam".
Da je bas tako, nesto nisam uveren. Ali sam uveren da na privatnom fakultetu ili visokoj skoli nikada necete doziveti:
- da padnete na ispitu

Apsolutno se slažem, na privatnom možete da padnete samo sa stolice.
Od ostalih stvari koje si nabrojao, ja nikada na državnom fakultetu (Ekonomski fakultet u Beogradu) nisam ništa slično doživeo. Naravno postoje večiti studenti koji su negde u svojoj mašti doživeli i mnogo gore stvari zbog kojih na kraju nisu nikada završili fakultet. Po njihovoj priči svi koji su diplomirali su kupili ispite, a oni su prolazili kroz pakao studiranja i na kraju odustali i prešli na megatrend, gde su zbog vrhunskih uslova sve završili u roku.
Elem, da ponovim krilaticu privatnih fakulteta : "Uveče prelistaš - ujutru zablistaš", savremene moderne metode učenja, koje tamo primenju su čudo...
« Poslednja izmena: 26. Apr 2012, 02:02:05 od mkocovic79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Уписујем фармацију, смер медицински биохемичар.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 
Perspektivno, samo čuvaj se hemijskog obrazca...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Znam da nista neznam, i to me odrzava u zivotu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 197
Zastava bajina basta
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
I bez stecenog znanja, dodao bih. Deviza na privatnim fakultetima: "Uvece prelistam, ujutru zablistam".
Da je bas tako, nesto nisam uveren. Ali sam uveren da na privatnom fakultetu ili visokoj skoli nikada necete doziveti:
- da padnete na ispitu

Apsolutno se slažem, na privatnom možete da padnete samo sa stolice.
Od ostalih stvari koje si nabrojao, ja nikada na državnom fakultetu (Ekonomski fakultet u Beogradu) nisam ništa slično doživeo.
I onda kupis danasnji Blic i valjda bude nesto jasnije.
« Poslednja izmena: 27. Apr 2012, 21:22:38 od Conc1955 »
IP sačuvana
social share
Volim sve ono sto vole obicni ljudi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.