Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je to sto vam prijatno skrece paznju kod devojaka osim fizickog izgleda?  (Pročitano 8369 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ima ih tu i tamo. Ali ovde su društveni odnosi takvi da su na ceni neki drugi kvaliteti. Odnosi između polova su se totalno izopačili. Previše je glume, nekih igri i "španslih serija". Ali ipak kad se sretne srodna duša to se prepozna.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Osim fizičkog izgleda?  Smile

Duhovitost definitivno... jedini razlog što sam bio sa nekim bivšim devojkama je upravo to.
Mogu da se pohvalim sa lepim bivšim devojkama kao i mnogim drugim koje sam mogao da imam da sam hteo ali džaba im atraktivnost ako ne umeju da me nasmeju kao sto umem ja njih.  Smile

Al' neke su bile i preduhovite pa sam morao da završim s' tom komedijom. Smile Mislim hej... pravljenje viceva na račun nečije "alatke" tokom snošaja prevazilazi sve granice humora, spada u domen crnjaka. Crnih da crnje ne moze biti, neukusno crnilo koje se moze videti samo pod ultravioletnim svetlom.  Smile
Znam da nam je svima smešno kad čujemo da je neko pričao zamotanoj ženi iz Srebrenice onaj vic o Ratku Mladiću ali dogod vi niste ta zamotana žena ne znate kako je osobama sa falusima ometenim u razvoju. I da! Voleli bi da više koristite ovaj termin. Izrazi kao "skraćeni", "mališan" i "visuljak" duboko vređaju nečiju čast i samopouzdanje nanoseći neizmernu duševnu bol.  Smile
To je kao da zajebavate invalida bušeći mu gume na kolicima vucarajući ga prikačenog na kuku od vašeg Golfa.
Ili naslanjati se na kepece u GSP-u i crtati smajlije flomasterom onim ćelavijim.
Ili napijajući kera slepcima brljom sa Kalenićeve pijace.
Ili vegetarijancima...   Smile ... dobro njih vec možete da zajebavate, njih i nevladine organizacije. Sami su krivi zbog svog pakla.  Smile

U ime NAS i zamotanih žena, za ime Boga miloga, prestanite da provocirate i podsmevate ljude koji vas okružuju i sa kojima se keva priroda već surovo našalila, dovoljno im je humora za ceo život. Ne trebate im i vi. Posebno ako ste atraktivna devojka, andjeoskog lika sa srcem hladnijim od pokojne taštine sise, spremnim da vas povredi u muškost... odnosno nedostatak muškosti.
Shvatate li moju poentu. Izaberite duhovitu, ali ne i previše duhovitu. Možda i pametnu ali i ne prepametnu. Iskusnu ali i ne preiskusnu. Mada uvek treba težiti duhovitoj jer ta može sadržati esencniju sva tri navedena. Kažem to da bi ste znali šta činiti i koju izabrati ako vam se kojim slučajem nadju sve tri u isto vreme. Ne treba vam puno mozganja da bi ste izabrali pravu...  onu sa najvećim sisama... 

 Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Jan 2009, 18:26:30 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1557
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia e61i


sladak osmeh i da umiljato prica Smile
IP sačuvana
social share


                                         -  jer nju cuva neko mnogo jak  -
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Ne treba vam puno mozganja da bi ste izabrali pravu...  onu sa najvećim sisama... 

 Smile Smile

Daj mi 3 dobra razloga zasto bih nakon ovog seksistickog izlaganja trebalo sledeci put da prihvatim poziv na kafu? Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ne treba vam puno mozganja da bi ste izabrali pravu...  onu sa najvećim sisama... 

 Smile Smile

Daj mi 3 dobra razloga zasto bih nakon ovog seksistickog izlaganja trebalo sledeci put da prihvatim poziv na kafu? Smile



1. 23 cm
2. minimum sat i po
3. kuva odličnu kafu

 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Jan 2009, 11:37:16 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Mrzim broj 23, imam los istorijat sa tim brojem! Smile A i mnoooogo je, ja sam mala zena : P
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1063
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
osim fizickog izgleda? Smile,pa recimo njena iskrenost i ponasanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ne treba vam puno mozganja da bi ste izabrali pravu...  onu sa najvećim sisama...  

 Smile Smile

Daj mi 3 dobra razloga zasto bih nakon ovog seksistickog izlaganja trebalo sledeci put da prihvatim poziv na kafu? Smile



1. Već imaš dečka al si u manjku sa šovinističkim drugovima.   Smile
2. Već si nasamarena prihvativši prvi poziv, ne vidim šta se loše može desiti na drugom a da nije bilo na prvom.  Smile
3. Dosadno ti je, nemaš pametnija posla i spremna si da sat i po vremena slušaš moje gluposti.   Smile

 Smile

PS. 23 mi je omiljeni broj. Ozbiljno, nije zato što si sad spomenula...  Smile

3. kuva odličnu kafu

Bez šećera, dovoljno sam već sladak...  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jan 2009, 11:58:02 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.