Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite o Sarajevu,kao gradu i ljudima koji tamo zive?  (Pročitano 15412 puta)
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N78
Moj grad, moj klub, moje pivo Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia n97
Ovo "nauci citati" cu shvatiti najozbiljnije. Moracu na tom planu poraditi ovih dana.  Smile  -------sam si pokazao kako citas, procitaj post zbog kojeg sam ti ja dao taj prijedlog i shvatit ces

Hajde covjece....Kad sam rekao da kazes "nesto pametno" mislio sam da kazes nesto o Sarajevu a ne da citiras moje postove i dajes cudne komentare....--------- znaci nastavljamo sa vrijedjanjem


ja samo branim grad u kojem zivim i ne zelim da ljudi koji nisu bili ovdje pomisle kako je ovo druga palestina, sto nije istina.... mrsko mi ponovo pisat ono sto sam vec napisao u prethodnim postovima... pozdrav
« Poslednja izmena: 28. Jan 2007, 19:09:05 od zella »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Au , klinac al si naporan. Koji si ti faktor da  bilo kome ovdje kazes da nauci citati! ... Bezobrazno , podlo , nekulturno !

S tobom se ne moze normalno razgovarati , tebi je svaka rijec uvrijeda (cudni komentari).... Nije ovdje niko blesav da ne procita moje postove i tvoje odgovore na njih. Ko ovdje vrijedja , pocev od tvog vahabijskog i antisrpskog potpisa pa do toga da si me castio (nauci citati , ludilo , smiri se ) i sl. rijecima.
A zasto ti to sve radis ??? Pa mozda zato sto sam te pogodio u zicu. Sto sam , na saljiv nacin , rekao istinu o Sarajevu.Ono sto ja , i mnogi ,mislie o njemu. Mozda se ti sa tim ne mozes da pomiris ??? Ti ne znas i ne mozes da znas kakvo je Sarajevo bilo prije rata.

Sarajevo pamtim kao lijep grad. Kao djetetu licio mi je na neku zimsku bajku. Kada je rat prosisao ovim nasim prostorima od Sarajeva je ostala samo blijeda slika. Dobrota u ljudima je nestala , dzamije su nikle kao gljive poslije kise , seljakluk , ciganija i mrznja prema Srbima na sve strane.
Posto sam svjestan da krive Drine ne mogu da se isprave i da ja ovo sve dzaba pricam covjeku , ciji mentalni sklop nije u stanu da prihvati normalan razgovor .... i koji ne vidi ono sto svi vide a vidi ono cega nema.... na ovoj temi od mene imas jedno ogromno ignore
Ziv ti meni bio Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2007, 20:25:43 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 

A zasto ti to sve radis ??? Pa mozda zato sto sam te pogodio u zicu. Sto sam , na saljiv nacin , rekao istinu o Sarajevu.Ono sto ja , i mnogi ,mislie o njemu. Mozda se ti sa tim ne mozes da pomiris ??? Ti ne znas i ne mozes da znas kakvo je Sarajevo bilo prije rata.

Sarajevo pamtim kao lijep grad. Kao djetetu licio mi je na neku zimsku bajku. Kada je rat prosisao ovim nasim prostorima od Sarajeva je ostala samo blijeda slika. Dobrota u ljudima je nestala , dzamije su nikle kao gljive poslije kise , seljakluk , ciganija i mrznja prema Srbima na sve strane.
Posto sam svjestan da krive Drine ne mogu da se isprave i da ja ovo sve dzaba pricam covjeku , ciji mentalni sklop nije u stanu da prihvati normalan razgovor .... i koji ne vidi ono sto svi vide a vidi ono cega nema....
Upravo tako,svaka ti ''pije vode''  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 571
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Mogu samo da se izjašnjavam o Sarajevu od prije 1. marta 1992. godine...svaka priča o njemu danas zvuči ili nategnuto ili pristrasno...uglavnom, Sarajevo nije ono što je bilo prije rata, ni politički, ni demografski, ni kulturološki...to je sada grad po mjeri onih koji misle da od njih počinje istorija...
IP sačuvana
social share
Sve što nije napisano nije ni postojalo, a i ono što je napiano nije u svemu postojalo onako kako je napisano.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung SGH E250
Mogu samo da se izjašnjavam o Sarajevu od prije 1. marta 1992. godine...svaka priča o njemu danas zvuči ili nategnuto ili pristrasno...uglavnom, Sarajevo nije ono što je bilo prije rata, ni politički, ni demografski, ni kulturološki...to je sada grad po mjeri onih koji misle da od njih počinje istorija...
Slazem se u potpunosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N78
elborashon
ja sam rodjen u Sarajevu prije 36 god i vrlo dobro znam kako je bilo prije rata a kako je sad, mrzimo vas(Srbe) onoliko koliko i vi nas (Bosnjake) nista manje i nista vise,ali smo sacuvali sve pravoslavne i katolicke  crkve i hramove.
Posto u danasnjem Sarajevu ima najvise Bosnjaka sasvim je razumljivo da se prave nove dzamije jer je to potreba a ne da licimo na Teheran
[b][/b]Moj grad moj klub moje pivo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone 6
Džamija sve više, vjernika u njima sve manje i manje
« Poslednja izmena: 30. Jan 2007, 18:05:16 od thefukara »
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.