Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:12:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li depilirate "intimnu zonu"?
Da
64%  (16)
Ne
36%  (9)
Ukupno glasova: 25
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta je za vas "intimna higijena"?  (Pročitano 30069 puta)
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Pa nije tako..
Moj bivši dečko je imao dugu kosu ali je bio picajzla nenormalna..
Tuširao se svaki dan minimalno sat vremena..
Ja izneverovala  Smile
E viš, tako i ja. I kosu perem svaki dan. Smile



Ja se ne bunim  Smile
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Još uvek se smejem... Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
SonyEricsson W800i
Sad lepo na pp da zavrsis pos'o i pokazes kakvi su smekeri Grobari  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Ви Гробари, да јебете нешто, не би били тако бесни. Smile Smile





Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Aj ne pali vatru sad dok jedem breskve. Smile

P.S Ne radi se to preko neta. Wink

Uživo se to pokaže.


I Stefane, ko šta bre, ti o jebanju. Neće to tako. Ih bre al si naporam. Smile


Ja to polako mac po mac. Smile


IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 6630, valjda
To sa anshtajnom je naduvana stvar... to sa njegovom inteligencijom...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
slazem se

lepo pise pristojan i uredan covek,ne smrdi mu iz ustiju ne znoje mu se noge

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

images.jpg
(9.11 KB, 213x237)
ivona-negovanovic-cuca-1403993184-525291.jpg
(277.16 KB, 936x1600)
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Samsung SGH-E590
Al ste smorili vi kosati...


IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Sad lepo na pp da zavrsis pos'o i pokazes kakvi su smekeri Grobari  Smile  Smile

Pa čim je grobar, džabe mu..
Unless..  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2014, 02:01:22 od Finlandia »
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 35.0.1916.141
decko, to sto si se ti pronasao u mom postu koji nema apsolutno nikakve veze sa tobom, to nije moj problem

pominjanje mog privatnog zivota, sa druge strane, samo pokazuje nivo osnovne skole gde si ocigledno stao sa razvojem  Smile  

Sve bi to bilo tačno, možda, verovatno ne... Dokaz da daješ neke kvazi stavove, pošto si pod nickom i na forumu si, a da to nema nikakve veze sa tvojim životom si pokazala u prvom postu kada si se šokirala da neko zna malo više o tebi nego što si se nadala, da je neko dokazao da kada se tvoj stav upari sa tvojim privatnim životom on ne da ne dokazuje ništa, nego pokazuje koliko si kontradiktorna sama sebi i onome što si pisala. Šah - Mat! Sajonara Smile


auuuu, pa ti zapravo onda ne znas nista o mom privatnom zivotu  Smile

ali popravi to, raspitaj se.. to je ovde popularno, jes da kasnis skoro pola decenije s tom informacijom, ali brzo ces pokupiti konce  Smile uputice te razni mozgovi  Smile

Citat
Drugo to što Munka navodi, vezano za muškarce, je totalno netačno. Istina je da postoje i muški i ženski koji smrde,

i munka je to isto i rekla sto i ti.. da ja poznajem dosta sa dugom kosom, vecina koji bazdi i neuredni su pa ih zbog toga i izbegavam.. TE koji bazde, da ti nacrtam.. njih izbegavam.. te koje poznajem.. NJIH, kapiras.. sto su vecina od ukupnog broja onih sto ih znam a imaju dugu kosu.. one koje ja poznajem, licno ja, sam ih upoznala.. kapiras.. znamo se.. jel prekomplikovano  Smile

za zene me zabole.. na temi smo vec utvrdili da one moraju da se pojavljuju u oblaku francuskog parfuma i budu glatke kao led na finalu svetskog prvenstva u umetnickom klizanju.. muskarci su to zahtevali jer su strasno pitani inace.. o tim stvarima  Smile  ne postoji adekvatan smajli, sem onog sto juri svoj rep  Smile

opet si se pronasao, niko ti nije kriv.. ko se trpa gde ga nema pocinje da lepeta opasno.. mozemo videti i u naredna dva citirana posta  Smile

ne mogu da smislim muskarce sa dugom kosom.. bolje bih podnela dlakavo cudoviste nego nekog kosijanera .. a svi koje znam sa duzom kosom su neuredni do bola  Smile

znojav pazuh i smrad je izgleda obrnuto proporcionalno napretku tehnologije, jer sve vise muskaraca sve vise smrdi.. da ne pricam o vodici za ispiranje usta, za to nisu culi  Smile odes u klub i morad da stavis gas masku da bi mogla da obavis razgovor sa nekim individuama.. brate blam  Smile

tako da, ako su dole obrijani, a gore poseduju navedene osobine, to je onda dzabaaaaa ooooo dzaaabaaaaaa  Smile

pa dobro koliko vise prozivanja,ocito se druzis sa nakazama.Sta da kazem,pokusaj promijeniti drustvo ili izbjegavati kosijanere.Imaju zene koje su zarasle u mjestu pa ne kazem da su sve takve.Imaju zene koje vole zivot,ne kazem da su sve takve.Postoje zene koje znaju biti idealne u seksu pa ne smeta sto bazdi istim iz usta ili nisu dobre u seksu pa djaba istim sto svetom vodicom se zaljevaju.
Da li si nekada imala vezu sa kosijanerom,da li te povrijedio na neki nacin pa tako pises za ljude koji imaju duzu kosu...

jel si se pronasao i ti.. hoces da zaplaces  Smile evo ti maramica  Smile 

ne mogu da smislim muskarce sa dugom kosom.. bolje bih podnela dlakavo cudoviste nego nekog kosijanera .. a svi koje znam sa duzom kosom su neuredni do bola  Smile

znojav pazuh i smrad je izgleda obrnuto proporcionalno napretku tehnologije, jer sve vise muskaraca sve vise smrdi.. da ne pricam o vodici za ispiranje usta, za to nisu culi  Smile odes u klub i morad da stavis gas masku da bi mogla da obavis razgovor sa nekim individuama.. brate blam  Smile

tako da, ako su dole obrijani, a gore poseduju navedene osobine, to je onda dzabaaaaa ooooo dzaaabaaaaaa  Smile

priznaj da mrzis kosijanere jer svi oni imaju bolju i zdraviju kosu od tvoje  Smile

ko sto rekoh,znojav pazuh - ljudi izmislili lideru,da radis na bausteli u kataru 13 sati opet ces mirisat ko apoteka  Smile

oces i ti maramicu  Smile  evo sad je bolje jel tako  Smile isplacite se lepo kolektivno, da se ostali ne bi usrali od tolike sujete i pronalazenja u postovima neke nebitne osobe zenskog pola na nekom nebitnom forumu koja povredjuje vasa tanana osecanja Smile

imace, moja kosa je duga, prelepa, zdrava, sjajna i cista i uvek mirisna.. kao i ja  Smile

oces opet maramicu ili si pripremio atomsko-sujetni s'desna  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2014, 07:12:29 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:12:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.