Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta raditi sa Mudžahirima koji imaju bosansko državljanstvo?  (Pročitano 7757 puta)
Ucesnik diskusija


A bil' mog'o dobit malo gumaleze?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava Bosnia and Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson T637
a sta kazete na ruske placenike sto su dolazili i borili se za vas?  Smile

mislim da nemate sta reci drugim dok prvo sebe ne pogledate. prvo kreni od SEBE pa onda pljuj po drugim.
Pa koliko znam ruske placenike niko nije video na delu, za razliku od mujdzi iz arabije koje su se "proslavile" na nekoliko javnih fotki sa srpskim glavama.

da nije ih niko vidjeo...ali zato jest ove "srbe". Ustvari oni i nisu oni pravi Srbi iz Srbije, vec su, kako Amerikanic kazu "Wannabe" Srbi...Kobejagi Srbi a Majka Srbija ih nece ni primirusit...

Citat
Republika Srpska da se na referendumu odcepi od ustaskih i mudzahedinskih zlikovaca, pa oni tamo nek cine sta im je volja.
hahah...cuj ko mi kaze.  Smile Nije se desilo nista u Kragujevcu, vec se desilo u Vukovaru i Srebrenici. Uzimam za primjer Kragujevac.

Pa nista eto. Eto vama ta RS, a mi cemo preuzeti Kosovo i poceti zvati to "nasim" jer ipak je tu dosta Turskih dusa umrlo da bi se samo tek tako ostavilo Srbima. Samo tako moze. Oko za oko, prst za prst.
IP sačuvana
social share
Mjenjam Fiću za dva manja auta.
Također prodajem kuću na klizištu koja nije puno prošla.
Mjenjao bih i Rubikovu kocku za jednu manju piramidu.

Pitali Egipcana zasto je dosao u Visoko, a on im odgovori:
- "Dosao sam da izvadim rodni list!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Da je licno licno je..

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k 700i
Samo mi nije jasna jedna stvar: to sto su Srbi iz Srbije isli u Bosnu da pomazu braci je u redu, a kad se radi o tome da je neko isao u Bosnu da pomaze Muslimanima to se najcrnje osudjuje?  Smile
Sta vise reci..
IP sačuvana
social share
brrrrrrrmmmm..brrrrrmmm..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Pa ni meni ne treba latinica! Ne zivim ni u Pederaciji BiH niti cu ici u Ustasku Nezavisnu Drzavu Hrvatsku!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Stalno izbegavam da zalazim na ove politicke forume jer se redovno iznerviram , al eto potrefim s vremena na vreme. Samo mi nije jasna jedna stvar: to sto su Srbi iz Srbije isli u Bosnu da pomazu braci je u redu, a kad se radi o tome da je neko isao u Bosnu da pomaze Muslimanima to se najcrnje osudjuje? Smile


Svaka cast. Nemase sta vise reci  Smile  super komentar

cuj, vi i ovako i onako zovete bosanske muslimane "turci" , sta je u tome problem da su "njihova" braca njima dolazila da pomazu ?kao sto gospodja montenegrina kaze, boze moj, svima je poznato da su kojekakve paravojne jedinice stizale iz srbije da operiraju po bosni da se bore za srpstvo. pocevis od arkanovih tigrova itd itd..u cemu je sada problem ?
« Poslednja izmena: 05. Jun 2006, 18:07:28 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
i posle se muslimani pitaju sto Srbi i Hrvati ne prihvataju BIH kao svoju zemlju. Ko moze da ima neka osecanja prema drzavi cija jedna od nacija na sve nacine pokusava da unitarizuje i sebi podredi ostala dva naroda. Negira postojanje RS kao konstitutivnog entiteta koji je medjunarodno priznat, daje drzavljanstvo licima cije su zasluge bile jedino te koliko su srpskih glava odsekle. I ocekuju neki da BIH vide kao svoju zemlju?! Nikad batice!
Uostalom ako mislis da se varam, evo idealne prilike za koji dan. Pocinje mundijal pa malo obratite paznju kako ce se on pratiti u Banja Luci recimo. Uostalom videlo se najbolje u kvalifikacijama za SP kada je i BIH bila u grupi sa nama. Slavio se plasaman SCG na ulicama Banja Luke pet puta jace i bolje nego na sred Trga Republike u Beogradu.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Da samo i vi vase mudzose nazivajte paravojnim formacijama a ne Alahovim velikim mucenicima koji oslobadjaju Alahovu zemlju od pravoslavnih kerova.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


A bil' mog'o dobit malo gumaleze?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava Bosnia and Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson T637
i posle se muslimani pitaju sto Srbi i Hrvati ne prihvataju BIH kao svoju zemlju. Ko moze da ima neka osecanja prema drzavi cija jedna od nacija na sve nacine pokusava da unitarizuje i sebi podredi ostala dva naroda. Negira postojanje RS kao konstitutivnog entiteta koji je medjunarodno priznat, daje drzavljanstvo licima cije su zasluge bile jedino te koliko su srpskih glava odsekle. I ocekuju neki da BIH vide kao svoju zemlju?! Nikad batice!
Uostalom ako mislis da se varam, evo idealne prilike za koji dan. Pocinje mundijal pa malo obratite paznju kako ce se on pratiti u Banja Luci recimo. Uostalom videlo se najbolje u kvalifikacijama za SP kada je i BIH bila u grupi sa nama. Slavio se plasaman SCG na ulicama Banja Luke pet puta jace i bolje nego na sred Trga Republike u Beogradu.

