Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je Zinedin cuo prije nego sto je zaradio crveni?  (Pročitano 22142 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung galaxy i 9000
Zidan je 100% u pravu Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
u septenbru igraju Francuska-Italija kvalifikacionu utakmicu za EP 2008-me,ako Materaci bude igrao biće veselo :chainsaw: :ambulance:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC 
Zaboravice se to do tada,a mozda ce biti i razjasnjeno sta se tacno desilo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Engleski čitači sa usana otkrili šta je Marko Materaci rekao Zinedinu Zidanu
Ti si sin terorističke kurve!

Zvanično najbolji igrač Svetskog prvenstva u Nemačkoj Zinedin Zidan udario je glavom u grudi Marka Materacija zato što ga je italijanski defanzivac nazvao sinom terorističke kurve, tvrde engleski listovi Tajms, San i Dejli mejl pozivajući se na stručnjake za čitanje sa usana.

- Ako uvredite Zidanovu majku, onda tražite nevolju. U kombinaciji sa rečima poput terorizma, na šta su Alžirci posebno osetljivi, dobićete samo agresivnu reakciju - rekao je izvor iz francuske reprezentacije, otkrivajući takođe da je u nedelju, uoči finala u Berlinu, Zidanova majka Milika primljena u bolnicu zbog zdravstvenih problema.
   
MATERACI: NISAM, MAJKE MI

Marko Materaci tvrdi da Zidanu nije pominjao ni ženu, ni sestru, ni terorizam. Za majku ne kaže ništa.
- Pogledao me je arogantno i rekao mi da ako želim njegov dres mogu da ga dobijem posle utakmice. Odgovorio sam mu uvredom, to je istina. Ali, to je jedna od onih uvreda koje se odmah zaboravljaju. Nisam pominjao terorizam, čak ni ne znam šta je islamski terorizam. A, za mene, majka je svetinja, to svi znaju - rekao je Materaci.
      
Prema rekonstrukciji Marijane Frere, vodećem ostrvskom čitaču sa usana, razgovor između Zidana i Materacija tekao je na sledeći način:

Materaci: "Visoke lopte nisu za ološ kao što si ti".
Zidan se samo nasmejao.
Potom ga je Materaci preko dresa uštinuo za bradavicu, na šta je Zidan uzvratio samo prekim pogledom.
Materaci: "Šta, nije ti se svidelo?"
Zidan: "Malo je previše grubo da bih se napalio".
Materaci: "Pa, uradio sam tako jer znam da bi se tvojoj majci svidelo".
Zidan: "J... se"
Materaci: "Svi znamo da si ti sin terorističke kurve".
I ostalo je već istorija svetskih prvenstava u fudbalu...

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


disconnected from server !

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 644
Zastava Somewhere on the Net..
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N95 8GB
ooooopa yuyuyu.Zidan je bio u pravu sto ga je lupio
IP sačuvana
social share
O_o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Materaci: "Svi znamo da si ti sin terorističke kurve".

zidan bi iskulirao sve ostalo,ali to...vec je jednom koristio glavu za tako prozivanje pre par godina... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Desire HD
Citat
Nisam pominjao terorizam, čak ni ne znam šta je islamski terorizam.


Jeli bre ovaj da ne nema ni cetvrti razred zavrseno pa se pravi na mutav

Lepo ga je snaslo trebao je da dobije i noga u usta  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N86
Blater: Zidan može da izgubi Zlatnu loptu

Predsednik FIFA Sep Blater izjavio je da postoji mogućnost da francuski igrač Zinedin Zidan izgubi titulu najboljeg igrača Svetskog prvenstva u Nemačkoj zbog incidenta u finalnom meču.

U poslednjem meču svoje igračke karijere, u finalu SP u nedelju, Zidan je dobio crveni karton jer je namerno udario Italijana Marka Materacija. Tome je prethodio razgovor dvojice fudbalera.
Italija je u finalu pobedila Francusku boljim izvodjenjem penala.

Na pitanje italijanskog lista "Republika" o eventualnom oduzimanju "Zlatne lopte" Zidanu, Blater je rekao da "pre donošenja bilo kakve odluke, čeka rezultat istrage, koju je juče pokrenula Disciplinska komisije FIFA".

"Dobitnika nagrade ne odredjuje FIFA, već medjunarodni žiri novinara. To znači da Izvršni komitet FIFA ima zadatak da interveniše kada otkrije postupke koji nisu u skladu sa sportskom etikom", rekao je on.

Blater je dodao da je zbog toga naložio disciplinskoj komisiji da sprovede istragu o incidentu, piše "Republika".

"Postoji princip pretpostavke nevinosti, dok se ne dokaže krivica", rekao je Blater i dodao da ga je zaista zabeloleo kada je video da se Zidan "tako ponaša".

"Republika" ne piše da li postoji mogućnost kazne za Materacija koji je priznao da je uvredio Zidana.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Zidan o Materaciju: "Vrađao mi je majku i sestru"



Zinedin Zidan je u sredu uveče u izjavi za Kanal Plus prvi put govorio o incidentu koji se dogodio na finalnoj utakmici Svetskog prvenstva. Najbojli igrač Mondijala nije konkretno izneo šta mu je Materaci rekao pre nego što ga je udario glavom.

- Izgovorio je vrlo mučne reči o mojoj majci i mojoj sestri. Pokušao sam da ga ne slušam, ali je on nastavio da ponavlja uvrede, rekao je Zidan.

Sada već bivši kapiten francuske reprezentacije je potom uputio izvinjenje zbog svog nepromišljenog poteza u finalu.

- Želim da se izvinim svoj deci koja su videla tu scenu. Za moj postupak ne postoji opravdanje, zaključio je Zidan.

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Blater: Zidan može da izgubi Zlatnu loptu

Predsednik FIFA Sep Blater izjavio je da postoji mogućnost da francuski igrač Zinedin Zidan izgubi titulu najboljeg igrača Svetskog prvenstva u Nemačkoj zbog incidenta u finalnom meču.
Na pitanje italijanskog lista "Republika" o eventualnom oduzimanju "Zlatne lopte" Zidanu, Blater je rekao da "pre donošenja bilo kakve odluke, čeka rezultat istrage, koju je juče pokrenula Disciplinska komisije FIFA".

"Dobitnika nagrade ne odredjuje FIFA, već medjunarodni žiri novinara. To znači da Izvršni komitet FIFA ima zadatak da interveniše kada otkrije postupke koji nisu u skladu sa sportskom etikom", rekao je on.

Blater je dodao da je zbog toga naložio disciplinskoj komisiji da sprovede istragu o incidentu, piše "Republika".

"Postoji princip pretpostavke nevinosti, dok se ne dokaže krivica", rekao je Blater i dodao da ga je zaista zabeloleo kada je video da se Zidan "tako ponaša".

Izvor: MTS-Mondo

E pa ovaj covek je nemoguc  Smile po ko zna koji put gura nos gde mu nije mesto i pokazuje kolika je svinja u ljudskom obliku  Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.