Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta mislite malo da razmislite?  (Pročitano 2701 puta)
13. Dec 2014, 11:51:20
Udaljen sa foruma

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3
Browser
Chrome 39.0.2171.95
E ovako. . . Ovu igricu sam poceo da igram negde na pocetku 2012. godine, bas dosta se navukao i igrao do kraja avgusta ove godine takoreci svakodnevno, sa manjim pauzama.  I za to vreme je proslo zaista mnogo interesantnih, zanimljivih stvari, ali i onih nezanimljivih, losih, bezobraznih.  Proslo je dosta velikih turnira, i svaki je donosio nesto novo, vracao stare igrace na kviz barem na kratko. . . A onda je najavljena ta famozna nova verzija jos prosle godine, mozda cak i ranije i masa igraca je jos tada odustala od kviza.  Zatim je receno na leto ove godine obavezno mora pripremite se, zatim je bilo u prici zvanicno od 1.  septembra i to je to.  Tada je odustao takodje veliki broj igraca, medju njima i ja.  I evo, tako povremeno udjem na pocetnu stranu conQUIZtadora, bez naloga, evo sada sam napravio ovaj cisto da napravim temu i kazem sta mislim, siguran sam u ime vecine igraca, proslih i sadasnjih. . . I tako nikad ne zateknem nista zanimljivo, i shvatim da se otprilike zadnja zaista interesantna stvar desila kada je bio poslednji veliki turnir 01. septembra 2013.  godine.  Znaci pre vise od godinu dana.

I da nismo od tada, mi pojedini igraci,gotivili se ili ne, na neki nacin vestacki pravili nama igracima interesantne stvari ovde (adminima verovatno nisu bile interesantne), kviz bi bio vec vise od godinu dana ovakav kakav jeste danas.  Mi smo se non stop zadirkivali, jurili rekorde, smetali jedni drugima, nadmetali se, ali je sigurno cete se sloziti sa mnom to bilo poslednje sto je bilo donekle interesantno za gledati ovde.  Ali ni nas nema vise ovde toliko, ne mozemo praviti sami sebi kviz interesantan kada ima ljudi zaduzenih za to.

Tako da, mislim da bi bilo dobro da se u kviz uvede barem neka novina, najmanja novina, koja bi barem desetinu igraca vratila na kviz, privukla nove (kao sto je mene svojevremeno privuklo takmicenje za naj skolu Srbije, dok sam jos bio skolarac :-k).  Sta znam, organizujte neke turnire, i sami znate da svi stari igraci dodju da odigraju to, smanjite broj ucesnika na mini turnirima, pravite velike turnire na mesec dana, niko nije zeljan nagrada, neka ne bude nagrade, hajde da se igramo i barem donekle vratimo kviz na staro! Pozz, ElMaestro034.
IP sačuvana
social share
Pozdrav adminima
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Nece biti novih turnira, ali ce biti vise izmena koji ce onemoguciti dosadasnje ponasanje odredjenih klika i zloupotrebe, te omoguciti efikasnije sankcije.


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
kasno si se setio maestro da budeš fin, dok je bilo haka bilo ti je sve ok sada kada ne može ti bi turnir i poštenu igru jel da... ma ajde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 129
Zastava Milano
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
Citat
kasno si se setio maestro da budeš fin, dok je bilo haka bilo ti je sve ok sada kada ne može ti bi turnir i poštenu igru jel da... ma ajde
ahahhahaahahahahahahahahah, pa o cemu ti pricas majke ti, ja ne mogu da verujem, on je lepo napisao kakvo je stanje, a ti ga optuzujes za hak, a prvi ga imas i objavljujes tzv. rekorde sa njim, i sto puta ides i uvek se vratis
IP sačuvana
social share
Rekorder Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.71
Citat: Anea link=topic=631365. msg11722991#msg11722991 date=1418468380
Nece biti novih turnira, ali ce biti vise izmena koji ce onemoguciti dosadasnje ponasanje odredjenih klika i zloupotrebe, te omoguciti efikasnije sankcije.




Najbolje da nas sve sankcionisete i necete imati problema. . . Decko je lepo predlozio nesto, a ovde izgleda nikog nije briga.  Al razumem vas, nije to vase, Madjari, bla bla. . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Apple iPhone 12, S21


Sve je receno...


[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.