Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:46:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta otkriva vas dan rodjenja  (Pročitano 36751 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 117
A zasto?
Sve je to isto! Smiley
IP sačuvana
social share
Dovoljan je samo minut da vam neko zapadne za oko, jedan sat da vam se neko svidi, ceo dan da nekog zavolite, ali je potreban čitav život da nekog zaboravite!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije isto, nije ni slicno Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
19 - Cesto pucaš od energije i posjeduješ neukrotivu cežnju za slobodom

Najvaznija je SLOBODA Wink tacno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
Citat: SerbianFighter

3 - Zraciš energijom i vitalitetom
Osoba si puna mašte, nadarena za mnogo stvari i možeš se dobro izražavati, i usmeno i pismeno. Drugi te doživljavaju kao bezbrižnu individuu, a ti ispod toga kriješ neumornost. U ljubavi se kod tebe cesto izmjenjuju trenuci veselja kao da si u sedmom nebu i trenuci \'smrtne\' žalosti.

Kako odoleti ovakvim komplimentima???  Smile Naravno, sve je savrseno tacno!!! Smene raspolozenja tesko pratim i ja sama, pa je jasno da je drugima jos    teze, rekla bih nemoguce da to shvate i postignu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2355
Najgluplji dnevni horoskop izlazi u Kuriru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
Ne bih se slozila! (Ovo je vec opasno i postaje tradicija, ne slazem se ni sa kim...) Smile  
Mislim da je to pravi dnevni horoskop! Svaka cast decku koji ga pise,on zaista iz dana u dan dokazuje da su dnevni, kao i nedeljni horoskopi stvar ciste zabave i nacin da se izrazi sopstvena kreativnost, cesto cak i u oblasti u kojoj nemas blage veze o cemu pricas.
Ne postoji grana astrologije koja se zove dnevni horoskopi ili nedeljni. To je komercijalna astrologija. Vrsta novinarstva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
TobicTobic? Smiley A lik je Smiley budaletina Smiley svaka mu cast Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2355
Prvo ne mozes da kazes da nemam pojma o astrologiji, jer me to zanima, stalno idem po astroloskim sajtovima, imam knjige o tome i gledam takve emisije.
Ako neko veruje u horoskop neka se najmanje oslanja na dnevni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
Citat: D=r²(1+a²)-n²
Prvo ne mozes da kazes da nemam pojma o astrologiji, jer me to zanima, stalno idem po astroloskim sajtovima, imam knjige o tome i gledam takve emisije.
Ako neko veruje u horoskop neka se najmanje oslanja na dnevni.


Da li bi mi, za pocetak-molim te lepo, iscitirala deo u kome JA tebi kazem da nemas pojma o astrologiji?
Tvoj hobi je za svaku pohvalu a ako ti nekad bude trebala izrada i konsultacija ne trazi od nekoga ko ide po sajtovima i cita knjige...  na televiziji se gleda svasta...
Astrologija se prvo uci par godina, recimo, pri Jugoslovenskom Udruzenju Astrologa, ili od nekog licno ako bas nemas novca za astro studije, pa se u praksi bavis time neko vreme pa tek onda pocnes da radis privatne konsultacije.  
Kao sto rekoh...."dnevni, kao i nedeljni horoskopi stvar su ciste zabave i nacin da se izrazi sopstvena kreativnost" sto Tobic Tobic cini svakodnevno. Gde si se ti pronasla prozvana u mom komentaru, ja uopste ne shvatam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2355
Mislila sam na ovo sto si napisala.
''cesto cak i u oblasti u kojoj nemas blage veze o cemu pricas''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:46:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.