Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:25:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta od ovoga mi ne treba  (Pročitano 1585 puta)
14. Jun 2008, 18:54:18
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Cackao sam komp i shvatio da imam previse..ali previse instaliranih programa...
neznam ni pola njih zasto sluzi,a ne zelim da (ponovo) sjebem nesto...ako biste mi makar rekli sta mi od ovoga ne treba...
Za slike koristim ACDSee10Pro,za snimke Gomplayer(za dvd VLC player),za muziku iTunes,browser=safari...
ako treba jos nesto kazite mi...i hvala unapred


IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
...
start >>  all programs
tu gledaj sta ti treba a sta ne,ono sto ti treba ostavi,a ono sto ti netreba uninstaliraj...prosto  Smile
otkud mi znamo sta tebi treba a sta ne,
uninstaliraj sve te codekse i instaliraj XP Codec Pack
izaberi program,pokreni ga da vidis zasta je,ako vidis da ti netreba uninstaliraj ga...
imas puno programa za koje prvi put cujem,knp. setup Bonjour,sta je to?? to ti sigurno netreba ..itd
pocni polako i nemozes nista sjebati,ako za nesto nisi siguran,pitaj...  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jun 2008, 19:20:33 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
mob
Nokia Neka stara nokia
meni je problem sto ja neznam sta pola ovih programa radi...
a nezelim da diram nista posto neznam sta je...
takodje pola stvari ne moze da mi se uninstalira,baguju nesto...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
Ako ne znas sta je to sto imas na racunaru, a ne bi da diras nesto sto ne znas sta je, mi ti ne mozemo pomoci.

Ili jednostavno: Start>Programs i brisi sve sta ti je sumnjivo. Ako nesto obrises greskom, ponovo skini sa neta i instaliraj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 4
kao sto su ti svi rekli ... a nesto sto bih dodao da ti pomognem jeste ...

npr. Ako ne crtas mozes da obrises Corel ... za gledanje slika imas ACDs ...
Mozes da obrises Style XP ... posto vidim da si namestao nesto za vistu ...
Ako ne koristis LimeWire za skidanje ... obrisi i njega da ne stoji za dzabe ...
Ukoliko ne defragmetujes disk sa Perfect diskom ... nepotreban ti je ...
Posto korisis Safari ... FF ti je nepotreban
To bi bilo to ovako sto se vidi a da mogu da ti kazem ... i pokreni na kraju Ccleaner ... pusti ga da analizira u svim delovima pobrisi ...
A kao sto je rekao Crows mozes da obrises sve pa ako ti fali skini sa net-a ... ali cim ne znas sta za sta sluzi znaci da ti ne treba i mozes obrisati ... naravno ne drivere i ovo sto pise MS .. kao net framework ...

Tune up isto mozes da obrises ako ne koristis, mada je veoma koristan ... ako ne znas sta je ovo i ne koristis Scorched3D (verovatno nesto za rad sa 3d modelima ili neka igra ili ko ce ga znati) mozes da obrises ... znaci sve aplikacije koje su instalirane a ne koristis ih mozes obrisati ...  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
HTC Diamond
Pametan potez sto si postavio novu temu!Stvarno se izvinjivam sto nisam mogao preko pp da ti pomognem!
Stvarno bi mi trebalo minimum 3 sata posla da ti objasnim sta koji program radi i koja ti je moja preporuka!Imas,brate mili,preko 50 programa!Hehe  Smile
Kao sto su ti ljudi rekli....a i ja preko pp-a..Idi na start->programs .. onda pokreci jedan po jedan program,pa vidi sta ti treba a sta ne!!!
Ako nesto nece da se izbrise imas jos programe za Unistall a to su ti npr Advanced Uninstaller PRO,Your Uninstaller! 2008,CCleaner...Pa pokusaj i SrecNo!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:25:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.