Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:50:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta koji znak najvise iritira  (Pročitano 34408 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Sendo 
mene mahom vazdušni znaci i device
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Црнац(тепаченко)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Apple 5S
pa znas kako, iz licnog aspekta sta mogu reci za vodolije to je da nije bas da ih totalno nista ne iritira. recimo, mene strasno iritira kad mi neko ogranicava moju slobodu i kad me neko sputava u mojim idejama. mrzim kad mi neko govori sta da radim, a sta ne. mrzim kad me neko ogranicava na bilo koji nacin. zanimljivo mi je da komuniciram sa raznim ljudima, i slazem se da mene kao ponosnu vodoliju iritiraju konzervativni ljudi, ali neretko me iritiraju, ne bas malo, nego malo vise. ali u sustini mislim da su svakako cooleri naspram drugih znakova, jer se vodolije ne bakcu preterano tim iritiranjem, osim ako to nije neko duze ogranicavanje slobode, nego teraju dalje svojim putem i obaziru se na neka svoja, licna, interesovanja. e da, video sam negde i sto se vodolije tice da pise kako mu od poslova odlicno stoji naucnik itd, al ja bi celoj toj listi dodao jos i boem i umetnik. boem doduse ne kao posao, nego kao neki zivotni  stil, ali umetnik (sto muzicar, sto knjizevnik,...) bi svakako morao stati na tu listu. jer naucnici se vode umom, dok po meni ima dosta vodolija koje ja znam, a i sebe tu ukljucujem, koje se vode kroz ceo zivot srcem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6408
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
DJEVICE najviše mrze neuredne i smušene ljude, one koji su neorganizirani i dezorganizirani, kao i one koji naprave glupost u afektu pa onda gnjave njih Djevice da im svojim savjetima i analitičkim sposobnostima nered iznova vrate u – red. Isto tako, nisu im baš dragi ni bučni ljudi, kao ni hvalisavci (imali za to pokriće ili ne).

Tačno skroz...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Definitivno rak .

To je znak koji me i privlaci i odbija. Volim njihovu umetnicku prirodu, dva raka su mi mnogo znacila u zivotu...ipak ne mogu da ih razumem. Cas su tu, cas se povlace..onda dave emocijama ili samo nestanu pa se opet priljube da ne mozes da dises da bi se vec sutra zavukli u svoju ljusturu.

Meni to ne prija. Volim otvorene ljude, jasne emocije ( nikako preterane) , slobodu i jednostavnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Switzerland
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
Apple 
potpisujem za bika.
Sta potpisujes? Ugovor ??
IP sačuvana
social share
Sta?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


"Na poljima od snova ne pusta se korenje. "

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 12
Zastava
Browser
Opera 10.54
Za devicu,potpuno tačno. Ako nešto mrzim to je nered i glupe ljude!! A mene iritiraju ribe. Jako dvolicne. Glume finocu a gledaju da ti zabodu nož u ledja,onako,fino. Meni je podznak u ribama. Al šta ću.
IP sačuvana
social share
Volite nekog i neka neko vara vas! Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:50:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.