Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta postizem radeci sklekove????  (Pročitano 18813 puta)
Svakodnevni prolaznik


Ti meni,ja tebi,mi nama...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 
Licno,teretanom se bavim 9 godina.Paralelno sa teretanom bavio sam se plivanjem profesionalno,radio mnodtvo programa,a o broju vezbi necu ni da govorim!
25.-godisnjak koji nepravilno cepa drva ce unistiti kolena i zglobove,a ne bilder koji opterecuje sve.O misicnom zamoru i pretreniranosti necu sada da razglabam.
Dalje,covece,bilderi imaju vecu tezinu od svoje genetske predispozicije???
Ti si sada nama otkrio ameriku!!!
Pa nije li to poenta bodybuildinga...  Smile  Smile
Inace,pravilan trening,profesionalnost i pravilnost,dovode do ravnomernog razvoja misica,kostiju,tetiva i ligamenata!!!
Ono o cemu ti pricas,nema veze sa mozgom-again!!!
Nije kalcijum kljucan za zdravlje atletskog ili bilo kog tela!Cak,nije problem u zglobovima samo!Tetive pate,kao i zglobovi!razlog otkaza funkcionalnosti zglobova nalazi se upravo u trosenju hrskavice a ne u nedostatku kalcijuma!Uzimanje belancevina i posebnih pihtijastih tvorevina(da o njima ne razglabam),stiti ligamente i tetive od propadanja.
Dakle,ako neka ljaljanin krene u teretanu,krene da se "izapinje" krivi,lupi tetovazu i baca tegove-naravno da ce izgubiti zdravlje!!!
Kod profesionalaca je izuzetak povreda,kao i kod rekreativaca,ali one nisu tako ceste kod pravilne izvedbe,tako da ,sve ovo sto ti procas...cekaj...samo malo...neeeeeeeeeeee....ipak nema smisla...a,da-2l jogurta???Jbt...Imao sam posebne rezime ishrane tokom treniranja i profesionalnog plivanja,pa opet nisam pio 2 l jogurta,a organizam mi je bio u najvecoj snazi!
moja preporuka-pokusaj da jedes sir,da,to je isto mlecna preradjevina,kao i jogurt,koristi suplementaciju,i budi umeren,jer,sport za svrhu ima psihofizicko zdravlje coveka,a tvoja 2 l jogurta sigurno ne vode ka tome...

i da...izvini..pominjao si neke vezbe sa opterecenjem...Ako te zanima javi se,nece me mrzeti da ti dam pregrst vezbi,pa cak i te tvoje novootkrivene  Smile ,sa opterecenjem,kako bi se vise razvio fizicki,a u zdravom telu je,znas......zdrav duh... poz svima  Smile
IP sačuvana
social share


Nemam vise njen broj,nisam vise u kontaktu sa Severinom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5

Dalje,covece,bilderi imaju vecu tezinu od svoje genetske predispozicije???
Ti si sada nama otkrio ameriku!!!
Pa nije li to poenta bodybuildinga...  Smile  Smile

poenta je u tome da ako neko ima vecu tezinu od genetske predispozicije ,onda mora da ima i jache kosti i zglobove  Smile . osim ako nece da u 40-oj sheta naokolo sa shtapom .

Citat
Imao sam posebne rezime ishrane tokom treniranja i profesionalnog plivanja,pa opet nisam pio 2 l jogurta,a organizam mi je bio u najvecoj snazi!

ja se samo nadam da je onaj ko ti je prepisivao ishranu znao shta radi ,poshto tebi ochigledno neke stvari nisu jasne  Smile . a o sluchajevima profesionalnih sportista kojima su kolena pochela da otkazuju u 35-oj godini necu ni da pricham ...


p.s. :

video - sklekovi sa rancem :

« Poslednja izmena: 19. Jan 2009, 21:24:35 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Склекови су сјајни - док је дама испод  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 779
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Склекови су сјајни - док је дама испод  Smile

 Smile
Posebno za "neMparni misic"... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ausvic , Buhenvald , Treblinka su "Nemacka Industrija Smrti" , a Jasenovac , Jadovno  - "Rucni rad Neovisne Drzave Hrvatske" ..., [b]
A EUropo zdaj...? "Nema alternativu" -  jel`te?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2560
Zastava DE-Munchen...SRB-Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia N 73
ojacas mischice i to je to .... sta bi ti ....  Smile .... najbolje je da ix radis nocu ... u paru narawno ...  Smile
IP sačuvana
social share
Der Mann muss sehr geduldig und beharrlich sein, wenn er etwas erreichen will
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.