Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta ne smete da joj kažete na prvom sastanku  (Pročitano 13124 puta)
04. Jul 2010, 21:25:54
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Sigurno već imate neki svoj "start" koji uvek pali, ali znate li šta nikada ne smete da kažete devojci na prvom sastanku?

"Smem li da te poljubim"

Pitajte sestru ili drugaricu, sigurno se slažu oko ovoga: muškarac nikada ne treba da pita za dozvolu pre nego što poljubi devojku. To je sušta suprotnost svega onoga što dame očekuju od partnera. Ako postavite to pitanje, to je kao da ste napisali na čelu "nezreo sam".

""Mogu li da te nekad da te pozovem"

Ovo je samo nastavak prve "zabranjene" rečenice. Žene vole da se prepuste, a vi treba da vučete konce i organizujete zabavu, barem na prvih nekoliko sastanaka. Nikada nemojte da pitate da li smete da je pozovete, jednostavno je - pozovite, piše portal AskMen.

"Ne pominjite ništa u vezi sa svojim automobilom, poslom i stanom.

Ako pričate samo o tome kako iznajmljujete stan i kukate kako je težak podstanarski život, ostavljate utisak nekoga ko ne može da se nosi sa životim pšroblemima. Ako imate sreće i kupili ste stan, a svaki čas to spominjete na prvom sastanku, delovaćete kao skorojević, kojem je važan samo novac. Isto važi i za kola. Ako ste "đak pešak" ne kukajte što nemate auto i obavezno je ispratite do kuće. Leto je, ima nečeg jako romantičnog u ponoćnoj šetnji. Ako imate automobil, nemojte ostavljati ključeve na stolu u kafiću samo da biste joj to stavili do znanja.

""Šta želiš da radimo večeras?"

Bolje je da imate plan, a još bolje je da imate i neku ideju u rezervi. "Idemo u bioskop, šta ti se gleda" zvuči mnogo bolje od "kuda ćemo večeras".

""Da li ti se dopadam?"

Ovo je najgluplje pitanje koje možete da postavite. Prvo, ne bi ni izašla sa vama da joj se ne dopadate, a drugo, čak i ako se smorila tokom večeri, sigurno je dovoljno lepo vaspitana da vam to ne kaže direktno.

""Poslao sam ti SMS, ali mi nisi odgovorila. Šta se desilo?"

Iako deluje bezazleno, ovo je prilično bezvezan potez. Time šaljete dve vrste signala: pokazujete da vas je pogodilo što vam nije odgovorila, a posle jednog ili dva viđanja suviše je rano da bi bilo šta moglo da vas pogodi, ili pokušavate da joj "nabacite" osećaj krivice, što je takođe nepotrebno i ne daje rezultate.

""Sa koliko si se njih zabavljala do sada?"

Jedini odgovor koji možete da očekujete na prvom sastanku je "Šta te briga". Pošto vam to sigurno nije cilj, uzdržite se. Ako nastavite da se viđate, u nekom trenutku će i ta tema doći na red, pa će vaša detinjasta radoznalost biti zadovoljena. Ali ako bolje razmislite, ako vam se neka fina devojka dopada, stvarno, šta vas briga koliko je partnera imala pre vas?

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Definitivno i nikada se ne sme reći na prvom sastanku - imam erekciju!!!!  Smile
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 
Definitivno i nikada se ne sme reći na prvom sastanku - imam erekciju!!!!  Smile

Sto , bas je to slatko i hrani ego  Smile

Ja ne volim kad se neko hvali materijalnim stavrima tipa, drzim ovo, drzim ono, pa mu telefon zvoni a on i dalje za stolom i to glasno prica''prebaci mi stotku na ziro racun'', takav me nece videti vise, dalje mrzim kad me tip ispituje kolika mi je plata i koliko placam stan, isto tako grozno je kad neko postavlja bilo kakva pitanja u vezi vas dvoje , kao poljubite se na kraju veceri i on odmah zeli da zna da li ste vi sada u vezi ,mislim ne forsiraj me decko inace nista od sveze  Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Sep 2010, 16:04:04 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Stvarno glupa pitanja ali

Citat
"Ne pominjite ništa u vezi sa svojim automobilom, poslom i stanom."
Ovo moze da se ubaci u kontekstu neke price, naravno ne u smislu 'kukanja"  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Definitivno i nikada se ne sme reći na prvom sastanku - imam erekciju!!!!  Smile

Pa ja sam mislio uvek da je to kompliment  Smile

Ja ne volim kad se neko hvali materijalnim stavrima tipa, drzim ovo, drzim ono, pa mu telefon zvoni a on i dalje za stolom i to glasno prica''prebaci mi stotku na ziro racun'', takav me nece videti vise,

Istina, da je rekao pa nesto sa 4 ili vise cifara ane stotku  Smile Smile


Ma uvek pali "majn nejm is "***", aj lajk seks, its najs" i pri tome se radosno osmehne uz sjaj u ocima. Mislim, zene cene iskrenost a to je najbitnije  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
dobri saveti+ovo od lo=mozda i neki uspeh Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 
Citat
Istina, da je rekao pa nesto sa 4 ili vise cifara ane stotku

To ti pricam, mislim sve neki ''drzaci '' Smile

Zaboravih da kazem da jednako mrzim kad musakrac izvadi butku para, da svi vide sa koliko raspolaze - takvima je obicno stanje na kartici nistica, au dzepu par desetina i to je to  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Pa kakvi, po tome kako me ispija pogledom, vidim koliko mu se sviđam i to mi nahrani ego, a obaveštenje o erekciji mi više govori da je takav prostak i tako muka neiskusna... To se ne govori na prvom sastanku!
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 
Citat
a obaveštenje o erekciji mi više govori da je takav prostak i tako muka neiskusna... To se ne govori na prvom sastanku!

Bolje da ne govori vec da pokaze jel tako  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Neka, neka, nisam toliko radoznala na prvom sastanku...
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.