Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta srpski poslodavci misle o kandidatima sa desetkom  (Pročitano 8995 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
završio sam s 8,0 nije loše
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To sto ima 10-ke ne znaci da je vunderkind. Svaki balvan sa vezom moze to da dostigne. Na nasim fakultetima te visoke ocene su za privilegovane, ostala boranija dobija 6 ili 7, maks 8 ako je profi simpa i lepo nabubao od reci do reci.
Au brate mili!
Na kom to fakultetu?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
To sto ima 10-ke ne znaci da je vunderkind. Svaki balvan sa vezom moze to da dostigne. Na nasim fakultetima te visoke ocene su za privilegovane, ostala boranija dobija 6 ili 7, maks 8 ako je profi simpa i lepo nabubao od reci do reci.
Au brate mili!
Na kom to fakultetu?

Na bilo kom, pogotovo, drzavnom. Haos je na filoloskom, filozofskom, pravnom. Ekonomski, fon, fpn, mozda, i nije tako uzasno kao na tri prvospomenuta. Jel mislis da je tako lako da se dobije 9 i 10 nasi studenti ne bi zavrsavali faks za 6 i vise godina?
« Poslednja izmena: 06. Nov 2017, 17:59:23 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
E to je već bullshit.

Ima profesora kretena, al  ne znači da se trud ne vidi.

Znam dosta prijatelja koji su završili beogradsko Pravo ili Ekonomiju u cugu, uz solidan prosjek, i solidan društveni život.
(i medicinu, koja je i duža)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Ја знам само једног са свим десеткама...електротехнички факултет. Могу само рећи да слуша Џон Зорна, Магму и Руинс, никад није јебао и сад је код маме на супици. Укратко...дилеја Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Јел барем зна да пребаци са трофазне на монофазну ?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To sto ima 10-ke ne znaci da je vunderkind. Svaki balvan sa vezom moze to da dostigne. Na nasim fakultetima te visoke ocene su za privilegovane, ostala boranija dobija 6 ili 7, maks 8 ako je profi simpa i lepo nabubao od reci do reci.
Au brate mili!
Na kom to fakultetu?

Na bilo kom, pogotovo, drzavnom. Haos je na filoloskom, filozofskom, pravnom. Ekonomski, fon, fpn, mozda, i nije tako uzasno kao na tri prvospomenuta. Jel mislis da je tako lako da se dobije 9 i 10 nasi studenti ne bi zavrsavali faks za 6 i vise godina?
Moja iskustva su drugacija
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
To sto ima 10-ke ne znaci da je vunderkind. Svaki balvan sa vezom moze to da dostigne. Na nasim fakultetima te visoke ocene su za privilegovane, ostala boranija dobija 6 ili 7, maks 8 ako je profi simpa i lepo nabubao od reci do reci.
Au brate mili!
Na kom to fakultetu?

Na bilo kom, pogotovo, drzavnom. Haos je na filoloskom, filozofskom, pravnom. Ekonomski, fon, fpn, mozda, i nije tako uzasno kao na tri prvospomenuta. Jel mislis da je tako lako da se dobije 9 i 10 nasi studenti ne bi zavrsavali faks za 6 i vise godina?
Moja iskustva su drugacija

Ok, svako gleda iz svog ugla.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Ја знам само једног са свим десеткама...електротехнички факултет. Могу само рећи да слуша Џон Зорна, Магму и Руинс, никад није јебао и сад је код маме на супици. Укратко...дилеја Smile

To sam jako, jako cesto vidjao u IT sektoru.

Vunderkind, ETF (ili nesto zeznuto sa 10-kama), plakete, makete, 100 komada i cuda i radova.
Asocijalan, ustogljen,  ne zna da se ponasa u timu i slicno...

Bez obzira na svo njegovo znanje i sposobnosti on bude skoro beskorstan.

Mozda zna za troje, ali ipak u tih 8h, troje prosecnih urade zajedno 3-4 puta vise nego on.

Dzaba njima znanje kada ostalih 10 sa kojima deli kancelariju/firmu to ne vole.

Najcrnje je kada takve stave za nekog vodju tima ili slicno zbog znanja (kao).
« Poslednja izmena: 07. Nov 2017, 13:08:19 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Ja, u medicini, znam 2icu sa sigurnim 10kama.

Jedan je veoma snažan, mrk, sirovi sportista. Ko ga ne zna, ne bi rekao da je pismen, a kamoli hirurg  Smile
Prilično rijetka pojava, šmekerčina i veliki borac u svim aspektima.

Drugi je onako visok, bledunjav, naizgled maza ali se druži s ribama, i imao je par lijepih djevojaka.

Sigurno mislim da imaju i mana,recimo prvi je i seljačina, drugi snob. Ali nisu tipični štreberi "knjiški moljci"

..
O većini ljudi sa dobrim prosjekom (9-9,5), nemam neko stereotipno mišljenje. Različiti su.

Samo bih rekao da se uklapaju u još nekim aspektima. Jer je prihvatanje potrebe za visokim prosjekom, prihvatanje određene "kulture" i opšteg sistema vrijednosti, isto tako se uklapaju i u neke druge "kulture", tipa ili medicinijade ili ekskurzije ili studentska udruženja.
A detaljnije kao pojedinci mogu biti različiti.
Opšte gledano imam tu podjelu ljudi na receptivne prema trendovima i opšteprihvaćenom, i zatvorene analitične.
Po meni su oni sa dobrim prosjekom često otvoreni, što ih opet ne definiše preusko.

U tom smisllu su štreberastiji, što nauče traženu količinu. A  visoka pamet je stvarno možda tu a možda nije.
A nisu štreberi po karakteru (košulja na kocke i naočare), to je glup kliše.
Štreber može biti i društveni metalac i asocijalni sportista.
« Poslednja izmena: 07. Nov 2017, 16:26:40 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.