ma nemam ja nista protiv onih pravih Srba u Srbiji. Srbi zive u Srbiji i gotovo - imaju pravo da se zovu Srbi naravno. Ali ovi govnari sto hoce da budu kobejagi Srbi, a djed i nana im ukopani u Bosni a ne u Srbiji. Ovi ovdje samo hoce da prkose Hrvatima i Bosnjacima jer samo to znaju da rade. Isto ko kad je na TV-u crtani film a dijete ga negleda, ti prebacis sebi nesto drugo a dijete pocne plakat. Eto isto su djeca.

Kao sto sam reko, nesto stalno o Srbiji a Srbija ih ne benda ni 2%. Srbija nemoze da izvuce svoje dupe iz krize.
IP sačuvana
social share
Mjenjam Fiću za dva manja auta.
Također prodajem kuću na klizištu koja nije puno prošla.
Mjenjao bih i Rubikovu kocku za jednu manju piramidu.

Pitali Egipcana zasto je dosao u Visoko, a on im odgovori:
- "Dosao sam da izvadim rodni list!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
i posle se muslimani pitaju sto Srbi i Hrvati ne prihvataju BIH kao svoju zemlju. Ko moze da ima neka osecanja prema drzavi cija jedna od nacija na sve nacine pokusava da unitarizuje i sebi podredi ostala dva naroda. Negira postojanje RS kao konstitutivnog entiteta koji je medjunarodno priznat, daje drzavljanstvo licima cije su zasluge bile jedino te koliko su srpskih glava odsekle. I ocekuju neki da BIH vide kao svoju zemlju?! Nikad batice!
Uostalom ako mislis da se varam, evo idealne prilike za koji dan. Pocinje mundijal pa malo obratite paznju kako ce se on pratiti u Banja Luci recimo. Uostalom videlo se najbolje u kvalifikacijama za SP kada je i BIH bila u grupi sa nama. Slavio se plasaman SCG na ulicama Banja Luke pet puta jace i bolje nego na sred Trga Republike u Beogradu.

ma nemam ja nista protiv onih pravih Srba u Srbiji. Srbi zive u Srbiji i gotovo - imaju pravo da se zovu Srbi naravno. Ali ovi govnari sto hoce da budu kobejagi Srbi, a djed i nana im ukopani u Bosni a ne u Srbiji. Ovi ovdje samo hoce da prkose Hrvatima i Bosnjacima jer samo to znaju da rade. Isto ko kad je na TV-u crtani film a dijete ga negleda, ti prebacis sebi nesto drugo a dijete pocne plakat. Eto isto su djeca.

Kao sto sam reko, nesto stalno o Srbiji a Srbija ih ne benda ni 2%. Srbija nemoze da izvuce svoje dupe iz krize.
Cek, ti tvrdis da postoji nacija "Bosanci"?! Decko opasno se frljas nekim stvarima. U BIH postoje Bosnjaci, Srbi i Hrvati sto se nacija tice. Dakle ne postoje BOSANCI!
Moja keva je iz Banja Luke i njeni su kolenima unazad sa tih prostora pa nikad sebe nisu zvali Bosanci! Oni su Srbi. To sto vi sad pokusavate da stvorite tim ljudima neki toboze osecaj pripadnosti nekoj Bosanskoj naciji to je vas problem.
A sto se krize u Srbiji tice, ne brini ti za nas, u svakom slucaju u Evropi gorih nema od vase nazovi zemlje.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 327
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Колико се ја разумем у биологију и географију ?!
Муџахедини у Федерацији нису исти као муџахедини у Афганистану и Ираку и другим сличним земљама !
Ови су "добри"           муџахедини   Smile

Тако свет гледа на све, не само на муџахедине !
То је такозвана политика "двоструких стандарда"

Зато неби изненадило да ови добију и статус почасних грађана ....... Федерације наравно  Smile





Али ово испод је створено  Smile .......... па нек раде шта хоће   Smile
IP sačuvana
social share
Да се не заборави !

Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cg_ac.
koliko ja znam da su se "jahaci apokalipse", takozvani "heroji" sto su otisli u srebrenicu da kolju civile, prije svega polili svetom vodicom i da ih je pop blagoslovijo . sta su oni i njihove namijere bolji od ijednog mudjahedina koji prouci nesto prije nego sto krene da ubija ljude ? zar ljudi u srebrenici nisu ubijen samo zato sto su muslimani ?
nemoj mi pricati, bagre koji su ubijali u ime boga je bilo na sve tri strane. 
pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.