Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta možemo očekivati u budućnosti za nas i našu djecu?!  (Pročitano 7772 puta)
12. Nov 2012, 09:43:30
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Moja supruga je trudna, čekamo prvo dijete, ako Bog da rodiće se živo i zdravo, trudićemo se ja i moja porodica da obezbijedimo koliko toliko bezbrižno djetinjstvo, jer ga ja nisam imao, jer ne bih volio da i ono prolazi što sam ja prolazio (rat, izbjeglištvo...). Prvo to, drugo, želim da obezbijedim kvalitetno obrazovanje svom djetetu, iz revolta prema ovoj propaloj državi, koja ništa nije obezbijedila ni magistrima nauka, a kamoli fakultetski obrazovanim osobama. Država ništa nije obezbijedila da bi mlade ljude zadržala ovde gdje žive, stoga treba što dalje "bježati odavde".

Želim da mi se javi neko ko ima ikakvog iskustva o školovanju u inostranstvu, počev od osnovne škole, pa srednja škola, pa fakultet. Moj cilj i cilj moje supruge, uz pomoć porodice, da se naše dijete školuje negdje u inostranstvu u Evropi, npr. Austrija. Znam da do toga ima minimalno 7 godina, dok ne napuni dovoljno godina da može da pođe u školu, ali želim od danas da počnem da se pripremam za taj period u budućnosti.

Razmišljam da ako završi školovanje npr. u Beču, biće zapažen njegov ili njen trud tamo, a ne kao ovde gdje je džabe da imaš i doktorat završen, a Austrijanci te mnogo više cijene.

Naravno da ću tražiti i na google pretraživaču mnogo u vezi ovoga, ali želim i vaše mišljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Brate mnogo gledas unapred...lepo je to sto zelis detetu obezbediti pristojno skolovanje, bolje detinjstvo ali bre niko ne zna sta nosi dan a sta noc.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.10
у потпуности те подржавам да што пре побегнеш одавде

аустрија је одличан избор...ако икога цене то су образовани људи са ових простора Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.10
Podrzavam da treba pobeci odavde,to je realno...
Ali,mnogo ti gledas unapred,Sacekaj da se dete rodi,pocni od toga sta ce mu trebati dok je beba,kasnije ces razmisljati o skolovanju...
Prvo i najosnovnije je kucno vaspitanje,ljubav i podrska porodice.,..
Ako ga ti odvojis sa 7 god,nece imati osecaj da ima porodicu,bice negde daleko,vaspitavace ga neko drugi...
Niceg lepseg na ovom svetu nema,nego imati porodicu,dom... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 16.0
moram da priznam da i ja imam slicne planove za moje potomstvo s tom razlikom da mi je besmisleno da se odvaja od kuce pre 18godine. to bi samo bio nepotreban pritisak na kucni budzet a i zelim da upoznam dete. jedino sto cu da insistiram kod deteta jeste da nauci tecno da govori engleski i nemacki a treci jezik po izboru deteta. moze da ima sve dvojke u skoli ali jezici moraju da se znaju. to je jedino u cemu cu da budem izuzetno naporan ... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sony 
To je stvarno previše razmišljanja unapred, znaš li samo koliko stvari može da se dogodi za 7 dana, a ne za 7 godina.. Inače investiranje u obrazovanje bi barem trebalo da bude isplatljivo kad-tad, naravno da mi ovde na Balkanu nismo banana državice..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Drago mi je što me podržavate, i što imate slične planove kao i ja. Naravno, od malih nogu, će i mora da počne da uči strane jezike, pogotovo njemački ukoliko odlučimo da dalje šaljemo dijete na školovanje u Austriju.

Prvo i najosnovnije je kucno vaspitanje,ljubav i podrska porodice.,..
Ako ga ti odvojis sa 7 god,nece imati osecaj da ima porodicu,bice negde daleko,vaspitavace ga neko drugi...
Niceg lepseg na ovom svetu nema,nego imati porodicu,dom... Smile

Slažem se u potpunosti, ali niukom slučaju dijete nebi išlo samo, išlo bi sa majkom, mada djetetu treba pažnja oba roditelja, što ne isključuje i to da bih i ja išao, ako bih našao sebi posao tamo gdje bi se školovalo moje dijete, da bih imao od čega da izdržavam porodicu naravno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung GT-S7580
Ај сад да ја све ово лепо покварим..  Smile

Како знаш да ће твоје дете хтети да иде у школу?  Smile 
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
mob
Nokia 6220
Nije mi jasno, sto do sad nisi otisao, taman bi se sredio i nasao posao, stan i sve sto treba dok je dete jos malo ?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
U srbiji se sve nekako traljavo resava, takozvane promene na bolje, nikad ih nije ni bilo niti ce biti, cak i najbanalnije stvari se ne mogu promeniti, time sam definitivno resio tu dilemu ovde nikad nece biti bolje.

Slazem se sa dekijem, mislim da je najbolje skolovati decu van drzave i to negde na zapadu, ako ista mozes da im pruzis to je da odu odavde.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.